Objevte nejlevnější lety

Kostarika Playa Tambor

Ubytování Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor je krásné a malebné ubytování na pobřeží Kostariky. Nachází se na poloostrově Nicoya, který je známý pro svou překrásnou přírodu a nádherné pláže. Playa Tambor je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa, kteří sem přijíždějí za relaxací, vodními aktivitami a pozorováním zvířat.

Co se týče ubytování, Playa Tambor nabízí rozmanité možnosti, aby vyhovělo potřebám každého cestovatele. V blízkosti pláže najdete mnoho luxusních all-inclusive hotelů a resortů, které nabízejí veškeré vybavení a zařízení, které můžete očekávat od luxusního pobytu. Tyto hotely mají všechny vybavení, které potřebujete pro aktivní dovolenou, včetně bazénů, fitness center, wellness center a restaurací.

Pro ty, kteří preferují intimnější atmosféru a individuální zážitek, jsou tu také menší nezávislé hotely a pensiony v okolí. Tyto ubytování často nabízejí osobnější a autentičtější zážitek z pobytu v Kostarice. Mnoho z nich je také situováno přímo na pláži, takže si můžete užít úžasný výhled na oceán.

Pro cestovatele, kteří preferují vlastní ubytování a větší flexibilitu, je tu také možnost pronájmu domů a apartmánů ve vesnicích v okolí Playa Tambor. Pronájem domu vám umožní zažít autentickou kostarickou atmosféru a životní styl. Můžete si sami vařit jídlo, poznávat sousedství a plně se ponořit do místní kultury.

Při pobytu v Playa Tambor si budete moci vychutnat širokou škálu aktivit a atrakcí. Pláže v okolí jsou ideální pro opalování, relaxaci a koupání. Voda je teplá a čistá a pobřeží je lemováno palmovými stromy a bílým pískem. Můžete si pronajmout paddleboard nebo kajak a prozkoumat okolní párami, nebo se vydat na rybářský výlet a vyzkoušet své štěstí na rybolovu.

Pro milovníky přírody je v blízkosti Playa Tambor národní park Curu, který je domovem pro mnoho druhů exotických rostlin a zvířat. Můžete se vydat na procházku po parku a pozorovat opice, ptáky a další divoká zvířata. Dále pak lze navštívit i přírodní rezervaci Cabo Blanco, která je vyhledávána pro svou pestrou faunu a flóru.

Playa Tambor je ideální destinací pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou na překrásných plážích Kostariky. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, budete mít jistotu, že vás čeká skvělý pobyt a nezapomenutelné zážitky ve středu přírodního ráje.


Počasí Kostarika Playa Tambor


Kostarika je známá svou bohatou přírodou, tropickými plážemi a krásným počasím. Playa Tambor, nacházející se na pobřeží zálivu Nicoya, je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou v této středoamerické zemi. Jeho jedinečné mikroklima a příjemné teploty tvoří ideální podmínky pro relaxaci a aktivní trávení času.

Playa Tambor se nachází na západním pobřeží Kostariky, což znamená, že zde panuje tropické podnebí. Průměrná roční teplota se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia a téměř po celý rok zde svítí slunce. Jádro turistické sezóny je v období sucha, které trvá od prosince do dubna. Během těchto měsíců se zde nejčastěji setkáte s vysokými teplotami a minimálním množstvím srážek.

Během období sucha je Playa Tambor ideálním místem pro milovníky pláže a vodních sportů. Teplota oceánu dosahuje až 28 stupňů Celsia, což je vyhledávaná teplota pro surfování, potápění nebo jachting. Mořská voda je čistá a průzračná, což se stává inspirací pro snorklování a potápění. Zdejší korálové útesy jsou domovem pro různé druhy ryb a mořských živočichů.

I když je období sucha nejlepší čas pro návštěvu Playa Tamboru, i mimo něj zde panuje příjemné počasí. Během února až dubna se srážky téměř vylučují, ale většina ostatních měsíců má stále slunné počasí, s odpoledními lijáky jako typickým denním jevem. Tato období jsou navíc klidnější a méně turistická, což znamená více prostoru a soukromí na pláži.

Playa Tambor je v obklopena bujnou přírodou a půvabnou krajinou. Kolem pláže se nachází tropické lesy, které jsou domovem pro širokou škálu druhů rostlin a zvířat. Častými obyvateli této oblasti jsou například opice nebo papoušci, kteří jsou vidět v blízkosti pláže. Pozorování zvířat a procházky v přírodě jsou proto dalšími populárními aktivitami v Playa Tamboru.

Zkrátka, počasí v Playa Tamboru je typické pro tropické klima s vysokými teplotami a slunečnými dny po většinu roku. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete tuto krásnou pláž navštívit, určitě si zde užijete teple a přírodu Kostariky ve své plné kráse.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Tambor


1) Otázka: Jak se dostanu na pláž Tambor?
Odpověď: Nejbližším letištěm je letiště v městě Tambor, které je asi 45 minut jízdy autem od pláže Tambor.

2) Otázka: Jaké jsou nejlepší aktivity na pláži Tambor?
Odpověď: Pláž Tambor nabízí širokou škálu aktivit, jako je surfování, potápění, plavání s delfíny, rybaření a golf na místním golfovém hřišti.

3) Otázka: Kde mohu najít ubytování na pláži Tambor?
Odpověď: Na pláži Tambor se nachází několik hotelů a resortů, které nabízejí ubytování ve všech cenových kategoriích. Doporučujeme provést rezervaci předem, protože popularita pláže Tambor je vysoká.

4) Otázka: Jaké jsou nejlepší restaurace v okolí pláže Tambor?
Odpověď: V blízkosti pláže Tambor se nachází několik restaurací, které nabízejí různé kuchyně. Mezi populární restaurace patří El Sano Banano, Los Delfines Restaurante, a Tango Mar Beachfront Restaurant.

5) Otázka: Jaká je nejlepší doba na návštěvu pláže Tambor?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu pláže Tambor je během suchého období, které trvá od prosince do dubna. V tuto dobu je pravděpodobnost dešťových srážek nižší a teploty jsou příjemné.


Letenka Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor se nachází na poloostrově Nicoya v Kostarice a je jednou z nejkrásnějších pláží této země. Tato malebná destinace je velmi oblíbená mezi turisty, kteří hledají relaxaci, klid a příjemné teplé počasí.

Letenka do Playa Tambor je vstupenkou do ráje. Cestování do této oblasti je snadné díky místnímu letišti, které je dobře propojeno s největšími městy v Kostarice. Mnoho leteckých společností nabízí přímé lety do Tamboru, což zjednodušuje cestování a urychluje příjezd na pláž.

Při letu nad Kostarikou se otevírají nádherné výhledy na zelenou krajinu a azurové vody. Cestovatelé, kteří se rozhodnou využít letecké dopravy, mají výhodu rychlého příjezdu na místo a mohou okamžitě začít objevovat vše, co tato krásná destinace nabízí.

Playa Tambor je známá svou bílou písčitou pláží a klidným mořem. Je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat a užít si klidné dny na slunci. Pláž je obklopena bujnou vegetací a přírodními rezervacemi, které nabízejí útočiště mnoha druhům zvířat a rostlin.

Pro dobrodruhy a milovníky vodních sportů je Playa Tambor rovněž skvělým místem k návštěvě. Na pláži jsou k dispozici různé aktivity, jako je surfování, šnorchlování a potápění. Místní vody jsou bohaté na různé druhy mořského života a potápěči zde mohou objevovat korálové útesy a tropické ryby.

V okolí Playa Tambor je také mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Cestovatelé se mohou vydat do národního parku Curú, který je domovem mnoha druhům volně žijících zvířat, jako jsou opice, nosálové a motýli. Místní pralesy a vodopády jsou také ideálními místy pro milovníky přírody a outdoorových aktivit.

Celý poloostrov Nicoya je známý díky své harmonii přírody a místní kultury. Místní obyvatelé jsou velice přátelští a vstřícní vůči návštěvníkům. Můžete se těšit na autentickou kostarickou kuchyni, která je plná čerstvých mořských plodů a exotického ovoce.

Pokud hledáte klid a harmonii s přírodou, letenka do Playa Tambor je pro vás tou správnou volbou. Tato malebná pláž je ideálním útočištěm pro ty, kteří chtějí uniknout od rušného života a strávit relaxační dovolenou. Díky dostupnosti leteckých spojení do Tamboru se můžete snadno dostat do tohoto ráje a začít si užívat všechny jeho krásy.


Dovolená Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor: Rajská dovolená na Kostarice

Kostarika je známá svou bohatou přírodní krásou, kterou si mohou turisté vychutnat na neuvěřitelných plážích, v tropických pralesích a vysokých horách. Jednou z nejvyhledávanějších destinací na Kostarice je Playa Tambor, malebná plážová obec ležící na jižním pobřeží země.

Playa Tambor se pyšní písečnou pláží s azurově modrou vodou Tichého oceánu. Návštěvníci zde najdou dokonalé místo pro relaxaci a odpočinek. Na pláži si můžete pronajmout lehátka, slunečníky a nechat se hýčkat vrozenou pohostinností místních obyvatel. Svého času byla tato oblast oblíbenou destinací mezinárodních celebrit právě díky svému klidu a kráse.

Turisté navštěvující Playa Tambor také ocení možnosti vodních sportů. Můžete si vyzkoušet surfování na příboji a vyšších vlnách, potápění a šnorchlování ve skalnatých útesech a korálových zátoce, paddleboarding nebo jízdu na vodních skútrech. Kromě těchto adrenalinových aktivit si můžete také pronajmout kajak a prozkoumat okolní laguny a mangrovové lesy.

Okolí Playa Tambor je také domovem přírodních rezervací a chráněných oblastí, které lákají milovníky přírody. Můžete se vydat na trek v přírodní rezervaci Curú, kde můžete spatřit mnoho druhů ptáků, opic a jiných zvířat. Další atrakcí je návštěva ostrova Tortuga, kde se můžete kochat oslnivou bílou pláží a šnorchlovat v křišťálově čisté vodě.

V obci samotné si turisté mohou užít autentickou kostarickou kuchyni, kterou nabízejí místní restaurace. Připravovaná jídla jsou plná čerstvých mořských plodů, tropického ovoce a zeleniny. Užijte si oblíbené kostarické pokrmy, jako je ceviche (marinované rybí maso), casado (kombinace masa, rýže, černého fazolí a salátu) a plátanové cukroví.

Pro ubytování si můžete vybrat z mnoha nabídek. Od luxusních resortů, kde můžete relaxovat ve vile s výhledem na oceán, až po příjemné plážové hotely, které vyhovují každému rozpočtu.

Pokud plánujete dovolenou na Kostarice, nezapomeňte zahrnout Playa Tambor do svého itineráře. Tato malebná obec nabízí nádhernou pláž, adrenalinové aktivity a úchvatnou přírodu, kterou si návštěvníci zamilují. Užijte si svou dovolenou v tomto ráji na zemi a vychutnejte si nezapomenutelné zážitky v Kostarice.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky