Objevte nejlevnější lety

Bahamy Nassau (hlavní město)

Ubytování Bahamy Nassau (hlavní město)


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších exotických destinací na světě a jejich hlavní město Nassau není výjimkou. Nachází se na ostrově New Providence a láká návštěvníky svou bohatou historií, bílými plážemi a tyrkysovými vodami. Ubytování v Nassau je rozmanité a nabízí možnosti pro každého cestovatele.

Nassau je známé svými luxusními resorty, které nabízejí prvotřídní služby a zařízení. V této oblasti se nacházejí hotely s pěti hvězdičkami, které mají k dispozici bazény, wellness centra, soukromé pláže, luxusní restaurace a další vybavení. Tato ubytování jsou ideální pro ty, kteří si chtějí dopřát trochu luxusu a relaxace během své dovolené na Bahamách.

Pokud hledáte něco více cenově dostupného, v Nassau najdete také středně velké hotely a apartmány. Tyto ubytování často nabízejí výhodnější ceny, aniž byste při tom přišli o pohodlí a základní vybavení. Mnoho z nich se nachází poblíž pláže, což je ideální pro milovníky slunce a moře. Hosté mohou využívat také různé aktivity jako jízda na kajaku, šnorchlování nebo golf.

Nassau nabízí také velké množství menších pensionů a penzionů, které jsou levnější a zároveň poskytují příjemné prostředí. Tyto ubytování jsou často rodinného typu a mají menší počet pokojů, což zaručuje větší soukromí a klid. Bydlení v pensionu vám také umožní seznámit se s bahamskou kulturou a tradicemi skrz interakce s místními obyvateli.

Pro ty, kteří preferují nezávislost a soukromí, je zde možnost pronajmout si byt nebo dům. Můžete si vybrat z různých možností, včetně luxusních vil s výhledem na moře a soukromých bazénů. Pronájem bytu nebo domu vám umožní prozkoumat Nassau ve vlastním tempu a zažít zdejší kulturu autenticky.

Nassau, jako přístavní město, nabízí také různé možnosti ubytování pro návštěvníky, kteří přijeli na Bahamy lodí. Můžete vybrat mezi ubytováním na palubě luxusní lodi nebo strávit noc v přístavních hotelych, které jsou přímo připojené k přístavu. Tyto možnosti zajišťují snadný přístup k různým turistickým atrakcím v Nassau a okolí.

V Nassau můžete nalézt ubytování, které vyhovuje vašim specifickým požadavkům a rozpočtu. Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní resorty, příjemné hotely nebo autentické penziony, Nassau vám poskytne ideální místo k odpočinku po celodenním objevování skvostů Baham.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Nassau (hlavní město)


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Nassau?
- Mezi nejpopulárnější pláže v Nassau patří Cable Beach, Paradise Beach, Cabbage Beach a Junkanoo Beach.

2. Jak se dostat z letiště na hotel v Nassau?
- Nejlepší způsob je použití taxislužby. Ceny se pohybují kolem 30 USD.

3. Kde se dají najít levné hotely v Nassau?
- Pokud hledáte ubytování za přijatelné ceny, můžete se podívat na hotely ve vzdálenějších částech města nebo v blízkosti pláží mimo centrum.

4. Co je nejlepší čas na návštěvu Baham?
- Nejlepší čas na návštěvu Baham je od prosince do dubna, kdy jsou teploty příjemné a neporušené. Během letních měsíců se často vyskytují silné bouřky.

5. Co dělat v Nassau?
- Nassau nabízí mnoho aktivit a atrakcí pro návštěvníky, jako jsou pláže, vodní sporty, kasina, muzea, historické prohlídky a nákupní oblasti.

6. Jsou Bahamy bezpečné pro turisty?
- Obecně jsou Bahamy velmi bezpečné pro turisty. Pokud však cestujete mimo turistické oblasti, měli byste být ostražití a dodržovat pravidla bezpečnosti.


Letenka Bahamy Nassau (hlavní město)


Bahamy, země tvořící 29 ostrovů v Karibiku, jsou vynikající pro dovolenou plnou slunce, krásných pláží, a vynikajících kulturních zážitků. Pokud se rozhodnete navštívit Bahamy, Nassau je místo, kde začít vaši exotickou dovolenou. Nassau, hlavní město Baham, je kulturní centrum země se spoustou historie a věcí k vidění. To vše je dostupnější hned teď díky mnoha letům, které sem míří.

Letenky do Nassau nebyly vždy snadno dostupné, ale dnes je mnoho leteckých společností, které nabízejí pravidelné lety do této oblasti. Všude kolem světa můžete odletět do Nassau a vychutnat si tropické klima, křišťálově čisté vody a bílé pláže.

Bahamy jsou obecně považovány za exkluzivní destinaci, ale ceny letenek se v poslední době zlevnily, takže lze najít letenky do Nassau za velmi přijatelné ceny. Disney Cruise Line a Royal Caribbean mají rovněž tyto fantastické ostrovy na svém programu.

Nabízí se několik možností, jak najít a zarezervovat si letenku do Nassau. Výběr správné letecké společnosti může být také důležitý, abyste mohli využívat největší benefity, jako například příjemné podmínky, snadnost check-inu a další.

Hledání levných letenek do Nassau je jednoduché. Můžete navštívit stránky přímých leteckých společností a prohlížet nabídky a ceny letenek. Další možností je využít internetového vyhledávače letenek, který Vám nabídne různé možnosti a ceny od různých leteckých společností.

Někteří uzavírají dohodu o pronájmu domácích ubytování nebo hotelů, když využijí služeb cestovních kanceláří. Dovolená tím získá více zajímavosti.

Po příletu do Nassau se nemusíte obávat, že nezvládnete cestu do hotelu. Taxíky jsou snadno dostupné na letišti a všichni řidiči jsou k dispozici, aby vám poskytli dopravu kamkoli budete potřebovat.

Takže, milujete-li slunce, bílé pláže, exotickou zvířena a vynikající kulinářské zážitky, pak Nassau, Bahamy, by měly být na Vaší seznamu míst, kam byste se měli vypravit. Nejen, že s námi najdete levné letenky, ale také najdete také spoustu exotického zážitku.


Počasí Bahamy Nassau (hlavní město)


Bahamy Nassau je hlavním městem Bahamských ostrovů a nachází se na ostrově New Providence. Zeměpisné souřadnice města jsou 25,0478° s.š. a 77,3558° z.d. Město Nassau má subtropické klima, což znamená, že je zde celoročně vyšší teplota a vlhkost.

Bahamy Nassau jsou známé pro svůj krásný a slunečný počasí. Průměrná teplota v Nassau se pohybuje mezi 24°C až 30°C. Nejteplejší období jsou letní měsíce červenec a srpen, kdy se teplota může vyšplhat až na 32°C. Nejchladnější měsíce jsou prosinec a leden, kdy se teplota pohybuje okolo 20°C.

V Nassau jsou během roku rozdíly v dešťových srážkách. Nejvíce srážek spadne během letních měsíců v období od června do října, kdy jsou průměrné srážky 150–200 mm. Zimní měsíce jsou sušší, s průměrem srážek okolo 50–60 mm za měsíc.

Hurikánové sezóna trvá v Nassau od června do listopadu. Největší nebezpečí představují hurikány v období srpna a září, kdy se můžou tvořit nad oceánem. Přestože se hurikány často vyhýbají přímému zásahu Baham, v historii se zde několikrát zformovaly a způsobily velké škody.

Celkově se dá říci, že počasí v Nassau je pro turisty příjemné. Díky teplejším teplotám a slunečnému počasí můžete užít si krásné pláže, turistické atrakce v okolí, jako jsou například Blue Lagoon nebo historické muzea. Pokud budete cestovat do Baham Nassau, není třeba si přinášet těžké zimní oblečení, ale spíše lehčí letní oblečení a plavky. Ať už se vydáte do Baham Nassau v letních či zimních měsících, můžete se těšit na pohodovou dovolenou a mnoho nezapomenutelných zážitků.


Dovolená Bahamy Nassau (hlavní město)


Bahamy jsou malým rájem na zemi a hlavní město Nassau je jeho korunou. Tato karibská destinace láká turisty z celého světa svými bílými písčitými plážemi, průzračnou tyrkysovou vodou a bohatou historií.

Nassau je hrdým a živým městem, které nabízí mnoho aktivit a atrakcí pro turisty všech věkových skupin. První zastávkou pro turisty je často historické centrum města nazvané Stará Nassau. Tady můžete obdivovat nádhernou koloniální architekturu, malebné barevné domy a úzké uličky. Hlavní pozornost však poutá královský palác, který je domovem bahamského guvernéra. Palác je otevřený veřejnosti a nabízí prohlídky s průvodcem, což je skvělý způsob, jak se dozvědět více o historii Baham.

Nassau je také známé svými nádhernými plážemi. Pláž Cable Beach, která je pouze několik minut jízdy od centra města, patří k těm nejpopulárnějším. Rozprostírá se na délce šesti kilometrů a nabízí dokonalou kombinaci bílého písku a modrého oceánu. Pláž je vybavena restauracemi, bary a vodními sporty, jako je potápění, šnorchlování a jetové lyžování. Pro ty, kdo hledají klidnější atmosféru, je tu také mnoho menších opuštěných pláží, které jsou skryté před davem turistů.

Při návštěvě Nassau byste si neměli nechat ujít návštěvu tržnice Straw Market, který je ideálním místem k nákupu tradičních bahamských suvenýrů, jako jsou slaměné klobouky, košíky a ručně vyrobené šperky. Je to skvělý způsob, jak si domů odvézt kousek Baham s sebou.

Pokud máte rádi dobrodružství, můžete si také pronajmout lod a vyrazit na jednodenní výlet po okolních ostrovech. Blue Lagoon Island je jedním z nejoblíbenějších cílů, který nabízí nebesky modrou vodu a možnost plavání s delfíny. Ostrov Exuma je také výjimečný svými nádhernými písečnými dunami a možností plavání s prasaty na pláži Pig Beach.

Nassau je také proslulé svým nočním životem. Bary a kluby nabízejí živou hudbu, karaoke a taneční parkety, na kterých se můžete bavit až do rána. Toto tropické rájové město se nikdy neukládá spát.

Pokud plánujete dovolenou na Bahamách, Nassau by město nemělo chybět na vašem itineráři. Toto přívětivé a malebné hlavní město nabízí kombinaci krásné přírody, historie a bezstarostného karibského životního stylu. Ponořte se do jejích tyrkysových vod, poznávejte její bohatou kulturu a užívejte si dokonalou dovolenou na Bahamách.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky