Objevte nejlevnější lety

Jamajka Lime Cay

Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Lime Cay


1. Jak se dostat na Lime Cay v Jamajce?
Odpověď: Nejbližší přístav, odkud se dá dostat na Lime Cay, je Port Royal. Zde můžete najmout loď nebo lodní taxi, které Vás dovezou na ostrov.

2. Kde se nachází Lime Cay?
Odpověď: Lime Cay je malý ostrov v Karibském moři, poblíž města Kingston na Jamajce.

3. Jaké aktivity mohu na Lime Cay podniknout?
Odpověď: Lime Cay nabízí krásné pláže, možnost potápění se, šnorchlování, grilování a relaxaci na slunci.

4. Je potřeba rezervovat místo na Lime Cay předem?
Odpověď: Ne, rezervace místa na Lime Cay není nutná. Přesto je vhodné se informovat o aktuálních podmínkách a provozní době, zejména pokud navštívíte ostrov mimo sezónu.

5. Jaké jsou přírodní atrakce na Lime Cay?
Odpověď: Lime Cay je známý svými korálovými útesy, exotickou faunou a flórou a klidnými plážemi.

6. Nabízí Lime Cay restaurace nebo občerstvení?
Odpověď: Na Lime Cay nejsou žádné restaurace ani občerstvení, proto si doporučujeme přinést vlastní jídlo a pití.

7. Jak dlouho zde mohu zůstat?
Odpověď: Na Lime Cay si můžete strávit celý den nebo zde můžete strávit pouze pár hodin. Záleží na Vašich preferencích a čase, který máte k dispozici.

8. Může se na Lime Cay kempovat?
Odpověď: Kempování na Lime Cay není povoleno, ale na plážích je možné si rozložit deku a relaxovat.

9. Je vhodné si vzít šnorchelovací nebo potápěčské vybavení na Lime Cay?
Odpověď: Ano, pokud máte zájem šnorchlovat nebo potápět se, je vhodné si vzít vlastní vybavení.


Počasí Jamajka Lime Cay


Lime Cay je malý ostrůvek nacházející se v Karibském moři nedaleko pobřeží Jamajky. Toto malebné místo je vyhledáváno turisty i místními obyvateli díky své nádherné přírodě a atraktivnímu počasí.

Počasí na Lime Cay je typicky teplé a slunečné. Ostrůvek leží v tropickém podnebném pásmu, což znamená konstantní teploty po celý rok. Průměrné teploty se pohybují od 25 do 30 stupňů Celsia, s minimálními změnami během jednotlivých ročních období.

Slunce zde svítí téměř po celý rok, což dělá z Lime Cay ideální destinaci pro milovníky pláží a vodních aktivit. Teplé teploty v kombinaci s mírným větrem a osvěžujícími mořskými vodami vytvářejí ideální podmínky pro šnorchlování, potápění, rybaření a další vodní sporty.

Deště na Lime Cay jsou poměrně nevýznamné. Většina srážek spadne v období dešťových sezón, které trvá hlavně od května do listopadu. V těchto měsících může být očekávána vyšší vlhkost vzduchu a občasné přeháňky. Nicméně, převládající slunečné počasí a teploty zůstávají příznivé i během deštivých dnů.

Pokud plánujete návštěvu Lime Cay, je vhodné si vzít s sebou lehké oblečení, plavky, sluneční brýle a opalovací krém s vysokým faktorem ochrany. Je také dobré mít po ruce deštník nebo pláštěnku, pokud se rozhodnete přijít během dešťového období. Místo má také několik restaurací a barů, kde si můžete odpočinout a dobít si energii.

Celkově lze říci, že Lime Cay nabízí příjemné letní počasí po celý rok. Slunečné dny, teplé teploty a azurově modré moře jsou zkrátka ideálním milníkem pro dovolenou v Karibiku. Takže, pokud hledáte dokonalé místo pro relaxaci na pláži a užívání si vodních aktivit, Lime Cay by měla být vaší volbou.


Dovolená Jamajka Lime Cay


Jamajka je ostrovem v Karibském moři, který se stal populárním turistickým cílem pro svou krásnou přírodu, teplé pláže a relaxační atmosféru. Mezi nejznámější destinace na Jamajce patří Montego Bay, Ocho Rios a Kingston. Nicméně existuje jedno skryté poklad - malý ostrovní ráj nazvaný Lime Cay.

Lime Cay je malý, neobydlený ostrov, který se nachází na jihu Jamajky, nedaleko hlavního města Kingstonu. Ostrov je velmi malý, měřící pouhý kilometr na délku, a je obklopen průzračnými tyrkysovými vodami Karibského moře.

Tento odlehlý ostrov je velkou atrakcí pro milovníky pláží a potápění. Na Lime Cay nenajdete žádné hotely nebo turistická střediska, což umožňuje návštěvníkům zažít opravdový klid a soukromí. Nejsou zde žádné restaurace nebo obchody, takže si musíte přinést veškerý proviant a vybavení, které budete potřebovat. To však zaručuje jedinečný zážitek nezkreslený komerčním ruchem.

Pláže na Lime Cay jsou přírodní a nezkažené. Voda zde je křišťálově čistá a teplá, ideální pro šnorchlování a potápění. Pod hladinou najdete úchvatný podmořský svět s nádhernými korálovými útesy a pestrobarevnými rybami. Lze se věnovat také rybaření, kajakování a jízdě na paddleboardu.

Jedním z největších lákadel Lime Cay je jeho čarokrásný podvodní park. Návštěvníci mohou objevovat podmořské jeskyně, vraky lodí a mnoho dalšího. Tam, kde je krása Karibského moře spojena s rozmanitostí mořského života, je těžké odolat pokušení strávit hodiny pod hladinou a objevovat tajemství podmořského světa.

I když Lime Cay není tak známý jako ostatní turistické lokalit na Jamajce, nabízí úplně odlišný zážitek. Pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, je to ideální místo na dovolenou. Vzhledem k tomu, že ostrov není turisticky tak navštěvovaný, můžete se cítit jako jediný člověk na světě, vaše vlastní soukromá pláž a skrytý ráj.

Pokud se chystáte na Jamajku na dovolenou, nezapomeňte na Lime Cay. Pojďte objevovat jeho krásy, prožít dobrodružství pod hladinou a prožít skutečnou karibskou idylu. Lime Cay je jedinečnou a nezapomenutelnou destinací, která vám umožní uniknout od každodenního shonu a načerpat energii z přírody a krás Karibiku.


Letenka Jamajka Lime Cay


Jamajka Lime Cay je jednou z nejkrásnějších a nejméně obydlených malých ostrovů v Karibiku. Nachází se 8 km jihovýchodně od hlavního města Jamajky, Kingstonu a obklopuje ji dokonalý azurový karibský oceán.

Lime Cay je vytvořen z korálů a je domovem několika překrásných pláží, které jsou ideální pro milovníky slunce a vodních sportů. Z ostrova je možné vidět kokosové palmy, křišťálově čisté vody a bohaté ryby a žraloky.

Pro ty, kteří chtějí vidět víc, je možné se vydat na výlet do okolních korálových útesů, kde si mohou vychutnat nádherné podvodní scenérie. Pro milovníky vodních sportů jsou zde ideální podmínky pro potápění, šnorchlování a rybaření.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat na Lime Cay, je letecké spojení. Z letiště v Kingstonu je možné si rezervovat letenku s malou soukromou společností, která zajistí transfer přímo na Lime Cay. Cesta trvá přibližně 20 minut a nabízí úchvatné pohledy na celý ostrov.

Vzhledem k tomu, že se jedná o malý ostrov, není zde žádná veřejná doprava, takže je nejlepší se dopravit pouze soukromým letem. Hosté si mohou pronajmout vlastní loď nebo se zúčastnit soukromé lodní exkurze, aby si prohlédli ostrov a okolní města.

Pokud hledáte dokonalou oasis, kde můžete uniknout od všedního dne a relaxovat v překrásném prostředí, není možná žádné místo lepší než Lime Cay v Jamajce. Navštivte tento ostrov a uvidíte, proč se stal oblíbeným cílem pro milovníky přírody a vodních sportů.


Ubytování Jamajka Lime Cay


Jamajka je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Nachází se zde mnoho krásných pláží, tropického klimatu a přátelských lidí. Jedno z míst, které si nesmíte nechat ujít, je ostrov Lime Cay. Tento malý ostrov se nachází asi 45 minut jízdy lodí od centra Kingstonu, což z něj dělá ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Když dorazíte na ostrov Lime Cay, budete okouzleni jeho krásnou pláží, průzračnou vodou a tropickou vegetací. Na ostrově najdete jen několik malých chat, které jsou ideální pro ty, kteří hledají klid a ticho. Ubytování na Lime Cay je jednoduché, ale velmi pohodlné. Chatky jsou vybaveny postelemi, ventilátory a koupelnou s teplou vodou. Většina chat má také malou kuchyň a terasu.

Když si pronajmete chatku na Lime Cay, můžete si užít dokonalého odpočinku a relaxace. Ostrov je daleko od rušného města Kingston a jeho okolí je téměř neobydlené. Můžete si užít soukromí a klidnou atmosféru, kterou nabízí ostrov.

Lime Cay je ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Na ostrově je k dispozici půjčovna vodních skútrů, loděk a dalšího vodního vybavení. Můžete si také vychutnat dharmu, potápění, šnorchlování nebo kajakáření.

Pokud máte rádi rybaření, Lime Cay je dokonalým místem pro vás. Na ostrově je k dispozici loď a můžete si s sebou vzít své rybářské vybavení. V okolí ostrova je mnoho ryb a můžete si tak užít dokonalé rybářské dobrodružství.

Celkově je Lime Cay skvělým místem pro ty, kteří hledají odpočinek, klid a ticho. Ubytování na ostrově je jednoduché, ale pohodlné, a ostrov nabízí nekonečné množství zážitků pro milovníky vodních sportů a rybaření. Zároveň je ostrov daleko od rušného města, takže si můžete užít dokonalou atmosféru ostrova. Pokud plánujete cestovat do Jamajky, rozhodně byste neměli minout návštěvu Lime Cay!


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky