Objevte nejlevnější lety

Bahamy Acklins Island

Ubytování Bahamy Acklins Island


Bahamy jsou známé svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními letovisky, které lákají miliony turistů z celého světa. Jedním z těchto rájů na zemi je Acklins Island, místo, které nabízí unikátní ubytování a autentický zážitek.

Acklins Island leží v jižní části Baham, ačkoli to možná není tak populární místo jako známější ostrovy, jako je New Providence nebo Grand Bahama. Svým návštěvníkům však nabízí pravou krásu Baham, bez přemíry turistů a komerčního ruchu.

Co se týče ubytování, Acklins Island disponuje širokou škálou možností. Tradičně zde najdete řadu butikových hotelů a letovisek, které poskytují luxusní a pohodlné ubytování pro návštěvníky. Tyto hotely často nabízejí soukromé pláže, bazény, wellness centra a vynikající restaurace, které slouží místní speciality.

Pro ty, kteří si přejí autentičtější zážitek, je k dispozici také možnost pronajmout si dovolenkový dům nebo chatu. Místní majitelé nabízejí své domovy jako dočasné ubytování a přivítají vás s otevřenou náručí. Zde se můžete těšit na intimitu a klid, který nenajdete v hotelech. Tyto domy jsou často skromné, ale útulné a vybavené veškerým potřebným vybavením pro pohodlný pobyt.

Co se týče aktivit, Acklins Island nabízí nespočet příležitostí pro dobrodružství. Od šnorchlování a potápění v úchvatných korálových zátočinách až po rybaření ve světoznámém bohatství okolního moře. Ostrov je také obklopen rozmanitým ekosystémem, který ukrývá mnoho endemických druhů. Pro milovníky přírody je zde nekonečná možnost objevování.

Zkušení průvodci mohou navíc organizovat exkurze do okolních ostrovů, jako je Crooked Island, která leží jen krátkou plavbou od Acklins Island. Zde můžete objevit další nedotčené pláže, sladkovodní jeskyně a úchvatné přírodní památky.

Acklins Island je také proslulé svou bohatou historií a kulturou. Místní obyvatelé jsou hrdi na své kořeny a rádi předávají své tradice a příběhy návštěvníkům. Vousatci, jedna z místních etnických skupin, jsou známí svým uměním a řemesly, jako je tkaní košíků a vyřezávání dřeva.

Aklin Island je dokonalým útočištěm pro ty, kteří chtějí uniknout rušnému a komerčnímu rámu Baham. S rozmanitostí ubytování, krásou přírody a autentickou kulturou je zde něco pro každého. Jestliže hledáte nezapomenutelnou a jedinečnou dovolenou, Acklins Island by mohla být vaše ideální destinace.


Letenka Bahamy Acklins Island


Letenka na Bahamy - Objevte krásy Acklins Island

Pláže s jemným bílým pískem, průzračné tyrkysové moře a neporušená příroda - to všechno nabízí Acklins Island, jedno z nejkrásnějších míst na Bahamách. Pokud toužíte po dovolené, která vás odpojí od každodenního shonu a umožní vám zažít pravou exotiku, letenka na Bahamy, konkrétně na Acklins Island, je tím pravým řešením.

Acklins Island se nachází na jihovýchodě Baham a patří do tzv. Out Islands, což jsou ostrovy vzdálené od hlavní turistické trasy. Díky své odlehlosti si Acklins Island uchoval svou autentičnost a nedotčenost moderní civilizací. Tato nejjižnější ze Severních Out Islands láká cestovatele svou jedinečnou přírodou a nádhernými plážemi, které jsou opředené místními legendami.

K nejznámějším plážím na Acklins Island patří French Wells Beach, kde se můžete procházet po bílém písku a pozorovat ohromující výhled na azurové moře. Na severu ostrova naleznete pláže kao White Cay, kde budete moci relaxovat v osamocení a korálovatých dunách. Pro milovníky potápění nebo šnorchlování je na pláži pomyslnou cukroušem tesané kórále, o které byste se měli potkat.

Acklins Island je rovněž rájem pro rybáře, protože nabízí některé z nejlepších rybářských lokalit na Bahamách. Zdejší vody jsou bohaté na ryby jako je tuna, wahoo, dorado či bonefish, který je zde zvláště populární. Místní rybáři vám rádi sdělí své tipy a triky, které vám umožní zažít nezapomenutelný rybářský zážitek.

Acklins Island je také rájem pro ornitology a přírodovědce. Na ostrově se nachází přírodní rezervace Acklins a Crooked Island Land & Sea Park, která je domovem ohrožených druhů ptáků, jako je například karibská racek nebo bankivský krahujec. Průzkumníci přírody budou nadšeni vyhlídkami na mangrovníkové bažiny, zátoky plné mořských ještěrek nebo endemického hada Acklins rock iguana.

Samotné letovisko je na Acklins Island stále poměrně řídké a není zde žádný hotelový komplex. Turisté zde nacházejí svou ubytování v soukromých domech, chatkách nebo menších letoviscích. Pokud tedy hledáte klidnou a odpočinkovou dovolenou na Bahamách, Acklins Island je pro vás tou správnou volbou.

Pokud jste přesvědčeni, že Acklins Island je tou pravou destinací pro vás, můžete získat letenku na Bahamy s odletem na hlavní ostrov Nassau a odtud je možné dopravit se lodí na Acklins Island. Existují také malé letiště na ostrově, na které je možné přiletět z hlavního města.

Nenechte si ujít příležitost objevit jedno z nejkrásnějších a nejautentičtějších míst na Bahamách. Letenka na Acklins Island vám umožní zažít dovolenou snů plnou krásné přírody, nekonečných pláží a přátelských místních obyvatel. Chytněte svou letenku a zažijte dobrodružství na Acklins Islandu!


Dovolená Bahamy Acklins Island


Bahamy Acklins Island je malý ostrov v Karibiku, který se nachází na jižním konci Bahamského řetězce. Tento ostrov je obklopen bílými písečnými plážemi a tyrkysovou vodou, což jej činí ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Acklins Island nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého nadšence přírodních krás. Při procházení ostrova můžete objevovat nedotčené pláže, vyhlídky na moře a skalnaté pobřeží. Ostrov je také bohatý na zvířectvo, které zahrnuje vzácné druhy ptáků a havrany. Na Acklins Island také najdete řadu rezervací, kde se můžete podívat na plameňáky, ježuři a želvy.

Hlavním městem ostrova je Lovely Bay, kde se nachází několik tradičních obchodů s místním zbožím a restaurací, které nabízí místní speciality. Nezávisle na tom, zdali se chystáte na delší dovolenou, nebo jen na víkendový výlet, Acklins Island je ideální místem pro odpočinek v tropickém ráji.

Jedno z nejlepších míst k pobytu na Acklins Island je hotel Acklins Island Lodge, který nabízí útulné pokoje s výhledem na moře. Hotel také nabízí zařízení pro potápění a vycházky na moři, které zahrnují výlety na nedaleké malé ostrovy a rybářské výlety. Hotel Acklins Island Lodge je nejoblíbenějším místem pro pobyt na Acklins Island.

Dalším z pravděpodobně nejpamátnějších zážitků, který Acklins Island nabízí, je možnost pozorování delfínů a velryb v přirozeném prostředí. Toto je aktivita, která se stala velmi populární mezi turisty z celého světa. Můžete si také pronajmout malé plachetnice a projíždět se po krásném a klidném moři.

Pokud chcete prozkoumat více z tohoto ráje na zemi, můžete se vydat do ambientních míst v okolí, jako je například národní park Inagua nebo Exumy Cays Land a Sea Park. Tyto národní parky jsou plné života a mají některé z nejkrásnějších scén, které Karibik nabízí.

Jestliže hledáte místo k relaxaci a k odpočinku, Acklins Island je rozhodně místem, které byste měli zvážit. Tento malebný ostrov nabízí vášnivým cestovatelům a milovníkům tropických rájů nezapomenutelný zážitek, který bude navždy zůstat v paměti.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Acklins Island


Nejčastější dotazy a odpovědi ohledně Baham a ostrova Acklins:

1. Jak se dostat na ostrov Acklins?

Nejjednodušší je letět do Nassau na Bahamách a následně přestoupit na let do ostrova Spring Point na Acklins Island. Další možností je lodí či člunem z přilehlých ostrovů.

2. Jaký je nejlepší čas na návštěvu ostrova Acklins?

Nejlepší čas je od listopadu do května, kdy je méně deštivých dní a příjemná teplota.

3. Co si vzít s sebou na pobyt na ostrově Acklins?

Doporučuje se vzít si plavky, opalovací krém, repelent, ochranné boty při procházkách po břehu, ale také základní potřeby jako jsou potraviny a pitnou vodu.

4. Co se dá na ostrově Acklins dělat?

Acklins Island nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek – od rybaření, šnorchlování a potápění, po kajakování a procházky po nádherných plážích a přírodních parků.

5. Jaká je cena za ubytování na ostrově Acklins?

Ceny se liší podle typu ubytování a sezóny, ale obecně jsou na Acklins Island vyšší než na jiných ostrovech Baham.

6. Je na Acklins Island restaurace a obchody?

Na ostrově Acklins jsou jen několik málo restaurací a obchodů, doporučuje se tedy si nakoupit potraviny a pitnou vodu před příjezdem na ostrov.


Počasí Bahamy Acklins Island


Acklins Island je jednou z mnoha ostrovů, které tvoří slavné turistické destinace Bahamy. Tato malá a neobydlená ostrovní oblast se nachází v jihozápadní části Bahamského souostroví, nedaleko Kubánských vod. Přestože Acklins Island není tak oblíbený jako některé jiné ostrovy v této oblasti, má jedinečný a zvláštní kouzlo, které přitahuje cestovatele z celého světa.

Jednou z hlavních příčin, proč mnoho lidí navštěvuje Bahamy, a tedy i Acklins Island, je samozřejmě jejich překrásné počasí. Toto tropické destinace se může pochlubit horkým a slunečným počasím po celý rok, což je pro turisty skvělé. Teplota vzduchu se pohybuje kolem 25-30 stupňů Celsia, což vytváří ideální klima pro trávení času na pláži a vodní sporty.

Na Acklins Island můžete očekávat, že se bude těšit slunečnému počasí až 300 dní v roce, což je skvělé pro dovolenkáře. Jedinou výjimkou je období hurikánů, které trvá od června do listopadu. V této době se může stát, že Acklins Island a celé Bahamy budou postiženy silnými dešti a bouřemi, avšak předpovědi počasí se stále zlepšují a cestovatelé obdrží dostatečné varování, aby mohli přizpůsobit své plány.

Není to však jen slunečné počasí, které láká turisty na Acklins Island. Ostrov je známý také pro své vodní atrakce, jako jsou například potápění, šnorchlování nebo rybolov. Krásná korálová útesy a pestrobarevné ryby jsou ideální prozkoumávání podvodního světa. Je tady také mnoho možností pro procházky po pláži a objevování skrytých zátok a lagun.

Místní obyvatelé Acklins Island jsou velmi hrdí na svůj ostrov a rádi přivítají turisty. I když je to menší přístavní město, najdete zde příjemné hotely a restaurace, které nabízejí místní kuchyni. Kromě toho můžete pokračovat v objevování ostrova a okolních ostrovů na lodi nebo si pronajmout kolo a projet se po místních cestách.

Acklins Island je pravým rájem pro milovníky přírody, který nabízí neuvěřitelnou krásu a klidné prostředí daleko od turistických hord. Navštívte tento okouzlující ostrov a užijte si slunečních dnů, teplých vod a pohostinnosti místních obyvatel.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky