Objevte nejlevnější lety

Španělsko Canary Islands

Letenka Španělsko Canary Islands


Pokud sníte o dovolené, kterou prožijete na krásných plážích, v teplém slunci a okouzlujícím prostředí, pak jsou Kanárské ostrovy ideální destinací pro vás. A co je lepší než využít skvělou nabídku letenek z Španělska do Kanárských ostrovů?

Kanárské ostrovy jsou ideální destinací pro každého, kdo hledá neopakovatelnou atmosféru a krásu přírody. Tuto část Španělska čekáte palmové pláže, malebné vesničky a nejkrásnější zátoky, které vás dostanou. Islas Canarias se nacházejí asi 1 500 km jižně od Španělska a jsou oblíbeným cílem turistů z celého světa.

Letenky do Kanárských ostrovů z Španělska jsou velmi populární, protože zde máte širokou nabídku letů od nejlepších nízkonákladových leteckých společností. Tyto lety se vyznačují pohodlím a rychlostí, díky nimž můžete snadno navštívit jakýkoli z ostrovů v této oblasti. Pokud si chcete užít plnou dovolenou v Španělsku, zůstaňte na jednom z ostrovů, ale pokud chcete prozkoumat všechno, co Islas Canarias nabízejí, můžete cestovat mezi nimi.

Protože nejkrásnější části Kanárských ostrovů jsou nejčastěji navštěvované, můžete se těšit na spoustu turistů, kteří si užívají sluneční svit a krásné čisté vody. Avšak, pokud chcete mít větší kousek pláže pro sebe, vždy je tu nějaká skrytá pláž, kde si můžete užít pohodlí kanárských souostroví.

Kanárské ostrovy mají speciální klima, což znamená velice mírnou zimu a horké léto. Letní sezona trvá od června do září, kdy je zde více turistů a většina hotelů a letenky ke Kanárským ostrovům ze Španělska bývají vyprodané, na druhé straně, duben a květen jsou horoucí sezony určené pro ty, kteří nechtějí plno turistů všude kolem sebe.

Pokud se chcete dostat do kanárských ostrovů, můžete si vybrat mezi několika různými lety, které vám nabízejí nízké ceny. Například Ryanair, Volotea, Vueling, Iberia a spoustu dalších zapojených leteckých společností. K dispozici jsou také mnoho nabídek a slev na kanárské lety, takže si můžete najít letenku ze Španělska do Kanárských ostrovů za velmi nízkou cenu.

V Kanárských ostrovech očekávají výjimečné zážitky pro turisty každého věku, ať již jste dovolenkový pár, rodina s dětmi nebo jednotlivec. Tento souostroví je ideálním místem pro každého, kdo hledá méně turisty místa, kde si užijete krásnou přírodu, pohodlí a sluníčko. Vyberte si svůj let španělské kanárské ostrovy a užijte si nové zážitky a nezapomenutelnou dovolenou!


Dovolená Španělsko Canary Islands


Španělsko je krásná a rozmanitá země, a pokud si chcete užít dovolenou s teplým počasím a krásnými plážemi, pak určitě přemýšlíte o navštívení Kanárských ostrovů. Tato Španělská skupina ostrovů leží na západě Afriky a nabízejí návštěvníkům nádherné krajiny, živou kulturu a mnoho outdoorových aktivit.

Začněme tím, že si připomeneme, jaké ostrovy tvoří souostroví Kanárských ostrovů. K největším z nich patří ostrovy Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura a Lanzarote. Ostrovy jsou široce rozmanité – najdete zde horské oblasti s krásnými výhledy, bažiny, sopečné krajiny a především nádherné pláže.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Kanárských ostrovech, určitě navštivte hlavní město Las Palmas na ostrově Gran Canaria. Toto malebné město nabízí nádhernou historii a kulturu, a to i v blízkosti krásných pláží. Za tímto účelem navštivte Castilo de la Luz, muzeum Casa de Colón a místní katedrálu.

Jedním z největších turistických centrá v této oblasti je Costa Adeje v Tenerife, která nabízí pláže vhodné pro rodiny s dětmi, sportovní aktivity a podvečerní zábavu. Stojí za to navštívit také kráterové oblasti a parky národního parku Teide.

Pokud chcete zažít klidnější dovolenou, rozhodně si vyberte ostrov Fuerteventura, který nabízí nekonečné pláže a nádherný výhled na Atlantský oceán. Na ostrově se také můžete projít oblíbeným charakteristickým horským hřebenem, který nabízí nádherný výhled na krásné pláže.

Dalším velmi oblíbeným turistickým centrem na ostrově Fuerteventura je Corralejo. Nachází se zde mnoho vodních aktivit, jako je šnorchlování, kitesurfing a windsurfing.

Lanzarote nabízí několik sopečných oblastí s neuvěřitelnými výhledy. Navštivte národní park Timanfaya, kde se můžete projít mezi sopečnými kameny a ochutnat místní jídlo vařené v solární peci. Toto místo vám nabídne zážitek, který nikdy nezapomenete.

Celkově Španělské Kanárské ostrovy nepostrádají nádherné pláže, kulturu, historii a outdoorové aktivity, což je ideální místo pro dovolenou pro každého. Pokud se rozhodnete pro návštěvu této oblasti, nezapomeňte si zabalit letní oblečení, sluneční brýle a plavky. Těšíme se na vaší návštěvu!


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko Canary Islands


1. Jaké jsou nejlepší pláže na Kanárských ostrovech?

Kanárské ostrovy mají mnoho krásných pláží, jako je například pláž Playa de las Teresitas na ostrově Tenerife, pláž Maspalomas na ostrově Gran Canaria a pláž Papagayo na ostrově Lanzarote.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Kanárských ostrovech?

Kanárské ostrovy nabízejí mnoho aktivit, jako jsou surfování, potápění, turistika, cyklistika a návštěva přírodních parků.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Kanárských ostrovů?

Nejlepší čas pro návštěvu Kanárských ostrovů je od října do května, kdy teplota je mírná a více příjemná pro turisty.

4. Může být Kanárské ostrovy drahé pro turisty?

Kanárské ostrovy mohou být drahé pro turisty, zejména v oblastech s vysokou turistickou sezónou. Nicméně existují i levné možnosti ubytování a stravování, pokud si turista vybírá pečlivě.

5. Jaké jsou nejoblíbenější ostrovy v Kanárských ostrovech?

Nejoblíbenější ostrovy v Kanárských ostrovech jsou Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura. Každý ostrov má své vlastní atrakce a specifika.

6. Musím mluvit španělsky na Kanárských ostrovech?

Mluvení španělsky není nutné, ale může být užitečné, zejména pro jednání s místními obyvateli. Nicméně většina turistických oblastí má anglicky mluvící personál.

7. Je bezpečné cestovat na Kanárské ostrovy?

Kanárské ostrovy jsou relativně bezpečné pro turisty. Zdravotní služby jsou vysoké a místní zákony jsou podobné těm, které jsou v platnosti v Evropě. Turisté by měli být opatrní a dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako je například uchování cenností v trezoru.

8. Je na Kanárských ostrovech dostatek dopravního spojení?

Ano, Kanárské ostrovy mají dobré dopravní spojení mezi ostrovy a v rámci ostrovů. Místní doprava zahrnuje taxi a autobusovou dopravu a vozidla k pronájmu jsou také k dispozici pro turisty.


Ubytování Španělsko Canary Islands


Kanárské ostrovy, často nazývané také Kanárské souostroví, jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů ve Španělsku. Nacházejí se v Atlantském oceánu, západně od afrického pobřeží, a tvoří autonomní společenství Španělska. Mezi nejznámější ostrovy patří Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura.

Přestože jsou Kanárské ostrovy známé svým slunečným počasím a fantastickými plážemi, nabízejí také širokou škálu ubytování pro turisty různých preferencí. Od luxusních resortů a all-inclusive hotelů po příjemné apartmány a levné hostely, zde najdete ubytování, které vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

Pokud hledáte relaxaci a komfort, můžete se rozhodnout pro pobyt v jednom z mnoha luxusních hotelů na ostrovech. Tyto hotely často nabízejí širokou škálu zařízení a služeb, jako jsou bazény, wellness centra, restaurace a bary. Možná si přejete strávit dovolenou na překrásných plážích, jako je například Sotavento na ostrově Fuerteventura, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi a nabízí možnost vodních aktivit.

V případě, že preferujete více nezávislý způsob ubytování, můžete si pronajmout apartmán. Na Kanárských ostrovech je k dispozici mnoho apartmánových komplexů a soukromých ubytování. Můžete si vybrat prostorný apartmán s výhledem na oceán nebo v blízkosti krásných přírodních scenérií. Pronájem apartmánu vám také umožní být flexibilní a vařit si vlastní jídlo, pokud máte rádi vaření.

Pro cestovatele s menším rozpočtem nebo rodiny, které chtějí ušetřit na ubytování, existuje také mnoho levných hostelských možností na ostrovech. Hostely nabízejí cenově dostupné pokoje a často mají společné kuchyňky a sociální zařízení. Mnoho hostelských ubytování se nachází ve střediscích a jsou v blízkosti pláží a dalších turistických atrakcí.

Nemusíte se bát, že byste se museli rozhodnout pouze pro jeden typ ubytování. Na Kanárských ostrovech najdete kombinaci všech možností, které vám umožní strávit dovolenou přesně podle svých přání a potřeb. Mnoho hotelů nabízí také možnost pronájmu apartmánů nebo různých typů pokojů, což vám dává větší flexibilitu při výběru.

Není tedy divu, že Kanárské ostrovy jsou tak oblíbeným turistickým cílem. Nejenže zde najdete slunečné počasí po většinu roku, ale také širokou nabídku různých typů ubytování. Ať už preferujete luxusní resort, útulný apartmán nebo levný hostel, Kanárské ostrovy mají pro každého něco.


Počasí Španělsko Canary Islands


Španělsko Canary Islands je oblíbenou turistickou destinací s teplým klimatem a sluncem po většinu roku. Tento souostroví leží na západě Afriky a patří k Evropě.

Počasí na Kanárských ostrovech je převážně subtropické s mírnými zimními měsíci a horkými letními měsíci. Průměrná teplota na Kanárských ostrovech v zimě je kolem 20 stupňů Celsia a v létě bývá přes 30 stupňů Celsia.

Jako turista na Kanárských ostrovech byste měli být připraveni na různé klimatické podmínky. Většina ostrovů má například jiné počasí, protože jsou odděleny oceánem. Nejvíce srážek zaznamenává ostrov La Palma, který bývá někdy nazýván jako ostrov věčného jara. Tento ostrov patří k nejzelenějším a nejlépe zavlažovaným ostrovům Canarias.

Ostrov Tenerife, největší ostrov souostroví, má nejvyšší hory, což ovlivňuje jeho klima. Na straně pobřeží bývá slunečno a horko s minimem srážek, zatímco na vnitrozemí a na vrcholcích hor bývá chladněji a deštivěji.

Ostrov Gran Canaria je známý svými dlouhými plážemi, ale i tady může být počasí různorodé až extrémní. Například v letních měsících bývá slunečno a horko, ale v zimě může být na horách sněhová nadílka.

Ostrov Lanzarote je nej suchší ostrov Kanárského souostroví. S pouští v národním parku Timanfaya, která vypadá jako povrch na Měsíci, bývá tu obvykle horko s minimem srážek.

Celkově lze říct, že počasí na Kanárských ostrovech je velmi příjemné po celý rok a můžete očekávat, že tady budete mít slunečné a teplé dny. Nicméně je důležité si uvědomit, že klimatické podmínky mohou být různé podle ostrova a že může přijít i chladnější a deštivější období v průběhu roku. Proto doporučujeme přizpůsobit si své plány podle aktuálních podmínek a být připraveni na změnu počasí.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky