Objevte nejlevnější lety

Barbados Hunte's Gardens

Ubytování Barbados Hunte's Gardens


Barbados je karibský ostrov s krásnými plážemi, exotickou přírodou a bohatou historií. Pokud plánujete navštívit tuto destinaci, nezapomeňte si užít i jedinečné ubytování v Hunte's Gardens.

Hunte's Gardens je malý ráj uprostřed karibského ostrova. Tento překrásný botanický zámeček je domovem jednoho z nejúžasnějších zahradních umělců - Anthonyho Hunta. S jeho tvůrčím přístupem a vášní pro zahradničení, byl Hunte's Gardens přeměněn na kouzelné místo, kam turisté rádi zavítají.

Celý zámeček je obehnán zelenou oázou, plnou vzácných rostlin, květin a stromů. Uvnitř této zahrady si můžete vybrat z několika venkovních posezení, která jsou rozprostřena po celém pozemku. Zde si můžete odpočinout a vychutnat si klidné okamžiky, zatímco obdivujete nádhernou kvetoucí flóru kolem sebe.

Jedním z nejvíce fascinujících rysů Hunte's Gardens jsou skryté chodby a kouty, které objevíte během své procházky. Anthony Hunt je mistrem vkusných aranžmá zeleně a přírodního světla, které propouští skrze koruny stromů. Výsledkem je tajuplný a romantický prostor, který se zdá být oddělen od vnějšího světa.

Kromě nádherných rostlin nabízí Hunte's Gardens také velkou sbírku soch a dalších uměleckých děl. Tyto artefakty jsou pečlivě umístěny po celé zahradě, aby se staly součástí přírodních prvků. Zámeček sám o sobě je také malebným a elegantním místem, kde můžete strávit čas.

Pokud si chcete zarezervovat ubytování v Hunte's Gardens, máte na výběr z několika možností. Zámeček nabízí pár pokojů pro hosty, které jsou luxusně zařízeny a mají výhled na zahradu. Díky své poloze mimo hlavní turistické oblasti ostrova si budete moct užít klid a relaxaci, bez rušivého ruchu.

Navštívit Hunte's Gardens je unikátní zážitek, který zanechá trvalý dojem na každém návštěvníkovi. Je to přírodní a kulturní poklad, který je však stále méně známý mezi turisty. Pokud tedy hledáte odlišný druh ubytování, který kombinuje krásu přírody a umění, pak byste si neměli nechat ujít možnost strávit nějaký čas v Hunte's Gardens na Barbadosu.

Hunte's Gardens je skutečná perla ostrovního ráje. Je to místo, které vás okouzlí svou přirozenou krásou a magickou atmosférou. Navštěvovat tento zámeček znamená objevovat neuvěřitelné rostliny, uklidnit mysl a dopřát si unikátní cestu do světa umění a přírody. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek na Barbadosu, neváhejte si zarezervovat ubytování v Hunte's Gardens.


Dovolená Barbados Hunte's Gardens


Barbados je krásný ostrov v Karibiku, který je proslulý svou fantastickou přírodou, bílými plážemi a křišťálově čistým mořem. Mezi jedno z nejzajímavějších míst na ostrově patří také Hunte's Gardens, které se nachází ve vesnici Castle Grant.

Hunte's Gardens jsou zahradou, kterou vytvořil anglický designér zahrad Anthony Hunte. Tato zahrada je oázou klidu a krásy, která nabízí příjemný únik od hektického života. Na rozloze 2 hektarů se nachází rozmanitá kolekce rostlin, květin a stromů z celého světa.

Při vstupu do zahrady je návštěvník ohromen krásou a harmonií, kterou zde panuje. Nejvíce vyniknou exotické palmové stromy, které tvoří stín a stvořují ideální prostředí pro procházku. Mezi nimi najdete také vzrostlé fíkovníky, stromořadí banánovníků, orchideje a mnoho dalších květin, které vytvářejí pastelovou paletu barev.

Zahrada je navržena tak, aby se návštěvníci cítili jako ve volné přírodě. Mnoho stezek vede mezi stromy a vede k různým zákoutím, které skrývají překvapení za každým rohem. Zahrada byla navržena tak, aby představovala symbiózu mezi člověkem a přírodou, a to se ji skutečně povedlo.

Dalším zajímavým prvkem je přítomnost různých soch a artefaktů, které dotvářejí atmosféru místa. Anthony Hunte je velkým sběratelem uměleckých děl, a tak můžete v zahradě vidět různé sochy, vodní fontány a další unikátní předměty.

Hunte's Gardens nabízí také možnost posedět a odpočinout si v jedné ze zahradních lavic, které jsou rozmístěny po celém prostoru. Toto místo je ideální pro relaxaci a meditaci, když si přejete uniknout od reality a získat novou energii.

Pokud máte rádi rostliny a přírodu, návštěva Hunte's Gardens nemůže chybět ve vašem plánu na Barbadosu. Toto místo je opravdu jedinečné a nabízí nezapomenutelný zážitek. Můžete se zde ztratit mezi exotickými rostlinami, naslouchat zvukům přírody a obdivovat krásu tohoto místa.

Dovolená na Barbadosu je již sama o sobě nezapomenutelným zážitkem, ale návštěva Hunte's Gardens vám přinese ještě větší radost. Svojí krásou a atmosférou si vás zahrada získá a budete si přát, abyste se tam mohli vrátit znovu a znovu.


Letenka Barbados Hunte's Gardens


Barbados Hunteho zahrady: Tajemné království zeleně a květin

Barbados, jedna z karibských perel, je známá svými bílými plážemi, azurově modrým mořem a uvolněnou atmosférou. Ale mezi všemi těmito přírodními krásami se nachází skrytý poklad, který může okouzlit každého návštěvníka - Hunteho zahrady.

Hunteho zahrady jsou soukromou krajinou uměleckého výtvarníka Anthonyho Hunteho. Nachází se v údolí středu ostrova Barbados a nabízí útočiště pro tisíce druhů vzácných rostlin, kytiček a obrovských dřevin. Vstoupíte-li do tohoto tajemného království zeleně a květin, budete okamžitě přítomni pocitu, jako byste se ocitli v jiném světě.

Cesta do Hunteho zahrad začíná s každým krokem po malé cestě, která se vine dolů do údolí. Když se vydáte dolů, okamžitě se otevře nádherný pohled na obklopené stromy a likvidaci bytosti.
Každý krok se zdá být prostupován hudbou, kterou přehrávají zachovalé gramofonové desky zavěšené na stromech a různé sochy a dekorace dodávají celému místu přívětivou a záhadnou atmosféru.

Během procházky mezi vzrostlými datlovníky a palmami narazíte na malé skryté zákoutí, které skrývá všechny odstíny zelené a růžové. Zde můžete odpočinout a pozorovat kolibríky, jak přilétají na okouzlující květiny. Není divu, že tato zahrada je oblíbeným místem pro svatby a ceremonie.

Procházka mezi různými nivy v příjemném stínu tvořeném zastřešenými zahradními chodbami je jako pohádková cesta do ztraceného ráje. Zvuky tichého kaskádování vody a ptáci zpívající ve větvích stromů zde vytvářejí oázu klidu a harmonie. Každý roh, který odhalíte, vás ohromí neobyčejnou krásou a rozmanitostí rostlin, jako jsou fuchsie, bromélie a orchideje.

Anthony Hunte, tvůrce této úžasné zahrady, ji původně vytvořil jako útočiště a únik před rušným světem uměleckých škol, ve kterých kdysi pracoval. Kombinací své kreativity a vášně pro zahradničení vytvořil místo, které dýchá jeho osobností.

Je možné se po zahradě procházet sami, ale můžete si také dovolit, aby vás pan Hunte provedl. Jeho zapálení pro rostliny a zahrádkářství je nakažlivé a jeho příběhy vás zahalí do magického kouzla tohoto místa.

Pokud navštívíte Barbados, Hunteho zahrady jsou pro vás nezapomenutelným zážitkem. Zachovávají něco, co vám mnoho jiných míst nemůže nabídnout - pocit, že jste objevili tajemný ráj plný zeleně, květin, klidu a krásy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Hunte's Gardens


1) Jaké jsou otevírací hodiny Hunte's Gardens?

Otevírací hodiny Hunte's Gardens jsou každý den od 9:00 do 17:00 hodin.

2) Jaké jsou vstupné do Hunte's Gardens?

Dospělí platí 30 USD, děti do 12 let mají vstup zdarma.

3) Je nutné si dopředu zakoupit vstupenky do Hunte's Gardens?

Ne. Vstupenky se dají zakoupit na místě.

4) Je Hunte's Gardens vhodný i pro nechodící osoby?

Bohužel ne. Zahrady jsou umístěny na kopci a mají mnoho strmých schodů a drah.

5) Mohu si v Hunte's Gardens vzít vlastní jídlo a pití?

Ano. V zahradách je povoleno piknikovat, ale neprodávají tam jídlo a pití.

6) Jsou v Hunte's Gardens k dispozici průvodci?

Ano. Průvodci jsou k dispozici za poplatek.

7) Jsou v Hunte's Gardens povoleny psy?

Bohužel ne. Psy není do zahrad povoleno vstupovat.

8) Kolik celkově stojí vstupné do Hunte's Gardens pro rodinu?

Cena vstupného pro rodinu záleží na počtu dospělých a dětí v rodině. Za celkovou cenu se doporučuje kontaktovat zahradu přímo.

9) Může být Hunte's Gardens pronajat pro soukromou událost?

Ano. Hunte's Gardens jsou k dispozici pro pronájem pro soukromé události jako svatby nebo oslavy.

10) Jak se dostat do Hunte's Gardens?

Z Barbadosu se dá dostat do zahrad autem nebo taxíkem. Z letiště je to asi 20 minut jízdy.


Počasí Barbados Hunte's Gardens


Hunte's Gardens se nachází na tropickém ostrově Barbados a je jedním z nejkrásnějších míst, které tato destinace nabízí. Návštěvníci zde mohou vychutnat úchvatnou přírodu, exotické rostliny a nádhernou atmosféru.

Jedním z nejvýznamnějších prvků, které dělají Hunte's Gardens výjimečnými, je jejich poloha uprostřed nádherné zelené krajiny. Tyto zahrady se táhnou na ploše více než 7 akrů a nabízí návštěvníkům možnost prohlédnout si více než 700 druhů tropických rostlin a květin. Jako takové je to skutečné ráj pro příznivce botaniky a milovníky přírody.

Rostliny v Hunte's Gardens jsou nejen nádherné na pohled, ale také mají své zajímavé příběhy. Zahrady jsou domovem vzácných druhů, které přilákaly obyvatele i turisty z celého světa. Kromě toho se zde můžete setkat s mnoha endemickými druhy rostlin a zvířat, které jsou jedinečné pro ostrov Barbados.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou Hunte's Gardens tak oblíbené, je jeho klima. Barbados je známý svými teplými a slunečnými dny po celý rok. Průměrné teploty se pohybují kolem 30 °C (86 °F), což je ideální pro růst a rozkvět rostlin. V kombinaci s dostatečným množstvím srážek se zdejší botanický ráj stává ideálním místem pro prosperitu rostlinstva.

Mezi nejoblíbenějšími rostlinami v Hunte's Gardens můžeme najít například různé druhy orchidejí, kapradí, bromélií, palmy a mnoho dalších. Tato rozmanitost přispívá ke kráse a pestrosti této zahrady.

Návštěvníci mohou prozkoumat Hunte's Gardens samostatně, nebo se připojit k prohlídce vedené zahradníkem a majitelem samotného Hunteho. Jeho vášeň a láska k rostlinám jsou zřejmé již na první pohled. Jeho znalosti a příběhy za každou rostlinou přispívají k obecnému povědomí o významu ochrany přírody a udržitelného rozvoje.

Hunte's Gardens jsou také místem, kde si návštěvníci mohou odpočinout a promyslet si své myšlenky. V koutě zahrady najdete kryté posezení s knihami a časopisy, kde si můžete odpočinout, popovídat si s ostatními návštěvníky nebo si jen tak vychutnat náladu místa.

Celkově lze říci, že návštěva Hunte's Gardens je nezapomenutelným zážitkem. Nepřehlédnutelná krása rostlin, pestrá fauna a klidná atmosféra tvoří dokonalou kombinaci pro milovníky přírody a krásy. Barbados je sice proslulý svými plážemi a sluncem, ale návštěvníci, kteří se rozhodnou navštívit Hunte's Gardens, zde najdou útočiště a pohled na ostrov z jiné perspektivy.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky