Objevte nejlevnější lety

Surinam Neotropical Butterfly Park

Letenka Surinam Neotropical Butterfly Park


Surinam Neotropical Butterfly Park: Podívejte se do kouzelného světa motýlů

Již od dětství si mnozí z nás představují motýly jako kouzelná stvoření, která nás obklopují svou nádhernou barvou a lehkostí. V Surinamu, malebné zemi v severní Jižní Americe, se nachází jedno z nejúžasnějších míst na světě, kde můžete zažít nezapomenutelné setkání s motýly - Surinam Neotropical Butterfly Park.

Surinam Neotropical Butterfly Park je přírodní rezervace, která se rozkládá na ploše více než 12 hektarů v tropickém deštném pralese Surinamu. Tato rezervace je domovem pro tisíce druhů motýlů, kteří zde žijí v jedinečném ekosystému. Park se nachází poblíž hlavního města Paramaribo a nabízí návštěvníkům možnost poznat tuto fascinující část surinamské přírody.

Po vstupu do Surinam Neotropical Butterfly Park budete přivítáni ohromující paletou barev, kterou představují motýli. Návštěvníci mají možnost se projít sítí chovných pavilonů a pozorovat motýly v různých fázích života - od vajíček přes housenky a kukly až po dospělé motýly. Je to jedinečná příležitost sledovat, jak se tito nádherní tvorové proměňují a mění svůj vzhled.

V Surinam Neotropical Butterfly Park můžete také navštívit botanickou zahradu, která je plná rostlin, které představují přirozené prostředí, ve kterém motýli žijí. Zahradní průvodci vám poskytnou informace o jednotlivých druzích motýlů a pomohou vám lépe porozumět jejich životnímu cyklu a chování.

Pro ty, kteří si chtějí přiblížit motýly ještě více, je v parku také možnost účastnit se motýlího semináře. Toto interaktivní setkání vám umožní získat podrobnější znalosti o motýlí flóře a fauně Surinamu, stejně jako o jejich ochraně.

Surinam Neotropical Butterfly Park však není jen o motýlech. Tento park je i o ochraně přírody. Jeho hlavním cílem je zvýšit povědomí o důležitosti zachování tropických deštných pralesů a ochraně jejich biodiverzity. Park se také zaměřuje na vzdělávání místních komunit ohledně ochrany přírody a udržitelného zemědělství.

Návštěva Surinam Neotropical Butterfly Park je jedinečným zážitkem, který spojuje krásu a křehkost motýlího světa s úsilím o ochranu přírody. Tento park nabízí návštěvníkům nejen možnost zhlédnout nezapomenutelnou podívanou, ale také příležitost přispět k zachování krásy a bohatství surinamských tropických deštných pralesů.

Zažijte nejnovější atrakci Surinamu a přijďte prozkoumat Surinam Neotropical Butterfly Park. Ponořte se do světa motýlů a oddejte se kouzlu těchto nádherných tvorů.


Ubytování Surinam Neotropical Butterfly Park


Surinam Neotropical Butterfly Park je malebné místo, které přitahuje turisty z celého světa svou exotickou krásou a unikátní přírodou. Nachází se v srdci Surinamu, jedné z nejmenších zemí Jižní Ameriky. Park je známý svou pestrou populací motýlů a je domovem mnoha ohrožených druhů.

Toto ubytování je jako žádné jiné. Park nabízí návštěvníkům možnost ubytování v autentických dřevěných chatkách, které jsou rozptýleny v bujné vegetaci a obklopeny zelení. Tyto chatky jsou jednoduše a přirozeně zařízené, aby se návštěvníci mohli ponořit do přírody a zažít autentický požitek ze života v deštném pralese.

V chatkách najdete vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt, včetně pohodlných postelí, sprchy a toalety. Každá chatka má také terasu, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo pozorovat rozmanité ptactvo a motýly, které obývají park.

Surinam Neotropical Butterfly Park je opravdový ráj pro milovníky přírody a fotografování. Park nabízí mnoho turistických tras a prohlídek, kde se můžete projít malebnými stezkami a objevovat fascinující floru a faunu. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat a fotografovat různé druhy motýlů, od těch nejnižších po největší, jak se prohánějí mezi květinami a nálevkovitými stromy.

Nejen motýli jsou v Surinam Neotropical Butterfly Parkem pozoruhodní. Park je také domovem dalších zvířat, jako jsou opice, ještěrky a mnoho druhů ptáků. Pokud máte štěstí, můžete zahlédnout například vzácného papouška Ara nebo tukanů, kteří se rádi předvádějí na blízkých stromech.

V parku se také nachází informační centrum, kde můžete se dozvědět více o životě motýlů, jejich ekosystémech a ochraně přírody. V Parkovém centru najdete také malou kavárnu, kde si můžete odpočinout a vychutnat si erudovanou řeč zkušeného průvodce.

Surinam Neotropical Butterfly Park nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého, kdo miluje přírodu a dobrodružství. Pokud hledáte ubytování blízko divoké přírody Surinamu, neváhejte se ubytovat v tomto malebném Butterfly Parku a objevte kouzlo surinamského deštného pralesu.


Dovolená Surinam Neotropical Butterfly Park


Surinam Neotropical Butterfly Park: Unikátní zážitek z dovolené

Surinam je malá země nacházející se na severovýchodě Jižní Ameriky. Tato země není turisty tolik navštěvovaná jako některé jiné země, jako třeba Brazílie nebo Peru, přesto však nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě. Jedním z nejzajímavějších z nich je Surinam Neotropical Butterfly Park.

Tento park je opravdu unikátním místem, které nabízí zážitky, které by vás mohly dostat do jiného světa. Surinam Neotropical Butterfly Park se nachází v blízkosti hlavního města Paramaribo. Park byl otevřen v roce 2007 a je určený pro milovníky přírody a samozřejmě pro všechny, kteří milují motýly.

S více než 1200 druhy motýlů, které létají v parku, je to opravdu úžasný zážitek. Každý motýl zde má svůj specifický druh, který najdete pouze v tomto parku. Při návštěvě parku se budete cítit jako v nějaké exotické zemi, kde jsou motýli na každém kroku. Naštěstí jsou všechny tyto motýly pěstované v parku a nejsou divocí. Můžete se s nimi dokonce i fotit, aniž byste je vyrušili.

Surinam Neotropical Butterfly Park je ale o mnohem víc než jen o motýlech. Park nabízí také mnoho dalších druhů ptáků, rostlin a zvířat, které vám umožní podívat se na kus divoké přírody Surinamu. Pro milovníky ptáků je park naprostým rájem, protože zde mohou nalézt mnoho druhů, které se dají vidět pouze v této zemi.

Park nabízí také výukové programy pro návštěvníky, kteří chtějí získat více informací o motýlech a dalších rostlinách a živočiších, které zde žijí. Můžete se dozvědět více o životním cyklu motýlů, o tom, co jedí a jak se rozmnožují. Park nabízí také úžasnou příležitost naučit se více o různých druzích rostlin, jako jsou orchideje, korálovce a různé druhy broskvovníku.

Pokud si chcete prožít opravdu nezapomenutelný zážitek, určitě si nenechte ujít tuto příležitost. Surinam Neotropical Butterfly Park je jedinečným místem, které vám umožní prožít nádhernou přírodu Surinamu a zároveň si vychutnat to, co láká mnoho lidí na tuto zemi - a to úžasné motýly.

Vstupné do parku je velmi přijatelné, a proto si tento zážitek mohou dovolit všichni. Je zde možné zakoupit si různé balíčky, včetně těch, které zahrnují vstup a průvodce po parku. Takže nezapomeňte, když vyrazíte na dovolenou do Surinamu, navštívit Surinam Neotropical Butterfly Park a prožít tuto nezapomenutelnou zážitkovou cestu.


Počasí Surinam Neotropical Butterfly Park


Surinam Neotropical Butterfly Park je jedinečné místo, které se nachází v Surinamu, na severovýchodě Jižní Ameriky. Toto místo je oáza plná barevných motýlů a jejich přirozeného prostředí. Jedná se o skvělou atrakci jak pro místní obyvatele, tak pro turisty z celého světa.

Surinam Neotropical Butterfly Park je jedním z největších motýlích parků na světě. Rozkládá se na ploše více než 75 tisíc metrů čtverečních, což znamená, že návštěvníci mají dostatek prostoru pro procházku a obdivování krásy motýlů. Park je domovem pro více než 150 druhů motýlů, které žijí ve volné přírodě.

Motýli v Surinam Neotropical Butterfly Parku jsou založeni v přirozeném prostředí, což umožňuje návštěvníkům vidět tyto krásné tvory v jejich přirozené podobě. Park je rozdělen na různé oblasti, které napodobují různé biotopy Surinamu, jako jsou tropické deštné lesy, močály a savany. Díky tomu mohou návštěvníci prozkoumat různé životní prostředí a vidět různé druhy motýlů.

Surinam Neotropical Butterfly Park není jen prostor pro obdivování motýlů, ale také slouží jako výzkumné centrum. Místní vědci a odborníci na motýly zde studují jejich chování, životní cyklus a ekologii. Díky této práci se člověk dozvídá stále více o motýlech a jejich důležité roli v přírodě.

Návštěvníci parku mohou nejen pozorovat motýly, ale také se dozvědět o jejich životě a přežívání. V parku se nachází interaktivní výstava, která poskytuje informace o různých druzích motýlů, jejich stravování a rozmnožování. Návštěvníci se mohou také dozvědět o hrozbách, kterým jsou motýli vystaveni, a o tom, jak je chránit.

Surinam Neotropical Butterfly Park je také vynikající lokalitou pro fotografy a milovníky přírody. Kromě motýlů zde můžete pozorovat také další zvířata, jako jsou ptáci, malí savci a obojživelníci. Park je obklopen nádhernou přírodou, která je bohatá na flóru a faunu.

Pokud plánujete návštěvu Surinamu, určitě nezapomeňte zahrnout Surinam Neotropical Butterfly Park do svého itineráře. Tento park je nejen skvělým místem k relaxaci a procházkám v přírodě, ale také je to příležitost poznat jedinečné motýly této části světa. Surinam Neotropical Butterfly Park je vizitkou Surinamu a představuje jedinečné spojení přírodní krásy a vzdělání.


Nejčastější dotazy a odpovědi Surinam Neotropical Butterfly Park


Nejčastější dotazy a odpovědi o Surinam Neotropical Butterfly Park:

1. Jak se dostat do Surinam Neotropical Butterfly Park?
Surinam Neotropical Butterfly Park se nachází ve městě Lelydorp v Surinamu, asi 30 minut jízdy od Paramariba. Nejlepší způsob, jak se dostat do parku, je autobusem, taxíkem nebo pronájmem auta.

2. Jaké jsou vstupné do Surinam Neotropical Butterfly Park?
Vstupné do parku je 15 USD pro dospělé a 7,50 USD pro děti do 12 let. Děti mladší 2 let mají vstup zdarma.

3. Jaká je otevírací doba Surinam Neotropical Butterfly Park?
Park je otevřen od pondělí do neděle od 9:00 do 17:00 hod.

4. Co mohu očekávat vidět v Surinam Neotropical Butterfly Park?
V parku najdete jedinečnou sbírku tropických motýlů, pavouků a dalších druhů hmyzu. Můžete si prohlédnout různé fáze jejich životního cyklu a sledovat jejich volný let v tropické zahradě.

5. Nabízí Surinam Neotropical Butterfly Park prohlídky s průvodcem?
Ano, park nabízí prohlídky s průvodcem, který vám poskytne podrobné informace o motýlech a životě v parku. Průvodce vám také ukáže nejzajímavější druhy a odpoví na vaše dotazy.

6. Můžu se do parku dostat s kočárkem nebo invalidním vozíkem?
Ano, park je přístupný i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Většina oblastí je rovinná a vhodná pro kočárky a invalidní vozíky.

7. Je v parku možnost koupit občerstvení?
Ano, v parku je malá kavárna, kde si můžete koupit občerstvení a osvěžující nápoje.

8. Je bezpečné chytat motýly v parku?
Je dovoleno chytat motýly, ale pouze s dovolením a za přítomnosti průvodce. Je důležité dodržovat pravidla a zacházet s motýly s respektem.

9. Nabízí park suvenýry?
Ano, v parku je suvenýrový obchod, kde si můžete koupit různé dárky, jako jsou motýlí předměty, knihy a další suvenýry spojené s přírodou a motýly.

10. Můžu fotografovat v parku?
Ano, fotografování je povoleno v parku. Fotografie můžete pořizovat i během prohlídky, ale je důležité dodržovat pravidla a neobtěžovat motýly přílišného blízkého kontaktu.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky