Objevte nejlevnější lety

Bahamy Mangrovy Cay

Dovolená Bahamy Mangrovy Cay


Bahamy jsou velmi populárním turistickým cílem díky svému bílému písku a průzračně modrému moři. Nicméně, pokud hledáte něco více dobrodružného a méně turisticky přeplněného, doporučujeme navštívit odlehlý ostrov Mangrovy Cay.

Mangrovy Cay leží na jihozápadě Exumských ostrovů, což je řetězec ostrovů ležících v Atlantském oceánu na východě Baham. Je vzdálený asi 250 kilometrů od hlavního města Nassau. Tento ostrov je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně krokodýlů, želv a mnoha druhů ptáků. Je také domovem pro největší populace ryb a korálů na Bahamách.

Nejvýznamnější atrakcí Mangrovy Cay jsou jeho mangrovy. Tyto mangrovy jsou velmi důležité pro ekosystém ostrova a byly dokonce označeny jako národní památka. Mangrovy jsou homeopatickým lékem, který umožňuje mnoha druhům živočichů život a rozmnožování v tomto oblasti. Navíc, mangrovy poskytují vynikající místo pro šnorchlování a pozorování ryb a jiných mořských tvorů.

Další vynikající věcí na Mangrovy Cay je, že je méně turistickým cílem. Můžete si užívat klidné pláže a relaxovat, aniž byste se museli starat o dav turistů. Skutečně si můžete užít pohodu a klid, jaké poskytují odlehlé ostrovy.

Pokud jste dobrodruh, Mangrovy Cay je skvělou destinací pro vás. Mnoho místních společností nabízí různé výlety, jako je kajak, šnorchlování, průzkumné vysílání a další. Pokud nejste zkušený šnorchlovák, můžete si najmout výpravu, která se o vás postará a ukáže vám skvělá místa k prozkoumání.

Mangrovy Cay je opravdu unikátní ostrov s krásnými plážemi, mangrovami a křišťálově čistým mořem. Pokud hledáte méně rušné místo k relaxaci a prozkoumání v Bahamách, určitě byste měli navštívit Mangrovy Cay.


Počasí Bahamy Mangrovy Cay


Bahamy jsou známé svým slunečným a teplým počasím, avšak v poslední době se objevují sezónní bouřky a hurikány, které mohou být nebezpečné a ničivé pro ostrovní obyvatele.

Na ostrově Mangrovy Cay se počasí výrazně liší podle ročního období. V období zimy, což je přibližně listopad až březen, je počasí mírnější a teploty se pohybují kolem 25°C. V noci mohou teploty klesnout na 15-20°C. V tuto dobu ostrov navštěvují turisté, kteří rádi podnikají akce jako je potápění nebo rybaření. V zimě můžete očekávat suché, jasné a slunečné počasí.

S příchodem jara se teploty začínají zvyšovat až na 30°C, ale také se zvyšuje vlhkost vzduchu a mohou se objevovat deštivé období. V tomto období začínají první bouřky a hurikány, které mohou trvat až do konce léta.

V letních měsících, tedy od června až do září, je na Bahamách nejtepleji, teploty se mohou vyšplhat až na 35°C. V této době se často vyskytují tropické bouřky a hurikány, což může mít na ostrovní obyvatele i turisty negativní dopad. Nicméně, pokud se uzpůsobíte místním podmínkám, můžete si v této době užít krásné slunečné počasí a opalovat se u azurového moře, což je také tou největší přitažlivostí mangrovového ostrova.

Září a říjen jsou na Bahamách tradičně nejvíce bouřlivé. V toto období se mohou vyskytovat silné deště, větry a hurikány, které mohou mít zničující dopad na ostrovní obyvatele. Proto, pokud plánujete cestu na Bahamy v této době, nezapomeňte být připraveni na nepříznivé podmínky.

V každém případě návštěva Baham a Mangrovového Cay by měla být na seznamu každého, kdo hledá krásnou a exotickou destinaci. Ať už se rozhodnete cestovat kdekoliv na Bahamách, během cesty nezapomeňte sledovat aktuální předpovědi počasí a přizpůsobit svoje plány. Poslední věc, kterou byste si chtěli užít po celodenním plánování a objevování tohoto nádherného místa, je být zabarikádováni v hotelovém pokoji kvůli nepříznivému počasí.


Letenka Bahamy Mangrovy Cay


Bahamy jsou nedostižným cílem snů mnoha cestovatelů, kteří touží po tropické krajině, azurových vodách a nezávislosti na každodenních stresujících výzvách. Málokdo ví, že k tomuto dokonalému úlovku se můžete dostat i za poměrně přijatelnou cenu a to například s letenkou na ostrov Mangrovy Cay.

Mangrovy Cay se nachází na jihozápadě Baham a je oblíbeným místem pro milovníky outdoorových aktivit a ty, kteří touží po klidu a odlehlém místě, kde se mohou vypnout od běžného ruchu světa. Pro tyto lidi jsou přístupné letenky, které se vám dostanou do hlavního města Nassau, odkud můžete pokračovat spojením malých leteckých společností a dosáhnete požadovaného cíle.

Přestože je cena levná, to nijak nezkresluje kvalitu služeb pro návštěvníky Mangrovy Cay. Můžete se těšit na širokou nabídku vybavení, ubytování na úrovni a širokou škálu aktivit a výletů pro všechny druhy návštěvníků. Od pláží pověstných pro svoji krásu, přes vodní sporty jako potápění a jachting, a až po procházky procházkami po okolí ostrova s možností sledování místní fauny a flóry.

Doprava na ostrov je jednoduchá a rychlá díky více než 50 tamním letištím, která umožňují cestování ze všech koutů světa. Ať už se rozhodnete jet sami nebo s rodinou, nebo se jedná o váš první nebo už několikátý návrat na Bahamy, letenka na Mangrovy Cay tvoří nádherný základ pro prožití okouzlující dovolené.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Mangrovy Cay


1. Jaké jsou Bahamy Mangrovy Cay?
Bahamy Mangrovy Cay je soukromý ostrov v Bahamském souostroví, který nabízí luxusní ubytování a nekonečné možnosti pro vodní sporty, jako jsou potápění, šnorchlování a rybaření.

2. Jak se dostat na ostrov Bahamy Mangrovy Cay?
Letecky se dá dostat na ostrov prostřednictvím letiště v Nassau na Novém Providence a poté pokračovat soukromým letadlem na ostrov.

3. Kolik stojí ubytování na ostrově Bahamy Mangrovy Cay?
Cena ubytování se liší v závislosti na sezóně a typu ubytování. Většinou se cena pohybuje mezi 2500 až 5000 amerických dolarů za noc.

4. Jaké aktivity mohu na ostrově Bahamy Mangrovy Cay podniknout?
Na ostrově se dá potápět, šnorchlovat a rybařit. Dále lze využít různé vodní sporty, jako jsou windsurfing, kajak, paddleboarding nebo jachting.

5. Kdy je nejlepší čas navštívit ostrov Bahamy Mangrovy Cay?
Nejlepší čas pro návštěvu ostrova je od prosince do května, kdy jsou menší šance na deště a teploty jsou mnohem příjemnější.

6. Jak je to s jídlem na ostrově Bahamy Mangrovy Cay?
Na ostrově je výborná kuchyně s místními specialitami, ale také lze objednat mezinárodní kuchyni.

7. Je na ostrově Bahamy Mangrovy Cay turistická infrastruktura?
Ostrov je výhradně pro turisty, a proto je postaven tak, aby co nejvíce vyhověl jejich požadavkům. Nachází se na něm například tenisový kurt, golfové hřiště nebo pláže.

8. Lze na ostrově najít luxusní spa?
Ano, na ostrově se nachází luxusní spa centrum s různými druhy masáží a wellness služeb.

9. Mohu na ostrově Bahamy Mangrovy Cay požádat o privátní prohlídku?
Ano, je možné sjednat soukromou prohlídku ostrova s průvodcem, který vám ukáže nejkrásnější kouty ostrova.

10. Je nutné mít americké dolary při návštěvě ostrova?
Ano, americké dolary jsou oficiální měnou Baham. V obchodech a restauracích lze platit také kreditními kartami.


Ubytování Bahamy Mangrovy Cay


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a bohatým podmořským životem. Pokud se chystáte navštívit tyto krásné ostrovy, jistě hledáte ideální místo k pobytu. Jedním z takových míst je Mangrove Cay.

Mangrove Cay je ostrov nacházející se v jihovýchodní části Baham. Je to skutečný ráj pro milovníky přírody, kteří hledají klid a odpočinek. Ostrov je pokrytý hustými mangrovovými lesy, které mu dávají jeho jméno. Tato přírodní rezervace poskytuje domov řadě vzácných a ohrožených druhů rostlin a zvířat, které jsou natolik jedinečné, že získaly status národního parku.

Při pohledu na Mangrove Cay z okna vašeho ubytování budete ohromeni krásou a klidem, který ostrov nabízí. Existují různé druhy ubytování, které jsou k dispozici na tomto ostrově. Od luxusních resortů až po útulné chatky, které jsou přímo v srdci přírody.

Jednou z možností je pobyt v resortu na pláži. Některé z nich nabízejí soukromé pláže, takže si můžete užít slunce a zábavu ve vodě bez jakékoliv rušivé hromadné turistiky. Resorty mají také různé aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybolov a vodní sporty. Pokud se chcete odreagovat a uvolnit, existují také wellness centra a masáže, které vám pomohou relaxovat a odreagovat se.

Další možností je pronájem chaty nebo vily na ostrově. Tyto ubytovací možnosti jsou ideální pro skupiny a rodiny, kteří chtějí strávit svou dovolenou společně v soukromí. Chata nebo vila je vybavena vším, co potřebujete k pohodlnému pobytu, včetně plně vybavené kuchyně, kde si můžete připravit své vlastní jídlo. Některé ubytování nabízejí také vlastní bazén a venkovní grilovací zařízení, takže si můžete užít společenské grilování s rodinou a přáteli.

Během pobytu na Mangrove Cay nezapomeňte objevovat krásy ostrova. Můžete si pronajmout kajak a projíždět mezi mangrovovými lesy, což je nezapomenutelný zážitek. Můžete také podniknout potápěčský výlet a objevovat podmořský svět, který je plný korálových útesů a pestrobarevných ryb. Procházkou po ostrově můžete také objevit místní flóru a faunu, která zahrnuje vzácné druhy ptáků, ještěrek a dalších živočichů.

Mangrove Cay na Bahamách je skutečným rájem na Zemi. Je to místo, kde se můžete odpočinout a spojit s přírodou. Bez ohledu na to, zda si vyberete luxusní resort nebo chatku na pobyt, nebudete litovat svého rozhodnutí. Takže při plánování svého pobytu na Bahamách nezapomeňte zahrnout Mangrove Cay do vašeho seznamu míst k navštívení.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky