Objevte nejlevnější lety

Mauricius La Vanille Nature Park

Dovolená Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius je jedno z nejpopulárnějších tropických ostrovů na světě s neuvěřitelnou krásou přírody a bohatou faunou a flórou. Mezi jedno z nejzajímavějších a nezapomenutelných míst, které byste na Mauriciu měli navštívit, patří La Vanille Nature Park.

La Vanille Nature Park se nachází v jihovýchodní části Mauricia a je jedním z nejzachovanějších přírodních parků na ostrově. Tento park je domovem pro různé druhy zvířat, ptáků a rostlin, které nejsou běžně k vidění jinde na ostrově.

Hlavní atrakcí La Vanille Nature Park je obrovská početná populace krokodýlů. Park se pyšní tím, že je domovem více než 1000 krokodýlů, včetně ohrožených druhů, jako je krokodýl nilský a aligátor americký. Můžete si prohlédnout krokodýly v různých fázích jejich života, od vylíhnutých mláďat až po obrovské dospělé jedince. Pro ty odvážné je možné se dokonce s některými krokodýly vyfotit a dokázat neskutečnou odvahu.

La Vanille Nature Park nemá také na ostrově konkurenci, když jde o setkání s obřími želvami. Zdejší park je známý svými želvami Aldabra, které patří k největším želvám na světě. Tyto želvy mohou dosáhnout délky až 1,2 metru a vážit kolem 250 kilogramů. Můžete se projít po ohradě, kde tyto impozantní tvory žijí, a dokonce se s nimi i pohladit. Je to skvělá příležitost fotografovat se s těmito nádhernými tvory a zažít neopakovatelné dobrodružství.

V rámci parku se můžete projít také po naučné stezce, která vás provede dalšími zajímavými a oblíbenými druhy Mauricia. Můžete se těšit na pozorování různých druhů ptáků, jak na stromech, tak i ve voliéře. Navíc park také hostí další zvířata, jako jsou opice, ježci a leguáni.

Kromě pozorování zvířat můžete také navštívit zahrady s místními a exotickými rostlinami. Park je plný barev a vůní, které vás okouzlí. Existuje také restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční mauricijské pokrmy a pořídit si suvenýry v obchodě, který nabízí mnoho originálních předmětů.

La Vanille Nature Park není jen prostě zvířecí park, ale je to skutečný klenot Mauricia s ohromujícími přírodními krásami, které nemají konkurenci. Je to místo, kde si můžete prohlédnout neuvěřitelnou biodiverzitu ostrova, zažít interakci s krokodýly a želvami, a užít si jedinečnou atmosféru tropické džungle. Pokud plánujete dovolenou na Mauriciu, určitě nezapomeňte navštívit La Vanille Nature Park.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius La Vanille Nature Park


1. Jak se dostanu do Mauricia La Vanille Nature Park?
Odpověď: Mauricia La Vanille Nature Park se nachází na jihovýchodním pobřeží Mauricia, 15 minut jízdy od letiště. Lze k němu dopravit taxíkem, pronajatým vozidlem nebo autobusem.

2. Jaké jsou otevírací hodiny parku?
Odpověď: Park je otevřen od pondělí do neděle od 8:30 do 17:00.

3. Kolik trvá prohlídka parku?
Odpověď: Prohlídka parku trvá přibližně 2 hodiny.

4. Kolik stojí vstupné do parku?
Odpověď: Vstupné do parku stojí 600MUR pro dospělé a 300MUR pro děti.

5. Co mohu vidět v parku?
Odpověď: V parku můžete vidět širokou škálu zvířat, včetně krokodýlů, želv, kajmanských varanů, leguánů, ještěrek, hadů a papoušků. Park také nabízí ukázky krokodýlího krmení a možnost podání hadího krmení.

6. Je v parku možné nakrmit želvy?
Odpověď: Ano, v parku je možné zakoupit speciální krmivo a nakrmit želvy.

7. Mohu se ve parku setkat s opicemi?
Odpověď: Ne, nejsou zde žádné opice.

8. Je možné v parku jíst a pít?
Odpověď: Ano, v parku je restaurace a kiosek s občerstvením.

9. Můžu si v parku pronajmout průvodce?
Odpověď: Ano, v parku je možné si pronajmout průvodce za příplatek.

10. Je v parku možné fotografovat a natáčet?
Odpověď: Ano, fotografování a natáčení jsou povoleny, s výjimkou některých zvířat, na které upozorní personál parku.


Počasí Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius je krásný ostrov v Indickém oceánu, který je známý svou exotickou přírodou a nádhernými plážemi. Jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na Mauriciu je La Vanille Nature Park, který láká návštěvníky svou rozmanitou faunou a geologií.

Počasí na Mauriciu je tropické a podléhá sezónním změnám. Období dešťů trvá od listopadu do dubna, zatímco období sucha je od května do října. I přesto, že období dešťů může být deštivé a vlhké, toto období je také časem, kdy je příroda na Mauriciu nejkrásnější a Park La Vanille ukazuje svou plnou krásu.

La Vanille Nature Park se nachází v jihozápadní části ostrova a rozkládá se na ploše přes 3,5 hektaru. Park je domovem mnoha ohrožených druhů živočichů včetně krokodýlů, obrovských želv, ještěrů a mnoha druhů ptáků. Pro návštěvníky je zde také možnost setkat se s lidoopy, které lze krmit a dokonce si s nimi vyfotit.

Park nabízí různé aktivity a atrakce. Pro milovníky největšího druhu želv na světě, Aldabra, je zde obrovské geodetické přístřešiště, kde se mohou návštěvníci projít a pozorovat tyto impozantní tvory. Park také nabízí vzrušující procházky mezi krokodýly. Návštěvníci mohou vidět tyto mohutné tvory s pomocí průvodců, kteří poskytnou zajímavé informace o jejich životním prostředí a chování.

La Vanille Nature Park také poskytuje výukové programy a prezentace o místní fauně a flóře. Návštěvníci se mohou dozvědět více o biodiverzitě na Mauriciu a významu ochrany těchto druhů. Park je aktivně zapojen do úsilí o ochranu ohrožených druhů a jeho pracovníci se snaží osvětlovat veřejnost o důležitosti zachování přírodního prostředí.

Pro milovníky exotických zahrad je Park La Vanille také domovem rozsáhlých botanických zahrad, které nabízejí stovky druhů rostlin a květin. Návštěvníci se mohou procházet těmito zahradami a obdivovat krásu přírody.

Jihozápadní část Mauricia je také známá svými malebnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Po návštěvě Parku La Vanille se návštěvníci mohou vydat na procházku po pláži, zaplavat si nebo se jenom uvolnit a užívat si krásy ostrova.

La Vanille Nature Park je skvělou turistickou atrakcí na Mauriciu, která nabízí zábavu a vzrušení pro všechny věkové kategorie. Je to místo, které spojuje přírodu, dobrodružství a vzdělávání. Pokud se plánujete vydat na Mauricius, nezapomeňte navštívit La Vanille Nature Park a prozkoumat krásy přírody na tomto malebném ostrově.


Ubytování Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius je jedinečný ostrov v Indickém oceánu, který je známý svou úchvatnou přírodou a bohatstvím exotických živočichů. Jednou z atrakcí tohoto ostrova je La Vanille Nature Park, který nabízí nejen jedinečný zážitek s krokodýly, ale také nabízí možnost ubytování přímo v parku.

La Vanille Nature Park se nachází na jihu ostrova Mauricius a je domovem více než tisíce krokodýlů. Park se rozkládá na ploše více než 3,5 hektaru a nabízí jedinečnou příležitost pro návštěvníky poznat tyto fascinující tvory zblízka.

Pro ty, kteří by chtěli prožít více než jen jednodenní výlet do parku, je k dispozici možnost ubytování přímo v parku. La Vanille Nature Park nabízí možnost strávit noc v jednom z jejich komfortních bungalovů, které jsou obklopeny nádhernou tropickou zahradou.

Bungalowy v La Vanille Nature Park jsou plně vybavené a nabízejí veškeré pohodlí, které si můžete přát po dlouhém dni poznávání krokodýlů a procházkách parkem. Vybavení bungalovů zahrnuje klimatizaci, televizi, varnou konvici, minibar a prostornou koupelnu.

Kromě pohodlného ubytování nabízí park také možnost pronájmu jízdních kol, takže si můžete projížďkou po ostrově ještě lépe vychutnat jeho krásy. Pokud se rozhodnete prozkoumat blízké okolí pěšky, není problém. La Vanille Nature Park je obklopen překrásnou přírodou s množstvím exotických rostlin a zvířat. Zvířata, která zde můžete spatřit, zahrnují například obrovské želvy, mnoho druhů ptáků a motýlů a samozřejmě i malou kolonii opic.

Pobyt v La Vanille Nature Park je dokonalá příležitost pro milovníky přírody a zvířat, kteří si chtějí užít jedinečný zážitek na Mauriciu. Budynek parku je také vybaven restaurací, kde si můžete vychutnat autentickou mauricijskou kuchyni a ochutnat některé z místních specialit.

La Vanille Nature Park nabízí mnoho zábavy a vzrušení pro celou rodinu. Zažijete nezapomenutelný zážitek s krokodýly a budete mít příležitost prozkoumat krásu ostrova Mauricius. Ubytování v parku vám také umožní strávit více času s krokodýly a poznat o nich více informací od expertů, kteří o ně pečují.

Pokud plánujete návštěvu Mauricia a máte rádi přírodu a zvířata, nezapomeňte zařadit La Vanille Nature Park do svého seznamu. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu do světa krokodýlů a užijte si nezapomenutelný pobyt v jednom z bungalovů v parku.


Letenka Mauricius La Vanille Nature Park


La Vanille Nature Park na Mauriciu: Kde se setkáváte s divokou přírodou

Mauricius je známý svou exotickou a rozmanitou přírodou, která láká turisty z celého světa. Jedním z nejlepších míst, která by neměla chybět na seznamu návštěv, je La Vanille Nature Park. Tento unikátní park nabízí návštěvníkům příležitost poznat a blíže se seznámit s bohatou faunou a flórou ostrova.

La Vanille Nature Park, který se nachází na jihu Mauricia, je domovem pestrobarevným a fascinujícím tvorům, které zahrnují různé druhy krokodýlů, chameleony, leguány, obrovské želvy a mnoho dalších. Jakmile vstoupíte do parku, budete přivítáni překrásnou tropickou zahradou zdobenou exotickými rostlinami a květy.

Jedním z hlavních lákadel parku jsou bezpochyby krokodýli. La Vanille Nature Park je pravým rájem pro milovníky tohoto fascinujícího plazů. Park je domovem více než 2000 krokodýlů, včetně ohroženého krokodýla nebezpečného (Crocodylus niloticus). Zde máte nevídanou příležitost sledovat tato úžasná zvířata ve svém přirozeném prostředí. Park nabízí také edukační prezentace o krokodýlech, kde se návštěvníci dozvědí mnoho zajímavostí o jejich způsobu života a úsilí o jejich ochranu.

Dalšími atrakcemi parku jsou chameleoni a leguáni, kteří si zde také našli svůj domov. La Vanille Nature Park je známý svou širokou škálou endemických chameleonů. Můžete tu pozorovat jejich fascinující změnu barev a jejich jedinečné schopnosti zachytit potravu svým jazykem. Park také nabízí možnost setkat se s leguány, kteří obývají ostrov. Je to skvělá příležitost vidět tato nedoceněná plazi v přírodním prostředí.

La Vanille Nature Park je také domovem ohromující populaci obrovských želv Aldabra. Tyto impozantní tvory jsou považovány za jedno z nejdrahocennějších pokladů fauny Mauricia. Procházení kolem nich dává návštěvníkům pocit, že se ocitli v pravěku.

Park disponuje také malou voliérou ptáků, kde můžete sledovat několik druhů barevných a hlasitých ptáků, které obývají ostrovy Mascarenes. Je to báječná příležitost pro milovníky ptáků.

La Vanille Nature Park nabízí více než jen pasivní pozorování zvířat. Park také organizuje interaktivní aktivity jako je například pletení bambusu nebo jízda na ponících. Toto je skvělá možnost pro rodiny s dětmi, které si mohou vychutnat dobrodružství v kontaktu s přírodou.

Vstupné do parku zahrnuje také návštěvu hmyzího muzea, kde si můžete prohlédnout rozmanitost místních druhů hmyzu. Muzeum vám ukáže fascinující svět těchto malých tvorů a jejich důležitou roli v ekosystémech Mauricia.

La Vanille Nature Park je tedy nepřehlédnutelným místem pro ty, kteří se chtějí ponořit do místní přírody a poznat její diverzitu. Park je nejen zábavný, ale také vzdělávací, a nabízí jedinečný zážitek, který si turisté z celého světa nemohou nechat ujít při návštěvě Mauricia.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky