Objevte nejlevnější lety

Turecko Kemer Beldibi

Letenka Turecko Kemer Beldibi


Turecko je jednou z nejoblíbenějších destinací mezi turisty z celého světa. Jeho půvabné pláže, teplé středomořské podnebí a bohatá historie přitahují návštěvníky k objevování krás této země. Pokud hledáte letenku do Turecka, jedno místo, které byste neměli přehlédnout, je Kemer Beldibi.

Letenka do Kemer Beldibi vám nabídne možnost zažít jedinečné a nezapomenutelné dovolené. Kemer Beldibi se nachází na pobřeží Středozemního moře a je známý svými krásnými plážemi, luxusními hotely a překrásnou přírodou. Bezprostřední blízkost hor tvořících pohoří Taurus umožňuje návštěvníkům vychutnat si nejen pohled na moře, ale také na okolní hory a přírodní scenérie.

Beldibi je malebná vesnice, ležící jen několik kilometrů od centra Kemeru. Je oblíbená mezi návštěvníky, kteří hledají klidné a romantické místo na dovolenou. Pláže v Beldibi jsou známé svými jemnými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou. Díky vhodným podmínkám pro potápění a šnorchlování můžete objevit podmořský svět a jeho bohatství.

Kemer, na druhé straně, je rozvíjející se letovisko s množstvím aktivit a zábavy. Zdejší přístav je často místem, kde si můžete pronajmout loď a vydat se na rybářskou výpravu nebo romantickou plavbu podél pobřeží. Kemer také nabízí mnoho možností pro ochutnávku turecké kuchyně ve stylových restauracích a kavárnách.

V okolí Kemeru a Beldibi jsou také mnohé historické památky a zajímavosti. Můžete se vydat na výlet do města Antalya, jenž je jedním z největších a nejstarších horských náhradních vod hory Taurus. Zde najdete historické památky, malebné uličky plné tradičních bazarů a moderní nákupní střediska.

Další zajímavostí je starověké město Phaselis, které je známé svými ruinami a antickým přístavem. Můžete si zde prohlédnout divadlo, nyní v části obnovené, a po půvabných uličkách se procházet mezi starověkými ruinami.

Letenka do Kemer Beldibi vám tak nabízí skvělou kombinaci klidného plážového odpočinku a možností prozkoumávat kulturní a historické poklady této oblasti. Ať už cestujete za relaxací nebo dobrodružstvím, Kemer Beldibi vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou.


Počasí Turecko Kemer Beldibi


Turecko je známé svým teplým a slunečným počasím, zejména v letních měsících. Pro milovníky koupání, pláže a slunění je Turecko dokonalou volbou. Jednou z oblíbených destinací pro turisty je město Kemer v oblasti Beldibi, které se nachází na jihovýchodě Turecka.

Průměrná teplota v Kemeru se pohybuje mezi 25 a 30 stupni Celsia, což znamená, že je zde celkem teplo a slunečno. Pokud jste citliví na slunce, měli byste se držet ve stínu a chránit se před UV paprsky. V létě může být vítr, který způsobuje, že se budete cítit méně horko.

V létě je tedy Kemer ideálním místem pro koupání v moři. Teplota vody dosahuje v létě až 26 stupňů Celsia a voda má čistotu průzračnou až do velké hloubky. To znamená, že se můžete těšit na ideální podmínky pro plavání, potápění nebo jiné vodní aktivity.

V zimě se může místní podnebí poměrně lišit. Průměrná teplota je kolem 12 až 15 stupňů Celsia. Chladné větry a déšť jsou běžné. Pokud plánujete návštěvu v této sezóně, buďte připraveni na proměnlivé klima.

Celkově lze tedy říci, že Kemer Beldibi je klimatická zóna vhodná pro návštěvu po většinu roku. Pro maximální využití pobytu v této oblasti se doporučuje přijet mezi dubnem a říjnem. V těchto měsících bývá počasí nejlepší a můžete se těšit na pláže a vodní aktivity ať už za účelem zábavy, nebo relaxace.


Dovolená Turecko Kemer Beldibi


Turecko je jedním z nejoblíbenějších letních cestovních cílů pro milovníky slunce a dovolené u moře. Země nabízí krásné pláže, teplé moře, bohatou historii a zajímavou kulturu. Jedním z oblíbených turistických letovisek v Turecku je Kemer Beldibi.

Kemer Beldibi se nachází v provincii Antalya na jižním pobřeží Turecka. Toto malé město je známé svými úchvatnými plážemi, tyrkysovým mořem a okouzlujícím horským pozadím. Díky své kráse a pohodlí je Kemer Beldibi ideálním místem pro relaxaci a odpočinek na dovolené.

Jednou z největších atrakcí Kemer Beldibi je jeho pláž. Návštěvníci zde mohou využít lehátka a slunečníky, které jsou k dispozici na pláži, a vychutnat si tak celodenní opalování a koupání v čistém moři. Pláže jsou dobře udržované a nabízejí širokou škálu vodních sportů, jako je například šnorchlování, potápění, vodní lyžování a jízda na banánu.

Pro ty, kteří mají rádi adrenalinové zážitky, je v Kemer Beldibi také možnost vyzkoušet si rafting na řece Köprüçay, která se nachází nedaleko odtud. Tato řeka je jednou z nejznámějších destinací pro rafting v Turecku a nabízí úžasné výhledy na okolní horské scenérie.

Pokud máte rádi historii a kulturu, v Kemer Beldibi je také několik starověkých památek a památníků k prozkoumání. Například antické město Phaselis se nachází přibližně 15 kilometrů od Kemer Beldibi a nabízí úžasný pohled do minulosti. Můžete zde navštívit starobylé ruiny, pozorovat pozůstatky starých paláců, chrámů a divadel a projít se po čarokrásných antických ulicích.

Kromě pláží a historických památek má Kemer Beldibi také příjemnou atmosféru a širokou nabídku restaurací, barů a obchodů. Můžete si vychutnat tradiční tureckou kuchyni, ochutnat čerstvé ryby a mořské plody nebo si koupit místní suvenýry jako sukně, šperky a kožené výrobky.

Pokud plánujete dovolenou v Turecku, nezapomeňte zvážit Kemer Beldibi jako možnost. Krásné pláže, adrenalinové zážitky, bohatá historie a přátelská atmosféra vytvářejí ideální podmínky pro perfektní letní dovolenou. Ať už se chcete opalovat na pláži, objevovat starověké ruiny nebo si užít turecké speciality, Kemer Beldibi vám poskytne vzpomínky na dovolenou, které nebudete nikdy zapomenout.


Ubytování Turecko Kemer Beldibi


Turecko je turisticky oblíbenou destinací pro milovníky dovolené u moře. A když se řekne Turecko, mnoha lidem se vybaví slavné pláže v oblasti Antalya. Jednou z zajímavých lokalit v této oblasti je Kemer Beldibi, která se nachází asi 17 kilometrů jižně od města Kemer.

Beldibi je malá vesnice s malebným pobřežím a křišťálově čistým mořem. Jeho výhodou je skutečnost, že je relativně malé a klidné místo, které se stále uchovává atmosféru tureckého venkova. Navíc je to ideální místo pro ty, kteří hledají příležitost k relaxaci, protože v Beldibi nenajdete velké a rušné resorty, které jsou typické pro jiné části Turecka.

Přestože se jedná o klidné místo, nabízí Beldibi svým návštěvníkům mnoho možností pro ubytování. K dostání je zde široká škála hotelů a resortů, které odpovídají různým preferencím a rozpočtům. Od malých rodinných hotelů až po luxusní all-inclusive rezorty, Beldibi má co nabídnout pro každého.

Jednou z výhod ubytování v Beldibi je jeho poloha. Vesnice leží v blízkosti turecké Riviéry, což znamená, že máte přístup k některým z nejkrásnějších pláží v Turecku. Mohou se těšit na bílý písek, tyrkysovou vodu a slunečné počasí. Pláže jsou čisté a dobře udržované, což zajišťuje příjemný pobyt na pobřeží.

V neposlední řadě, Beldibi je výborným místem pro ty, kteří chtějí poznat tureckou kulturu a historii. V blízkosti se nacházejí historické památky jako Olympos a Phaselis, které lákají návštěvníky z celého světa. Tyto památky nabízejí pohled do starého Řecka a římské říše.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Beldibi, měli byste využít příležitosti a poznat i okolní přírodní krásy. Turecko je známé svými malebnými horami a nádhernou přírodou. Beldibi je ideálním výchozím bodem pro výlety do hor, procházky po lesích a návštěvy malebných vesniček v okolí.

Beldibi v Turecku je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidné a relaxační ubytování v blízkosti moře. S mnoha možnostmi ubytování, krásnými plážemi a přístupem k mnoha historickým památkám a přírodním krásám, Beldibi vám nabídne nezapomenutelnou dovolenou v Turecku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Turecko Kemer Beldibi


Některé z nejčastějších dotazů týkajících se Turecka Kemer Beldibi a jejich odpovědí jsou:

1. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Turecka Kemer Beldibi?

Nejlepší čas na návštěvu Kemer Beldibi v Turecku je od května do září, kdy je počasí teplé a slunečné. V těchto měsících můžete navštívit pláže, podniknout túry do okolních hor a užít si turistické atrakce, jako například vodopády Düden nebo antické město Perge.

2. Jaký je nejbližší letiště do Kemer Beldibi?

Nejbližší letiště do Kemer Beldibi je Antalya Letiště, které se nachází přibližně 30 km východně od Kemeru. Z letiště si můžete vypůjčit auto nebo taxi, nebo si můžete rezervovat dopravu do hotelu předem.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Turecku Kemer Beldibi?

V Kemeru a Beldibi najdete mnoho krásných pláží. Mezi nejlepší patří pláž Moonlight Beach, mysleli Beach a Beldibi pláž. Tyto pláže nabízejí jemný písek, křišťálově čistou vodu a mnoho vodních sportů.

4. Kolik stojí taxi z Antalya letiště do Kemer Beldibi?

Taxi z Antalya Letiště do Kemer Beldibi stojí přibližně 60-70 €. Cena se může lišit v závislosti na smluvních podmínkách s taxikářem a velikosti vaší skupiny.

5. Jaké jsou nejlepší aktivity v Turecku Kemer Beldibi?

V Turecku Kemer Beldibi je mnoho aktivit, které můžete podniknout během své cesty. Mezi nejpopulárnější aktivity patří turistika v okolních horách, návštěva historických památek, jako například antického města Perge, vodní sporty a výlety lodí do okolních zátok. Můžete si také užít místní kuchyni a nakupování na místních trzích a obchodech.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky