Objevte nejlevnější lety

Egypt Hurghada Sakkala

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sakkala


1. Jak se dostanu z letiště Hurghada do oblasti Sakkala?

- Nejjednodušším způsobem je využít taxi, které vás přepraví do hotelu nebo místa ubytování v oblasti Sakkala. Taxi je dostupné přímo před letištní halou.

2. Jaká je přibližná délka trvání letu do Hurghady?

- Závisí to na vaší aktuální poloze, ale přibližně let z většiny evropských zemí do Hurghady trvá 4-5 hodin.

3. Je v Sakkale bezpečno?

- Hurghada obecně je považována za bezpečné turistické místo, včetně oblasti Sakkala. Nicméně, jako v kterékoliv jiné destinaci, je vždy vhodné být obezřetný a důsledně dodržovat základní bezpečnostní opatření.

4. Jaké jsou nejlepší pláže v oblasti Sakkala?

- V oblasti Sakkala najdete několik krásných pláží jako například Old Vic Beach, El Sakia Beach nebo Orange Bay. Všechny nabízejí bílý písek, čistou vodu a různé objekty pro vodní sporty.

5. Kde mohu strávit večer a zažít místní kulturu v oblasti Sakkala?

- V oblasti Sakkala jsou mnohé restaurace, kavárny a bary, které nabízejí živou hudbu, tradiční egyptskou kuchyni a taneční vystoupení. Můžete také navštívit trhy a obchody s místními suvenýry.

6. Nabízejí se v oblasti Sakkala výlety do blízkých turistických atrakcí?

- Ano, v oblasti Sakkala najdete mnoho cestovních agentur, které nabízejí výlety do blízkých turistických atrakcí, jako je například město Luxor, starověká lokalita Karnak, nebo potápěčské místo Giftun Island. Můžete si také pronajmout auto a prozkoumat okolní oblasti na vlastní pěst.

7. Jaké jsou nejlepší hotely v oblasti Sakkala?

- V oblasti Sakkala najdete širokou škálu hotelů s různými cenovými relacemi. Mezi nejlepší hotely zde patří například Hilton Hurghada Plaza, Steigenberger Aqua Magic, nebo Titanic Palace.

8. Jaké jsou hlavní aktivity, které mohu podniknout v oblasti Sakkala?

- Mezi nejpopulárnější aktivity v oblasti Sakkala patří potápění nebo šnorchlování, vodní sporty, jako je windsurfing nebo jízda na banánu, relaxace na pláži, návštěva starověkých památek, jako je Luxor nebo Karnak, a procházka po místních trzích a obchodech.

9. Jaká je nejlepší doba na návštěvu oblasti Sakkala?

- Hurghada a oblast Sakkala mají převážně horké a slunečné klima po celý rok. Nejlepší doba na návštěvu je obvykle od října do května, kdy teploty nejsou tak extrémní a turistický provoz je stabilní.

10. Jaké jsou místní speciality, které bych měl ochutnat v oblasti Sakkala?

- V egyptské kuchyni najdete širokou škálu chutných specialit. Doporučujeme vyzkoušet například koftu (mleté maso na špejli), falafel (směs z namočených, oloupaných cizrnových bobů s bylinkami a kořením), nebo řízek Egypt (uzené maso s kořením a česnekem).


Dovolená Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala je jedno z nejpopulárnějších turistických letovisek v Egyptě, které pobřeží otevírá na Rudé moře. Toto středisko přitahuje turisty ze všech koutů světa, díky ideálním podmínkám pro potápění, windsurfing a další vodní sporty. Hurghada Sakkala nabízí kromě vodních sportů také mnoho kulturálních památek, čisté pláže a skvělé prádle.

Pokud se rozhodnete vyrazit na dovolenou do Egypta a chtějte si užít relaxaci u moře, Hurghada Sakkala je to správné místo pro Vás. Kromě nádherné vody a pláží, tady můžete najít i mnoho dalších aktivit. Vlastnilinké zóna je jedno z největších nákupních středisek, které najdete v Egyptě. Večerní program nabízí divadla a živou hudbu a většinou známé diskotéky jsou otevřené po celou noc.

V Hurghadě Sakkala se můžete podívat na mnoho dalších míst. Výlety do luxusního letoviska El Gouna, které je známé svými blízkými útesy a korálovými útesy, jsou velmi populární. Pokud byste rádi poznali historii města, můžete navštívit starou část města a projít se náměstím Al-Dahar. Tato oblast je plná tržišť a obchodů, kde si můžete koupit suvenýry nebo si zde naobědvat.

Dovolená v Hurghadě Sakkala je vhodná pro každého cestovatele, nezáleží na tom, zda se jedná o rodinnou, párovou nebo solitérní dovolenou. Pláže jsou velmi čisté a k dispozici jsou různé možnosti ubytování, od luxusních hotelů až po soukromé apartmány. Místní obyvatelé jsou velmi přívětiví a jsou také velmi ochotni pomoci s plánováním výletů nebo doporučit dobrá místa na jídlo.

V Hurghadě Sakkala si můžete užívat slunce, moře a spoustu volnočasových aktivit. Toto letovisko je ideální pro ty, kteří chtějí odpočívat a zároveň zažít zážitky, které jinde nenajdou. Proto, pokud hledáte dovolenou plnou zábavy a dobrodružství, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo.


Počasí Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala je oblíbenou turistickou destinací v Egyptě, která se nachází na východním pobřeží Rudého moře. Jeho jedinečné klima a slunečné počasí přitahují každý rok tisíce turistů z celého světa.

Hurghada Sakkala je známá především svými teplými teplotami po celý rok. Průměrná teplota vzduchu v létě se pohybuje kolem 35 °C a může dosáhnout až 40 °C. V zimě se teploty pohybují kolem 20-25 °C, což je pro turisty příjemné a umožňuje jim relaxovat na pláži až do pozdního podzimu. Protože Hurghada Sakkala leží přímo u Rudého moře, teplota vody je také velmi příjemná - kolem 25-30 °C po celý rok, což je ideální pro vodní aktivity, jako je potápění nebo šnorchlování.

Hurghada Sakkala je obklopena pouští, což znamená, že srážky jsou zde velmi omezené. Prakticky neprší, déšť je vzácný, a tak se můžete těšit na slunečné dny a jasné nebe téměř každý den. Většinou fouká jemný vánek z Rudého moře, což zpříjemňuje vysoké teploty a snižuje pocit horka.

Pokud plánujete navštívit Hurghadu Sakkalu, je nejlepší se připravit na horké počasí a vzít si s sebou lehké a vzdušné oblečení. Nezapomeňte také na sluneční brýle, opalovací krém a klobouk, abyste se chránili před slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že v Hurghadě Sakkale prakticky neprší, je také důležité udržovat si dobrou hydrataci a pít dostatek vody.

Hurghada Sakkala je skvělým místem nejen pro dovolenou, ale také pro relaxaci, vodní aktivity a objevování podmořského života. Nezáleží na ročním období, vždy můžete očekávat příjemné počasí a slunečné dny. To je důvod, proč se Hurghada Sakkala stala tak populární mezi turisty z celého světa.

V neposlední řadě, Hurghada Sakkala je také známá svými nádhernými západy slunce, které můžete pozorovat přímo z pláže. Tyto okouzlující okamžiky vás uchvátí a přinese vám pocit klidu a harmonie.

Pokud hledáte slunečné a teplé počasí během vaší dovolené, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo. Užijte si slunce, teplé teploty a krásu Rudého moře v této exotické destinaci.


Ubytování Egypt Hurghada Sakkala


Egyptské letovisko Hurghada, nacházející se na východním pobřeží Rudého moře, je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů nejen v Egyptě, ale také v celé Africe. Jeho malebné pláže, bohatý podmořský život a příjemné počasí přitahují každoročně miliony návštěvníků z celého světa. Hurghada má mnoho oblíbených čtvrtí pro ubytování, přičemž jednou z nejvíce vyhledávaných je oblast Sakalla.

Sakkala je jedním z centrálních bodů Hurghady a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí být v centru dění. Nachází se zde nespočet luxusních hotelů, resortů a apartmánů, které nabízejí svým hostům skvělý pohodlí a pestré vyžití. Mnoho z těchto ubytovacích zařízení je situováno přímo u pláže, takže návštěvníci mohou vstoupit do azurové vody Rudého moře jen pár kroků od svého pokojíku.

Sakkala je rovněž známý svým rušným nočním životem. Po setmění se ulice promění ve víru akce a návštěvníci mohou navštívit různé bary, restaurace a kluby. Místní bazary jsou také oblíbeným místem, kde si turisté mohou zakoupit suvenýry, ručně vyrobené šperky a tradiční egyptské zboží. Za zmínku stojí také několik moderních nákupních center, kde návštěvníci mohou nalézt značkové oblečení, elektroniku a další produkty.

Hurghada je rovněž rájem pro milovníky vodních sportů a potápění. V blízkosti Sakally se nachází mnoho potápěčských škol a centrální body, které nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče. Voda Rudého moře je známá svou krásnou podmořskou faunou a flórou. Při potápění můžete objevit korálový útes, různé druhy ryb a dokonce i vraky lodí z doby druhé světové války.

Pokud byste raději zůstali na souši, v okolí Sakally je mnoho možností pro zábavu a aktivní trávení volného času. Můžete si pronajmout čtyřkolo a prozkoumat poušť, návštěvou Beduínských táborů, kde si můžete vyzkoušet jízdu na velbloudech a ochutnat místní speciality. Hurghada nabízí také golfové hřiště, tenisové kurty a možnost jízdy na koni.

Ubytování v sakally je ideální pro ty, kteří si chtějí užít letovisko plného pohodlí, zábavy a přírodních krás. Bez ohledu na to, zda jste milovníkem pláže, potápění, nočního života nebo dobrodružství ve volné přírodě, Hurghada Sakkala vám poskytne vše, co potřebujete k nezapomenutelné dovolené v Egyptě.


Letenka Egypt Hurghada Sakkala


Pokud hledáte místo, kde si můžete užít krásné pláže, vynikající potápění a další vodní aktivity, Egypt Hurghada je skvělou volbou. Tento přístavní město se nachází na východním pobřeží Egypta, u Rudého moře, a je oblíbeným cílem pro turisty z celého světa.

Hurghada má mnoho oblíbených oblastí pro turisty, ale jednou z nejlepších je oblast Sakkala. Nachází se v centru města a nabízí vynikající přístup k plážím, restauracím, kavárnám a nakupování.

Letenky do Hurghady jsou k dispozici z mnoha destinací po celém světě a jsou často cenově dostupné. Mnoho letovisek nabízí all-inclusive pobyt, což znamená, že získáte jídlo, nápoje a ubytování v ceně pobytu.

Když dorazíte do Hurghady, můžete se těšit na mnoho aktivit. Pláže v oblasti Sakkala jsou nádherné a ideální pro slunění a vodní sporty. Mezi oblíbené aktivity patří potápění, šnorchlování, windsurfing a kiteboarding.

Město má také mnoho zajímavostí, které stojí za návštěvu. Hurghada je známá pro své korálové útesy a mnoho turistů se vydává na potápěčské výlety, aby jezkonzervovali. Existuje zde také mnoho tradičních trhů a obchodů. Můžete si zakoupit místní řemesla, jako jsou látky, šperky a keramika.

Pokud hledáte také kulturní zážitky, můžete navštívit starobylé chrámy a památky v oblasti Luxor. Je to jednodenní výlet, ale stojí to za to, abyste viděli nádherné sochy a fresky.

Egypt Hurghada Sakkala je jedním z nejlepších míst pro vodní sporty, pláže a několikadenní pobyt. V blízkosti města jsou také krásné písečné duny a nemusíte cestovat dlouho, abyste si je prohlédli.

Při hledání letenky do této oblasti si vyberte řádného a ověřeného prodejce a pamatujte na to, že byste měli mít platný pas s minimálně 6 měsíci platností. Mějte také na paměti aktuální bezpečnostní opatření a konzultujte s místními úřady, které byste se měli vyhnout.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky