Objevte nejlevnější lety

Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


1. Jak se dostat z letiště do Sahl Hasheesh?
Odpověď: Nejběžnější způsob je využít taxislužby, kterou lze objednat předem nebo najmout přímo na letišti. Je také možné využít hromadnou dopravu nebo pronajmout si auto.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Egypta Hurghada Sahl Hasheesh?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu je od října do května, kdy jsou teploty mírnější a slunečné dny jsou obvykle bezchmurné. V létě může být velmi horko.

3. Jaké jsou hlavní atrakce v Sahl Hasheesh?
Odpověď: Mezi hlavní atrakce v Sahl Hasheesh patří krásné pláže, potápění a šnorchlování v Koralovém útesu, golfové hřiště, lázně a wellness centra, vodní sporty a projížďky lodí.

4. Jaké jsou možnosti ubytování v Sahl Hasheesh?
Odpověď: V Sahl Hasheesh jsou k dispozici různé typy ubytování, včetně luxusních resortů, hotelů a apartmánů. Mnoho z nich nabízí střediska s bazény, plážemi a různými vnitřními i venkovními aktivitami.

5. Kdy je nejlepší rezervovat ubytování v Sahl Hasheesh?
Odpověď: Je doporučeno rezervovat ubytování v Sahl Hasheesh předem, zejména pokud plánujete návštěvu v hlavní turistické sezóně. Rezervace předem vám umožní získat lepší ceny a mít větší výběr ubytování.

6. Jsou v Sahl Hasheesh bezpečnostní opatření?
Odpověď: Egypt Hurghada Sahl Hasheesh implementuje bezpečnostní opatření pro ochranu turistů. Měli byste vždy sledovat varování a upozornění vydávaná místními úřady a dodržovat obecná bezpečnostní pravidla, jako je například uchovávání cenných věcí v bezpečnosti.


Ubytování Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a jeho oblíbené letovisko Hurghada láká ročně tisíce návštěvníků. Mezi nejprestižnější a nejluxusnější části Hurghady patří Sahl Hasheesh, který nabízí exkluzivní ubytování a jedinečné zážitky.

Sahl Hasheesh se nachází na pobřeží Rudého moře, pouhých 20 km jihozápadně od hlavního města Hurghady. Toto půvabné letovisko je známé pro své krásné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou, které přivítají návštěvníky s nádhernými panoramaty a klidnou atmosférou.

V Sahl Hasheesh je k dispozici široká škála luxusních ubytovacích zařízení. Mnoho hotelů a letovisek nabízí prvotřídní služby a moderní vybavení. Hosté se mohou těšit na prostorné pokoje, soukromé bazény, výhledy na moře a soukromé pláže. Mnoho hotelů má také wellness centra, bazény a restaurace, které nabízejí zážitkové gastronomické zážitky.

Kromě toho mohou turisté v Sahl Hasheesh využít širokou škálu aktivit. Nejoblíbenější je potápění a šnorchlování, protože Rákosové moře je domovem bohatého a pestrého podmořského života. Potápěči se mohou těšit na průzračnou vodu, korálové útesy a pestrost ryb a podmořských živočichů.

Příznivci golfového sportu se také nebudou nudit, protože Sahl Hasheesh je domovem několika mezinárodních golfových hřišť. Tato půvabná lokalita nabízí úchvatné výhledy na moře a nedotčenou přírodu.

Pro ty, kteří hledají adrenalinová dobrodružství, je tu možnost projížďky na čtyřkolkách po poušti nebo jízdy na velbloudech. Tato aktivita je oblíbená u turistů, kteří se chtějí seznámit s místní kulturou a životem v poušti.

Sahl Hasheesh je také vhodné místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Pláže jsou čisté, tiché a nedotčené masovou turistikou, což je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout každodennímu shonu a stresu.

Pokud se návštěvníci rozhodnou opustit oázu luxusu v Sahl Hasheesh, mohou se vydat do blízkého města Hurghada, kde najdou živější atmosféru, tradiční bazary a bohatý noční život. Zde si mohou užít tradiční egyptskou kuchyni, nákupy suvenýrů a procházky po malebném přístavním městě.

Sahl Hasheesh je skvělým místem pro ty, kteří hledají luxusní a klidnou dovolenou v Egyptě. To je oáza klidu a pohody, která nabízí nádherné pláže, bohatou podmořskou faunu a prvotřídní ubytování. Ať už se turisté rozhodnou pro relaxaci na pláži, dobrodružný vodní sport nebo objevování okolní pouště, Sahl Hasheesh je ideálním místem pro ty, kteří hledají to nejlepší z Egypta.


Počasí Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je známý svým slunečným a teplým počasím po většinu roku. Jedním z nejpopulárnějších turistických letovisek v Egyptě je Hurghada, která se nachází na pobřeží Rudého moře. Nedaleko Hurghady se nachází další turistické letovisko Sahl Hasheesh. Oba tyto regiony nabízejí nádherné pláže, jasně modré moře a fantastické slunečné počasí.

Hurghada a Sahl Hasheesh jsou obě známé svým příznivým klimatem. Letní teploty se zde pohybují okolo 30°C a v zimě zřídka klesnou pod 20°C. Tímto teplým počasím se tyto destinace stávají oblíbenými pro dovolenou i pro ty, kteří hledají únik před chladnými zimními měsíci.

Turisté, kteří se rozhodnou navštívit Hurghadu a Sahl Hasheesh, si mohou užívat příjemného slunečního počasí téměř po celý rok. Važení návštěvníci se mohou těšit na přes 300 slunečných dní ročně a občasné deště, které přijdou, jsou zpravidla krátké a rychle mizí.

V létě, které trvá od června do září, se teploty mohou vyšplhat až na 40°C. Toto horké počasí v kombinaci s osvěžujícím mořem dělá z pobytu v Hurghadě a Sahl Hasheesh velmi oblíbenou volbu.

V zimě je stále dostatek slunečního svitu a teploty zůstávají příjemně teplé. Je ideální období pro ty, kteří nevyhledávají extrémní horko. Na plážích se stále můžete opalovat, ale nebudete zde mít tolik turistů jako v létě.

Hurghada a Sahl Hasheesh jsou také populární mezi potápěči, díky příznivým podmínkám pro potápění. Voda je zde teplá a průzračná, což poskytuje skvělou možnost k prozkoumání podmořského světa.

Ať už se rozhodnete navštívit Hurghadu nebo Sahl Hasheesh, můžete se těšit na nádherné slunečné počasí a krásné pláže. Užijte si příjemný pobyt a načerpejte novou energii v těchto nádherných egyptských destinacích.


Dovolená Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Hurghada Sahl Hasheesh - Ráj a dějiny na jednom místě

Egypt je jednou z destinací, která láká miliony turistů z celého světa. Tato země je bohatá na historii, více než 7000 let starou kulturou a dech beroucími památkami. Jedno z oblíbených turistických míst v Egyptě je Hurghada, která nabízí nádherné pláže a fantastický podmořský svět. Nedaleko Hurghady se nachází Sahl Hasheesh, malebná oblast, která je považována za jedno z nejkrásnějších letovisek ve východním Egyptě.

Hurghada je tradiční turistické město, které se rozkládá na 36 kilometrech pobřeží Rudého moře. V minulosti to byla malá rybářská vesnice, která se postupně vyvinula v moderní turistickou destinaci. Dnes je Hurghada jedním z nejpopulárnějších míst pro potápění a šnorchlování na světě, díky svému křišťálově čistému moři a velkému množství korálových útesů. Turisté se sem vracejí opakovaně kvůli fantastickému podmořskému světu, který je domovem tropických ryb a dalších mořských živočichů.

Sahl Hasheesh je nedaleké letovisko od Hurghady, které se nachází asi 25 kilometrů na jih od města. Toto letovisko je známé svou neuvěřitelně krásnou pláží, která se táhne na 12 kilometrech pobřeží. Bílý písek a tyrkysově modré hladiny Rudého moře vytvářejí scenérii jako z pohádky. Pláže jsou dobře udržované a nabízejí všechny možné služby, které potřebujete pro perfektní dovolenou.

Kromě pláží Sahl Hasheesh nabízí také řadu luxusních hotelů a resortů. Tyto hotely mají vynikající nabídku zařízení a služeb, včetně bazénů, restaurací, spa a různých aktivit. Mnoho z nich má vlastní korálové útesy, které přímo na hotelovém pozemku lákají turisty k potápění a šnorchlování. Tyto korálové útesy jsou plné života a jsou ideálním místem pro objevování fascinujícího podvodního světa.

Sahl Hasheesh je také dokonalé místo pro golfové nadšence. V této oblasti se nachází několik luxusních golfových hřišť s výhledem na moře a krásným okolím. Golfová hřiště jsou dobře udržovaná a přitahují hráče z celého světa.

Pokud chcete poznat více zeegyptské kultury a historie, můžete se vydat na výlet do blízkého města Luxor. Luxor se nachází asi 3 hodiny cesty od Sahl Hasheesh a je známý svými úžasnými památkami, jako je Údolí králů a královen, chrám Karnaku a chrám Hatshepsut. Navštívíte-li tyto památky, nebudete litovat, protože se vám naskytne neopakovatelná příležitost vidět jedny z nejvýznamnějších historických míst na světě.

Hlavním lákadlem pro mnoho turistů přijíždějících do Egypta je také jeho slavné podnebí. Hurghada a Sahl Hasheesh jsou známé svým horkým počasím po většinu roku. Turisté sem proudí hlavně na jaře a na podzim, kdy jsou teploty příjemné a vhodné pro plážové aktivity.

Hurghada Sahl Hasheesh spojuje nádhernou plážovou dovolenou s bohatou historií a neuvěřitelným podmořským světem. Tato kombinace dělá z tohoto místa v Egyptě jedinečnou destinaci pro dovolenou. Ať už jste dobrodruh nebo hledáte luxus a relaxaci, Hurghada Sahl Hasheesh má vše, co potřebujete, aby byla vaše dovolená skvělým zážitkem.


Letenka Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Pokud hledáte letenku do exotického ráje, Egypt je jedním z prvních míst, které vás napadnou. A pokud toužíte po klidném pobytu bez davů turistů, oblast Hurghada Sahl Hasheesh by mohla být ideální volbou.

Hurghada Sahl Hasheesh se nachází na východním pobřeží Egypta, asi 30 km jižně od Hurghady. Tento krásný letovisko je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu v poklidných plážových prostředích. Stejně jako mnoho dalších oblastí v Egyptě, Hurghada Sahl Hasheesh bývala malou rybářskou vesnicí, která se v posledních letech stala velice oblíbeným turistickým cílem.

Obzvláště pro ty, kteří cestují s rodinou nebo hledají pobyt pro páry, je tato oblast ideální. Více než 20 km bílých pláží, divoký korálový svět a mnoho pěkných středisek nabízejí vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou. Existuje také mnoho možností pro různé plážové aktivity, jako například potápění, windsurfing nebo wakeboarding.

Pokud hledáte i nějaký kulturní zážitek, můžete navštívit některé z místních historických památek. Například starověké město Luxor nebo chrám Karnak, který se nachází ve městě Edfu.

Cena letenek do Hurghady se samozřejmě může lišit v závislosti na sezóně, způsobu rezervace a dalších faktorech. Obecně jsou letenky do Egypta poměrně dostupné, zejména pokud se rozhodnete pro rezervaci s předstihem. Při hledání nejlepších nabídek můžete využít srovnávače letenek a pozorně sledovat nabídky od různých leteckých společností.

Celkově řečeno, pokud hledáte klidné pláže, bílé písky a jedno z nejkrásnějších útesů ve světě, pak je Hurghada Sahl Hasheesh místo, které by vás nemělo zklamat. Takže si zarezervujte letenku do Egypta a užijte si dokonalou dovolenou na pláži.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky