Objevte nejlevnější lety

Gambie Paradise Beach

Dovolená Gambie Paradise Beach


Dovolená v Gambii je především o odpočinku na pláži a prožití několika dnů v tropickém ráji. Ideálním místem pro takový pobyt je Paradise Beach – úchvatná pláž, která se nachází v přírodní rezervaci Tanji. Tento úžasný kus pobřeží vyrůstá z chloritických břehů Gambie a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky a krásy, které se nikdy neomrzí.

Paradise Beach, i přes svou výjimečnost, se stala méně turistickým místem. To znamená, že zde naleznete klid a pokoj a můžete si užít přírody beze stresu a shonu. Pláž je dlouhá více než kilometr a nabízí nádherný pohled na oceán, ale také na okolní krajiny a mangrovy. Cestou na pláž můžete také obdivovat nádherné rostliny a zvířata.

Na Paradise Beach nenajdete přeplněnou pláž s přelidněnými bary a obchůdky, jako tomu je u mnoha turistických destinací. Zde získáte to, co hledáte – klid, který vám umožní odpočinout si na pláži, poslouchat zvuk oceánu a procházet se po pláži s měkkým, bílým pískem.

Kromě toho, že vám pláž nabízí úžasy, můžete také prozkoumat místní oblasti a objevovat nové divy. V blízkosti pláže najdete například Tanji Bird Reserve, což je velmi krásné místo, kde můžete vidět mnoho druhů ptáků, které nejsou běžně viditelné v jiných částech světa.

Pokud máte chuť na něco lehčího, můžete si zajít do okolních restaurací, kde vám nabídnou tu nejlepší místní kuchyni, kterou si můžete vychutnat spolu s místními nápoji. Pokud jste štastným vlastníkem rybářských dovedností, můžete si dokonce ulovit vaši vlastní rybu a dát si ji ugrilovanou na místě.

V Gambii žijí místní lidé velmi přátelsky a jsou ochotni sdílet svůj životní styl s ostatními lidmi světa. Pokud máte chuť, můžete se připojit k místním lidem a užít si několik dnů v jejich tradici.

Pokud pláž každý den, dva týdny nepotěší, můžete zamířit do poblíží a navštívit například vulkanické jezero, zatímco se budete dostávat mnoha zábavnými cestami na druhou stranu Filipín a tam si zahrát golf a podobně.

Celkově řečeno, Paradise Beach v Gambie je ideální destinací pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v ámoru s místními lidmi a prozkoumat krásné krajinu a zvířata. Pokud tedy hledáte překrásné, klidné a jedinečné místo, kam byste mohli vyrazit na dovolenou, Gambie bude určitě tou pravou volbou.


Počasí Gambie Paradise Beach


Gambie je malá africká země, která se nachází na západním pobřeží Afriky. Je známá svým krásným počasím, a to zejména na Paradise Beach, která je jedním z nejpopulárnějších turistických destinací v zemi.

Paradise Beach nabízí nádherné pláže s jemným pískem a azurově modrou vodou, což vytváří ideální podmínky pro relaxaci a slunění. Teploty se zde pohybují mezi 25 až 30 stupni Celsia po celý rok, což z ní dělá ideální destinaci, zvláště pro ty, kteří se chtějí vyhnout chladným zimním měsícům.

V Gambii jsou dvě hlavní sezóny - suchá sezóna a deštivá sezóna. Suchá sezóna, která trvá od listopadu do května, je nejlepší čas k návštěvě Paradise Beach. Během této doby jsou teploty příjemně teplé a slunečné, s minimálním množstvím srážek. To znamená, že návštěvníci si mohou užívat slunečních lázní na pláži a aktivit vodních sportů, jako je potápění a surfování, bez obav z deště.

Deštivá sezóna v Gambii trvá od června do října a je charakterizována vyšším množstvím srážek. I když dochází ke zvýšeným dešťovým srážkám, počasí stále zůstává teplé a teploty zřídka klesnou pod 20 stupňů Celsia. Dešťová sezóna však může být pro některé turisty otravná, protože aktivit venku může být omezeno. Nicméně, někteří lidé preferují tuto sezónu kvůli nižším cenám a menšímu počtu turistů.

Pro ty, kteří plánují navštívit Paradise Beach, je důležité vzít v úvahu, že Gambie je převážně muslimská země. Je důležité pro turisty respektovat místní zvyky a oblečení. Přestože na plážích se plavkami není problém, mimo resorty je vhodné dodržovat skromnější oblečení.

Paradise Beach je pláží snů pro mnoho lidí. Krásné počasí, teplá voda a přátelská atmosféra Gambie vytváří ideální podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou. Ať už se rozhodnete navštívit během suché nebo deštivé sezóny, Paradise Beach vás nepřestane okouzlovat svou krásou a pohostinností.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Paradise Beach


1. Jak se dostanu na pláž Paradise Beach v Gambii?
- Pokud jedete z hlavního města Banjul, můžete se k pláži Paradise Beach dostat autem nebo taxíkem. Cesta by měla trvat přibližně 30-40 minut.

2. Je na pláži Paradise Beach vstup zpoplatněn?
- Ano, pro vstup na pláž Paradise Beach se platí vstupné. Obvyklá cena je kolem 100 gambijských delasi (GMD) za osobu.

3. Jaká je délka pláže Paradise Beach?
- Pláž Paradise Beach je dlouhá přibližně 1,5 km.

4. Jaké aktivity mohu na pláži Paradise Beach podniknout?
- Na pláži Paradise Beach si můžete užívat slunění, koupání, plavání a procházky po písčitém pobřeží. Je zde také možnost zapůjčení šnorchlovacího vybavení či surfařského prkna.

5. Jsou na pláži Paradise Beach k dispozici zázemí a občerstvení?
- Ano, na pláži Paradise Beach najdete několik plážových barů a restaurací, které nabízejí občerstvení a nápoje. Dále jsou zde také sprchy, toalety a stánky se suvenýry.

6. Je na pláži Paradise Beach k dispozici ubytování?
- Ne, na pláži Paradise Beach není přímo umístěno ubytování. Můžete se však ubytovat v okolních hotelích, které jsou od pláže vzdálené jen krátkou jízdou autem.

7. Je pláž Paradise Beach vhodná pro rodiny s dětmi?
- Ano, pláž Paradise Beach je vhodná pro rodiny s dětmi. Písečná pláž je poměrně široká a vhodná pro stavění písečných hradeb, a děti se mohou také v bezpečí koupat v moři.

8. Jaká je nejlepší doba navštívit pláž Paradise Beach v Gambii?
- Nejlepší doba pro návštěvu pláže Paradise Beach v Gambii je obvykle v období sucha od listopadu do května. Teploty jsou příjemné a srážek je minimum.

9. Je na pláži Paradise Beach bezpečno?
- Pláž Paradise Beach je obecně bezpečná, ale jako všude jinde, je nutné dodržovat základní opatření a dávat pozor na své osobní věci. Doporučuje se také sledovat pokyny a doporučení místních záchranných služeb.

10. Mají na pláži Paradise Beach živý noční život?
- Pláž Paradise Beach je především známá svým klidným a relaxačním prostředím. Nocní život je zde poněkud omezený, ale najdete zde několik plážových barů a restaurací, kde si můžete vychutnat večerní koktejl nebo posezení u moře.


Ubytování Gambie Paradise Beach


Paradise Beach je jedním z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších resortů v zemi, který se nachází v malebné lokalitě Gambie. Tento luxusní hotel nabízí svým hostům nejen prvotřídní ubytování, ale také širokou škálu aktivit a služeb, které pomohou vytvořit nezapomenutelnou dovolenou.

Jedním z hlavních taháků tohoto zařízení je jeho krásná poloha přímo na břehu oceánu. Hosté si mohou užívat nádherného výhledu na azurovou vodu a bílé písečné pláže přímo z pohodlí svého balkonu nebo terasy. Pro ty, kteří se rádi koupe v oceánu, je přímo před hotelem k dispozici plážový pruh s lehátky a slunečníky.

V samotném hotelu Paradise Beach najdete prostorné a moderní pokoje, které jsou vybaveny veškerým komfortem potřebným pro relaxaci. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, televizorem, minibarem a klimatizací. Pokoje jsou vkusně zařízeny s důrazem na detail a nabízejí pohodlné postele, které zajišťují klidný a příjemný spánek.

V rámci areálu resortu Paradise Beach je k dispozici také bazén, kde si hosté mohou odpočinout a osvěžit se po dni stráveném na pláži. Pro ty, kteří preferují aktivnější dovolenou, je k dispozici také fitness centrum s moderním vybavením a tenisové kurty. Kromě toho mohou hosté využít i širokou škálu vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování a surfování.

Pro ty, kteří chtějí být o něco blíže k místní kultuře a tradicím, je zde možnost využít organizované výlety a exkurze do okolí Gambie. Takovéto výlety mohou zahrnovat návštěvu tradičních trhů, historických památek a přírodních rezervací. Pro milovníky zvířat je možné navštívit i chráněné oblasti s bohatou a exotickou faunou.

Kromě kvalitního ubytování a rozmanitých aktivit nabízí Paradise Beach také vynikající stravovací služby. Hotelová restaurace podává široký výběr místních i mezinárodních specialit, které jsou připravovány s použitím čerstvých a sezónních surovin. Kromě toho je zde několik barů, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující koktejly a tradiční gambijské nápoje.

Gambia Paradise Beach je skutečně jedinečným místem, které nabízí dokonalou kombinaci pohodlí, luxusu a krásné přírody. Ať už se přijedete zrelaxovat na břeh oceánu, poznat místní kulturu nebo si užít aktivní dovolenou, tento resort vás jistě nezklame. Užijte si svůj pobyt v Gambii a nechte se hýčkat v Paradise Beach!


Letenka Gambie Paradise Beach


Gambie je africká země bohatá na překrásné pláže a exotickou přírodu. Mezi jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších destinací turistů, kteří sem přijíždějí, patří Paradise Beach.

Letenka do Gambie je pro mnohé turisty prvním krokem k odpočinku na slunečních plážích a objevování místní kultury. Paradise Beach nezklame nikoho, kdo touží po dokonalém odpočinku a nekonečném rozplývání se na bílém písku. Pláže Gambie jsou proslulé svou neskutečnou čistotou a klidem.

Kombinace teplého klimatu, azurového moře a krásné písečné pláže dělá z Paradise Beach skutečné nebe na zemi. Tuto pláž najdete na jihu země, poblíž letiště v Banjulu. Je to nejblíže dosažitelná pláž od hlavního města a proto se stala velmi oblíbenou destinací jak pro místní obyvatele, tak pro turisty.

Na Paradise Beach se můžete těšit na to nejlepší, co Gambie nabízí - teplé sluneční paprsky, palmové stromy, které vytvářejí příjemný stín a vůni kokosových ořechů, a samozřejmě nezapomenutelné výhledy na oceán. Pláž je velmi rozlehlá, takže najdete dostatek prostoru pro soukromí a odpočinek. Odvážlivci se mohou ponořit do teplých vod oceánu, které jsou ideální pro plavání nebo šnorchlování.

Kromě opalování a relaxace můžete na Paradise Beach vyzkoušet také řadu vodních aktivit a sportů. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, můžete si zkusit například jízdu na vodním skútru nebo jachting. Milovníci přírody mohou vyrazit na potápění a objevovat fascinující podmořský svět Gamibijského zálivu. Chcete-li se dozvědět více o místním ekosystému a obyvatelích moře, můžete se také připojit k organizovaným rybářským výletům.

Pokud se vám zdá pár dní strávených na Paradise Beach na krátkou dovolenou málo, můžete se ponořit do prozkoumávání okolních atrakcí a památek v oblasti. V blízkosti pláže najdete trhy, kde se prodávají místní suvenýry a tradiční gambijské produkty. V okolních vesnicích můžete také navštívit místní obyvatele a poznat jejich kulturu a tradice.

Gambia Paradise Beach je destinací, která se vryje do paměti a vyvolává nezapomenutelné zážitky. Fúze krásné přírody, teplého klimatu a vřelého pohostinství místních obyvatel Gambie vytváří ideální podmínky pro relaxaci a objevování nových a fascinujících míst.

Pokud toužíte po dokonalém odpočinku na pláži a vyzkoušení nových dobrodružství, pak je Paradise Beach ve Gambii tím pravým místem pro vás. Ponořte se do jedinečného kousku afrického ráje a zažijte nezapomenutelnou dovolenou.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky