Objevte nejlevnější lety

Samoa Samoan Cultural Village

Nejčastější dotazy a odpovědi Samoa Samoan Cultural Village


Dotaz: Jaké jsou otevírací hodiny Samoa Samoan Cultural Village?

Odpověď: Samoa Samoan Cultural Village je otevřený každý den od 8:00 do 17:00.

Dotaz: Jaká je cena vstupného do Samoa Samoan Cultural Village?

Odpověď: Cena vstupného do Samoa Samoan Cultural Village je závislá na věku návštěvníků. Dospělí platí 40 WST (WST = samojská tala) a děti do 12 let platí 20 WST.

Dotaz: Můžeme v Samoa Samoan Cultural Village vidět tradiční taneční představení?

Odpověď: Ano, v Samoa Samoan Cultural Village se každý den konají taneční představení, která ukazují tradiční samojské tance.

Dotaz: Je nutné se předem objednat pro návštěvu Samoa Samoan Cultural Village?

Odpověď: Není nutné se předem objednat, ale vzhledem k tomu, že místo může být velmi populární, doporučuje se včas dorazit, abyste si zajistili místo.

Dotaz: Můžeme v Samoa Samoan Cultural Village ochutnat tradiční samojskou kuchyni?

Odpověď: Ano, v Samoa Samoan Cultural Village se podává tradiční samojská kuchyně, kterou si můžete vychutnat.


Dovolená Samoa Samoan Cultural Village


Dovolená na Samoa je plná nádherných scenérií, pohostinných lidí a bohaté kulturní dědictví. Jedním z nejzajímavějších míst, které stojí za návštěvu, je Samoan Cultural Village.

Samoan Cultural Village, známá také jako Samoa Cultural Village, se nachází ve vesnici Apia, hlavním městě Samoy. Toto unikátní místo slouží jako živý muzeum a představuje tradiční život a kulturu Samoanů. Jeho cílem je zachovat a sdílet bohatou historii, tradice a zvyky Samoy.

Po příchodu do Samoan Cultural Village jsou návštěvníci přivítáni tradičním samojským tancem, který je známý jako "siva". To zahrnuje pestré oblečení, bubny, flétny a jiné hudební nástroje, které vytvářejí závan energie a temperamentu.

Poté, co jsou návštěvníci srdečně přivítáni, je jim poskytnuta možnost prozkoumat život a zvyky Samoanů. Na této dovolené si můžete vyzkoušet různé tradice, včetně jak výroby Samoanů tradičních oděvů, tak i přípravy tradičních jídel. Můžete se naučit, jak se nosí lava-lava (tradiční samojská sukně) nebo jak vázat květinové věnečky.

Samoan Cultural Village nabízí také možnost návštěvy tradiční samojské vesnice, kde si návštěvníci mohou prohlédnout autentické samojské domy, zvané "fale". Tyto domy mají otevřené stěny a jsou vyrobeny z tradičních materiálů, jako je dřevo, listy kokosové palmy a rákosí. V domech naleznete také tradiční řemesla, jako jsou tkaní košťat nebo výroba palmového vína.

Další zajímavou částí návštěvy Samoan Cultural Village je setkání se Samoanů, kteří zde žijí. Tito lidé jsou ochotni podělit se o své životní příběhy, tradice a rituály a poskytnout návštěvníkům hlubší vhled do jejich kultury. Můžete se dozvědět o tradičních tancích, způsobu bydlení nebo náboženství.

Dovolená na Samoa nemůže být kompletní bez návštěvy Samoan Cultural Village. Tento zážitek vás přenesje do minulosti a ukáže vám, jak žili a jak žijí Samoané dodnes. Je to jedinečná příležitost, abyste se ponorili do jejich kultury, porozuměli zvykům a tradicím a zároveň se pobavili.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Samoa, rozhodně nevynechejte návštěvu Samoan Cultural Village. Toto místo vám zaručeně poskytne nezapomenutelný a obohacující zážitek.


Letenka Samoa Samoan Cultural Village


Samoan Cultural Village nabízí jedinečný pohled na život a kulturu Samoy na Tichomořských ostrovech. Nachází se na krásném místě na největším ostrově Samoa - Upolu. Pokud plánujete návštěvu tohoto malebného regionu, letenka na Samoa je skvělou volbou.

Když přiletíte na letiště Faleolo International Airport v hlavním městě Apia, budete očarováni okouzlujícím prostředím Samoan Cultural Village. Je to živý muzeum, které poskytuje návštěvníkům pohled do tradičního samojského života.

V Samoan Cultural Village se můžete projít malebnou vesnicí s tradičními domy, které jsou postaveny z místních přírodních materiálů, jako jsou listy kokosového ořechu a bambusu. Tyto domy představují různé aspekty samojské kultury, jako je va'a (loďka) a fale (tradiční samojský dům s otevřenými stranami).

Místní obyvatelé, kteří jsou oblečení v tradičních samojských costumech, zde předvádějí tradiční tance a hry, jako je osefa (hod kamenem), kilikiti (samojský kriket) a fa'ataupati (tradiční bojové umění). Návštěvníci mají také šanci se zapojit do těchto aktivit a naučit se některé tradiční samojské tance.

Další zajímavou atrakcí je představení tradiční samojské kuchyně. Můžete ochutnat různá tradiční jídla připravená z čerstvých místních ingrediencí, jako je taro, chutný pokrm připravený z rostliny kolokázie. Samozřejmě si můžete také vychutnat čerstvé plody moře, které jsou hojně k dispozici na ostrovech Samoa.

Jedním z nejzajímavějších momentů návštěvy Samoan Cultural Village je taneční představení, kde místní umělci předvádějí samojské tance, které jsou plné energie a vášně. Připravte se na barvitá vyobrazení starobylých příběhů a tradic, které jsou ztvárněny prostřednictvím pohybu a hudby.

Pokud jste zvědaví na život a kulturu Samoy, návštěva Samoan Cultural Village je pro vás jako stvořená. Tato zážitková atrakce vás vtáhne do překrásného světa samojských tradic a zvyklostí. Letenka na Samoa je vaším lístkem do tohoto krásného a nezapomenutelného místa.


Počasí Samoa Samoan Cultural Village


Samoa je nádherný ostrov v jižním Pacifiku, který se může pochlubit nejen svou překrásnou přírodou, ale také přátelským a pohostinným obyvatelstvem. A jedním z nejzajímavějších míst, která byste v Samoi měli navštívit, je Samojská kulturní vesnice.

Samojská kulturní vesnice se nachází nedaleko hlavního města Apia a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost poznat a hlouběji porozumět samárskému dědictví a kultuře. Tato vesnice je autentickou rekonstrukcí tradičního samárského osídlení, kde se návštěvníci mohou setkat se skutečnými Samoany a poznat jejich zvyky, tradice a umění.

Již po příchodu do vesnice se návštěvníci ocitnou uprostřed okouzlující přírody, která je typická pro Samou. Turtle Rock, neboli "Kamenná želva", je jedním z význačných symbolů této oblasti a poskytuje nádherný výhled na okolní krajinu. Vesnice sama je rozdělena do devíti sektorů, které představují různé aspekty samárské kultury.

Po vstupu do tradičních domů, zvaných fale, se návštěvníci setkají s hostiteli, kteří přivítají hosty v pohodlném prostředí a představí jim různé aspekty samárského života. Samština je velmi důležitá pro Samoany a je stále rozšířená. Hostitelé by vám rádi ukázali několik základních frází a slov, abyste mohli lépe porozumět jejich jazyku a komunikovat s nimi.

Po uvítání se návštěvníci zúčastní různých tradičních aktivit, jako je například tkaní palmových listů nebo výroba tradičních samárských jídel. Samoané jsou mistři v těchto dovednostech a jsou opravdovými umělci. Pokud se cítíte odvážní, můžete se také naučit základy samojského tance nebo se účastnit rybářských nebo zemědělských prací.

Jedním z vrcholů návštěvy je tradiční samojská večeře, kde si můžete vychutnat lahodná místní jídla, jako je opečený prase nebo mušle s kokosovým mlékem. Použití čerstvých ingrediencí a tradičního způsobu vaření dodává těmto pokrmům zvláštní chuť a vůni.

Celá návštěva ve vesnici bude pro vás nejen vzdělávací zážitek, ale také příležitostí k zapojení se do samárského života a pocitům, že jste součástí jejich komunity. Budete fascinováni jejich pohostinností a srdečností, kterou Samoané prokazují svým hostům.

Pokud se chystáte na Samoa, nezapomeňte navštívit Samojskou kulturní vesnici. Je to jedinečná příležitost prohloubit své znalosti o samárské kultuře a zažít něco zcela nového. Ať už se zajímáte o tradiční řemesla, jazyk, tanec nebo jídlo, tato vesnice vám nabídne vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali dočasnými obyvateli Samoy a zažili nezapomenutelnou dovolenou v Pacifiku.


Ubytování Samoa Samoan Cultural Village


Samoan Cultural Village je unikátní řetězec ubytování, který nabízí nezapomenutelný pobyt na největším ostrově země Samoa. Tyto vesnice jsou vytvořeny a provozovány samotnými Samojci, kteří zde chtějí představit turistům svůj unikátní styl života a tradice.

Každá vesnice se skládá z několika klanů, které zde žijí a pracují. Tyto kmeny jsou velmi hrdé na své tradiční zvyky a způsob života, a tak se vám během pobytu v této vesnici dostanou do rukou některé z nejlepších zážitků, jaké můžete zažít.

Pokoj v této vesnici je jednoduše zařízený a pohodlný. Vybavení zahrnuje manželskou postel s moskytérovou sítí, ventilátor, poličky na zavazadla a soukromou koupelnu. Vrcholem vašeho pobytu je nepochybně večerní zábava, na které se vám představí tradice a zvyky Samojských obyvatel, můžete si užít tradiční písně a tance, zajisté budete mít nezapomenutelný zážitek.

K dispozici je také dostatek míst pro sportovní aktivity, jako je například plážový volejbal, hry s kokosem a jiná zábava. Navíc, Samojští obyvatelé si s turisty rádi povídají a ukazují jim svá místa oblíbená, takže se můžete těšit na další zážitky jako například návštěva místního trhu.

Jídlo, které v této vesnici podávají, je také úžasné a nezapomenutelné. Samojci totiž mají bohatou kuchyni, která obsahuje čerstvě ulovené ryby, krevety, ovoce a zeleninu. Navštivte tuto vesnici a ochutnejte autentické samojské jídlo! Hosté se mohou těšit na celodenní snídaně a večeře, které jsou připravovány v tradičním dřevěném troubě a podávají se na listech banánovníku.

Celkově vzato, tato vesnice nabízí zážitky, které si turisté jen těžko mohou užít v běžných hotelích a ubytováních. Pokud chcete poznat pravou kulturu a zvyky země Samoa, pak je toto místo pro vás to pravé. Vyzkoušejte si to a uvidíte, že nebudete litovat svého rozhodnutí.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky