Objevte nejlevnější lety

Kostarika Playa Carrillo

Počasí Kostarika Playa Carrillo


Kostarika je krásná země, slavná svými nádhernými plážemi. Mezi nejkrásnější patří i Playa Carrillo. Tato pláž se nachází v provincii Guanacaste, na severozápadě Kostariky. Proslavila se svou křišťálově čistou vodou, bílým pískem a exotickou faunou.

Kostarika patří mezi země s tropickým podnebím a to se samozřejmě odráží i na počasí v Playa Carrillo. Horké dny, příjemné teploty a občasné bouřky jsou zde na denním pořádku. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27°C a ani v noci neklesá pod 23°C. Samozřejmostí je vysoká vlhkost vzduchu, což mnohým lidem může připadat obtížné. Nicméně, díky obrovskému množství vegetace a stínícím palmám je zde i během nejhorších žárových dnů možné najít nějaký úkryt před sluncem.

Během dešťové sezóny (květen až listopad) se průměrné srážky zvyšují, ale dodávají této oblasti neuvěřitelnou krásu a exotičnost. Během těchto měsíců se zelené stíny rozprostírají po celé oblasti a návštěvníci mohou pozorovat divokou a pestrou přírodu Costa Riky. Na druhé straně jsou tyto měsíce také charakteristické bouřkami a těžšími srážkami.

Nejlepší období na návštěvu Playa Carrillo je na přelomu obou sezón, tedy během března a dubna. Tyto měsíce jsou nejvíce slunečné a mírnější v počtu srážek.

Celkem lze říci, že Playa Carrillo nabízí krásné a exotické počasí po celý rok. Můžeš si tu užít neuvěřitelně slunečné dny, ale i úžasnou přírodu během dešťové sezóny. Každopádně, pro nejlepší zážitky je třeba se na dané počasí přizpůsobit a být připraven na skutečnost, že někdy zde bude horko a vlhko, ale také může bouřit. S těmito skutečnostmi na zřeteli, bude tvá návštěva Playa Carrillo nezapomenutelná.


Letenka Kostarika Playa Carrillo


Playa Carrillo je nádherná pláž nacházející se na západním pobřeží Kostariky. Tato skrytá a nedotčená destinace je skvělou volbou pro ty, kteří si přejí uniknout z přeplněných turistických oblastí a zažít skutečný klid a relaxaci.

Pro dosažení Playa Carrillo je nejlepší zvolit letenku do města Nicoya, které je nejbližším větším městem. Z města Nicoya pak pokračujte přibližně 10 kilometrů na jih, kde se nachází tato malebná pláž. Letenky do Nicoyi můžete rezervovat prostřednictvím různých leteckých společností, které nabízejí lety do Kostariky.

Po příletu do Nicoyi se můžete rozhodnout, zda využijete veřejnou dopravu, pronajmete si auto nebo využijete služby místních taxislužeb. Veřejná doprava je cenově dostupnou možností, ale pokud se chcete pohodlně dostat do Playa Carrillo a vychutnat si tam pobyt bez omezení, pronájem automobilu je skvělou volbou.

Po příjezdu na pláž Carrillo si okamžitě všimnete její neporušené krásy. Bílý písek, průzračná voda a nepřeplněné prostředí vytvářejí idylickou atmosféru. Pláž Carrillo je také známá svými kokosovými palmami a úchvatným výhledem na oceán. Můžete si zde vyzkoušet surfování na vlnách, potápění či šnorchlování, nebo se prostě jen opalovat na pláži a relaxovat.

Mezi dalšími atrakcemi poblíž Playa Carrillo je národní park Las Baulas, který je domovem obřích želv. Tento park nabízí návštěvníkům možnost sledovat želvy ve volné přírodě, když se vyhrabávají z písku a snášejí svá vejce. Je to skutečně jedinečný zážitek, který stojí za to zažít.

Díky své izolaci od turistických center je Playa Carrillo ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a přívětiví, což přispívá ke skutečnému pocitu pohostinnosti a autenticity. Mnoho turistů si na této pláži pronajímá dovolenkové domy nebo apartmány, kde si mohou užít soukromí a klid.

Jestliže hledáte něco jiného než rušné letovisko, Playa Carrillo je ideální volbou. Tato skrytá a nedotčená pláž nabízí příležitost odpočinout si, zažít klid a krásu přírody a prozkoumat nedotčené prostředí Kostariky. Při plánování vaší další dovolené zároveň spojte krásu pláže Carrillo s bohatou přírodou a kulturou Kostariky.


Ubytování Kostarika Playa Carrillo


Playa Carrillo je malá oblast na jihozápadě Kostariky, která se nachází v oblasti Guanacaste. Toto místo je skvělým místem pro ty, kteří hledají klidné a odlehlé ubytování během svého pobytu v Kostarice.

V Playa Carrillo najdete různé možnosti ubytování – od jednoduchých bungalovů až po luxusní hotely. Většina z těchto zařízení se nachází v blízkosti pláže a nabízí nádherný výhled na Tichý oceán.

Když hledáte ubytování v Playa Carrillo, je důležité si uvědomit, co by mohlo být pro vás nejdůležitější. Pokud hledáte klidné místo pro odpočinek, možná budete chtít zůstat v menším ubytování, jako jsou bungalovy nebo apartmány. Pokud hledáte luxusní zázemí s bazénem a vybavenou kuchyní, bude často lepší zvolit deluxe hotel.

Jeden z nejlepších hotelů v Playa Carrillo je Hotel Leyenda. Toto krásné resortové ubytování se nachází v blízkosti pláže a nabízí nádherný výhled na Tichý oceán. Hotel Leyenda má několik různých oddělení, včetně bungalovů, apartmánů a deluxe pokojů.

Pokud hledáte levnější možnosti ubytování, můžete se podívat na některé z menších hotelů a motelů v oblasti. Mezi nejlepší patří Hotel Esperanza, který se nachází pouhých pár kroků od pláže. Tento hotel je ideální pro ty, kteří hledají jednoduché a cenově dostupné ubytování, které je blízko k pláži.

Pokud budete v Playa Carrillo, nezapomeňte prozkoumat krásy okolního kraje. Můžete si pronajmout auto nebo si najmout místního průvodce, který vás zavede do některých z nejkrásnějších scenerií v Kostarice. Navštivte národní park Barra Honda, kde se nacházejí jeskyně a podzemní řeky, nebo navštivte oblast Nicoya, která je známá pro své vířivé lázně a přírodní krásy.

Celkově je ubytování v Playa Carrillo skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a odpočinek během svého pobytu v Kostarice. S mnoha možnostmi ubytování a nádherným okolím je Playa Carrillo jedním z nejlepších míst k pobytu v této oblasti Kostariky.


Dovolená Kostarika Playa Carrillo


Playa Carrillo je krásná pláž nacházející se na jihozápadním pobřeží Kostariky. Tato malá vesnice a přilehlá pláž jsou skrytým pokladem mezi turisty, což z ní dělá ideální destinaci pro ty, kteří hledají klidnou a nekomerční dovolenou.

Playa Carrillo se nachází jen pár kilometrů od populárnějšího letoviska Samara, ale přesto zůstává nedotčená masovým turismem. Díky tomu si turisté mohou užít klidné a nerušené plážování.

Samotná pláž Playa Carrillo se pyšní bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Je řazena mezi nejkrásnější pláže na Kostarice. Její dlouhá plážová linie nabízí dostatek prostoru pro odpočinek a neomezené možnosti pro vodní aktivity.

Playa Carrillo je také ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Je zde bohatý mořský život a úchvatný podvodní svět, který je jednoduše přístupný. Můžete objevovat korálové útesy a pozorovat různé druhy ryb, mořských želv a dokonce i rejnoků.

Kromě pláže je v Playa Carrillo také několik přírodních rezervací a parků, které stojí za návštěvu. Můžete se vydat na procházku v národním parku Bosque de Samara, který nabízí mnoholesklé ekosystémy a jedinečnou biodiverzitu. Další populární atrakce je rezervace Nosara, kde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků a dalších zvířat.

V samotné vesnici Playa Carrillo najdete typickou atmosféru klasické kostarické vesnice. Zdejší obyvatelé jsou vstřícní a přátelští, což přidává k celkové autentičnosti místa. Existuje několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat tradiční kostarickou kuchyni a osvěžující koktejly.

Ačkoli Playa Carrillo nemá tak rozvinutou infrastrukturu jako některá jiná letoviska, poskytuje několik možností ubytování pro turisty. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely, villa nebo příjemnými apartmány.

Celkově lze říci, že Playa Carrillo je skrytým pokladem Kostariky. Nabízí krásné pláže, klidný a relaxační prostředí a autentickou atmosféru. Pokud hledáte místo na dovolenou, které není přeplněné turisty a kde si můžete skutečně odpočinout, Playa Carrillo je pro vás ideální volbou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Carrillo


1) Jak se dostanu z letiště do Playa Carrillo?
Odpověď: Z letiště v Sámu je možné se do Playa Carrillo dostat taxíkem, pronajatým autem nebo veřejnou dopravou bus.

2) Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Playa Carrillo?
Odpověď: Nejznámější pláže v okolí Playa Carrillo jsou Playa Samara, Playa Camaronal a Playa Islita.

3) Jsou v Playa Carrillo restaurace a obchody?
Odpověď: Ano, v Playa Carrillo jsou různé restaurace a obchody, které nabízejí širokou škálu jídel a zboží.

4) Jaké aktivity lze v Playa Carrillo podniknout?
Odpověď: V Playa Carrillo si můžete užít plavání, surfování, potápění, rybaření nebo si jen tak relaxovat na pláži.

5) Kde se dá ubytovat v Playa Carrillo?
Odpověď: Playa Carrillo nabízí různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů, Airbnb a ubytování u místních.

6) Jaké je počasí v Playa Carrillo?
Odpověď: Počasí v Playa Carrillo je celoročně teplé a tropické, s průměrnou teplotou kolem 25-30 °C.

7) Existují v Playa Carrillo turistické atrakce a památky?
Odpověď: Ano, v okolí Playa Carrillo jsou různé turistické atrakce a památky, jako jsou národní parky, vodopády a chráněná území.

8) Jaká je místní kultura a tradice v Playa Carrillo?
Odpověď: Playa Carrillo je známá svou přátelskou atmosférou a místními tradicemi, včetně tradičního tance a gastronomie.

9) Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Playa Carrillo?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu Playa Carrillo je během suchého období od prosince do dubna, kdy je méně srážek a slunečné počasí.

10) Existují v Playa Carrillo možnosti pro vodní sporty?
Odpověď: Ano, v Playa Carrillo si můžete vyzkoušet surfování, potápění, windsurfing nebo jízdu na kajaku.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky