Objevte nejlevnější lety

Slovinsko Kanin-Sella Nevea

Počasí Slovinsko Kanin-Sella Nevea


Slovinsko je známé svými překrásnými hornatými krajinami, které lákají milovníky outdoorových aktivit i turisty z různých koutů světa. Mezi ty nejatraktivnější turistické oblasti Slovinska patří také Kanin-Sella Nevea, která se nachází v severozápadní části země na hranici s Itálií.

Kanin-Sella Nevea je známá svým skvělým lyžařským střediskem, které se rozprostírá v nadmořské výšce od 1 100 až do 2 300 metrů. Na svých sjezdovkách si zde užijí jak začátečníci, tak i zkušení lyžaři, a to díky širokému spektru obtížností tratí. Navíc zde najdete nejdelší a nejnižší horní stanici v Alpách.

Co se týče počasí, Kanin-Sella Nevea může být velmi různorodá. V zimě se zde setkáte s mrazivými teplotami, které mohou klesnout i pod -10°C, avšak slunce vás spolehlivě zahřeje. Díky své poloze může být také vítr velmi silný, ale v době slunečného počasí se jedná o výjimku. Důležité je se adekvátně obléct a udržovat tělo v teple, aby se zabránilo možným omrzlinám.

Pokud cestujete do Kanin-Sella Nevea v letních měsících, můžete se těšit na mnohem příjemnější teploty, které se pohybují v rozmezí od 15°C do 30°C. Díky své poloze v horách však mohou být v noci teploty velmi nízké, a to až na 5°C. V letním období se v Kanin-Sella Nevea nabízí mnoho aktivit, jako jsou horská turistika, cyklistika, paragliding nebo vodní sporty.

Kanin-Sella Nevea je tak místem, které vás láká na nádhernou přírodu a široké spektrum outdoorových aktivit. Nezapomeňte se ovšem přizpůsobit počasí a přibalit si dostatek teplého oblečení, abyste si užili svou dovolenou bez rizika prochladnutí.


Ubytování Slovinsko Kanin-Sella Nevea


Ubytování v lyžařských střediscích Kanin-Sella Nevea v Slovinsku je pro milovníky zimních sportů ideální volbou. Tato oblíbená destinace nabízí mnoho možností pro trávení dovolené ve sněhu.

Kanin-Sella Nevea se nachází na hranicích mezi Slovinskem a Itálií a je jediným slovinským lyžařským střediskem spojeným se světově proslulou italskou dolomitovou horskou skupinou. To znamená, že milovníci zimních sportů mohou využít nejen sjezdovky na slovinské straně hory, ale také na italské straně. Tato unikátní poloha střediska přináší jedinečnou lyžařskou zkušenost.

Kanin-Sella Nevea je známý především svou vysokou kvalitou sněhu a dlouhými sjezdovkami. Celkem zde najdete 30 kilometrů sjezdovek různých obtížností, což zaručuje zábavu pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Sjezdovky jsou dobře udržované a také propojené moderními lanovkami a vleky.

V Kanin-Sella Nevea si mohou milovníci zimních sportů užít také skvělé možnosti pro snowboarding a freestyle lyžování. Zdejší snowpark je vybaven různými překážkami, skoky a rampami, které uspokojí i ty největší adrenalinové nadšence.

Jakmile skončí den na svahu, přichází čas na ubytování. Ve středisku Kanin-Sella Nevea najdete širokou škálu možností pro přespání. Od luxusních hotelů a apartmánů až po útulné horské chatky a penziony. Všechny tyto ubytovací možnosti jsou vhodné pro páry, rodiny nebo skupiny přátel.

Hotely v Kanin-Sella Nevea nabízejí moderní a komfortní pokoje s výhledem na okolní hory. Některé hotely mají také wellness centra, kde si můžete odpočinout po náročném dni na svahu. Pro ty, kteří preferují samostatnost, jsou k dispozici apartmány se samostatnou kuchyňkou a obývacím prostorem.

Pokud hledáte autentický horský zážitek, můžete se rozhodnout pro ubytování v místních horských chatkách. Tyto chatky jsou obvykle zbudované ve tradičním horském stylu a nabízejí útulnost a příjemnou atmosféru. Ubytování v chatkách je také ideální pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v blízkosti přírody a vyzkoušet si turistiku nebo běžkování.

Celkově lze říci, že Kanin-Sella Nevea na Slovinsku je skvělým místem pro zimní dovolenou. Kombinace skvělých sjezdovek, kvality sněhu a různých možností ubytování nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Ať už jste začátečníci nebo pokročilí lyžaři, toto středisko vás jistě nezklame.


Nejčastější dotazy a odpovědi Slovinsko Kanin-Sella Nevea


1. Jak se nejlépe dostat na Ski resort Kanin-Sella Nevea?
- Nejlépe se sem dostanete autem, ale také je možné použít autobusovou dopravu.

2. Kde se nachází Ski resort Kanin-Sella Nevea?
- Ski resort se nachází v Julijských Alpách na hranicích Slovinska a Itálie.

3. Jaké jsou otevírací hodiny lyžařského střediska?
- Lyžařské středisko je otevřeno denně od 8:30 do 16:00 hodin.

4. Kde mohu najít informace ohledně aktuálního počasí?
- Aktuální informace o počasí naleznete na oficiálních webových stránkách Ski resortu Kanin-Sella Nevea.

5. Jaké aktivity si mohu užít, kromě lyžování a snowboardingu?
- Ski resort nabízí například sjezd na saních, turistiku nebo jízdu na sněžném skútru.

6. Kde se nachází nejbližší ubytování?
- Nejbližší ubytování se nachází v Nadiži, Tarvisiu nebo v dalších okolních obcích.

7. Jak mohu zakoupit skipass?
- Skipass můžete zakoupit na místě u pokladny nebo online na oficiálních webových stránkách Ski resortu.

8. Jaký je rozsah sjezdovek v Ski resortu Kanin-Sella Nevea?
- Ski resort nabízí více než 30 km sjezdovek různých obtížností.

9. Kde se nachází nejbližší letiště?
- Nejbližší letiště se nachází v Terstu, Ljubljaně nebo v Benátkách.

10. Je možné využít služby lyžařské školy?
- Ano, v Ski resortu Kanin-Sella Nevea jsou k dispozici služby lyžařské školy pro děti i dospělé.


Letenka Slovinsko Kanin-Sella Nevea


Letošní zimní sezóna je ideálním časem strávit dovolenou v horách a vydat se na sjezdovky. Pokud jste milovníkem zimních sportů a hledáte novou a zajímavou destinaci, nemusíte hledat daleko. Jedním z nejvíce kouzelných a přitažlivých míst je oblast Kanin-Sella Nevea, která se nachází na hranici mezi Slovinskem a Itálií.

Letenka do této oblasti je značně žádanou a oblíbenou volbou mezi milovníky lyžování. A není se čemu divit. Kanin-Sella Nevea poskytuje nepřeberné množství možností pro zimní sporty a celkové vyžití na horách.

Prvním lákadlem je samozřejmě malebné horské prostředí. Kanin-Sella Nevea se nachází v Triglavském národním parku, který je jedním z nejkrásnějších přírodních prostředí ve Slovinsku. Tato oblast láká návštěvníky svou divokou a nedotčenou krajinou, krásnými výhledy a malebnými horskými údolími. Pro milovníky přírody je to skutečný ráj.

Co se týče zimních sportů, Kanin-Sella Nevea nabízí širokou škálu možností. Na sjezdovkách zde najdete přibližně 30 km lyžařských tratí pro všechny úrovně dovedností, od začátečníků až po zkušené lyžaře. Zde se nachází i nejstrmější sjezdovka ve Slovinsku, která nabízí adrenalinový zážitek pro ty nejvíce odvážné.

Pro milovníky snowboardování je připraven snowpark s kvalitními překážkami a skoky. Je zde rovněž dostatek prostoru pro příznivce běžeckého lyžování a skialpy.

Oblast Kanin-Sella Nevea je také známá svou rodinnou atmosférou a přátelským personálem. Zdejší lyžařská střediska nabízejí také možnost školky a lyžařského výcviku pro děti, takže zde mohou zimní radovánky zažít i nejmenší členové rodiny.

Další výhodou této destinace je snadná dostupnost. Letecké spojení ze Slovinska do Kanin-Sella Nevea je velmi pohodlné a rychlé. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety z různých evropských měst do blízkých letišť. Po příletu na letiště stačí nasednout na transferový autobus nebo taxi a za chvíli se ocitnete v srdci této kouzelné horské oblasti.

Takže pokud toužíte po skvělé zimní dovolené ve znamení lyžování, snowboardingu a dalších zimních radovánek, letenka do Kanin-Sella Nevea je skvělou volbou. Odtud si odnesete nejen nezapomenutelné vzpomínky, ale také zážitky z jednoho z nejkrásnějších a nejatraktivnějších horských údolí ve Slovinsku.


Dovolená Slovinsko Kanin-Sella Nevea


Slovinsko je země plná krásné přírody a malebných horských oblastí. Jednou z těchto míst je i horské středisko Kanin-Sella Nevea. Tento vyhledávaný cíl pro dovolenou nabízí nádherné prostředí a nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky hor.

Horské středisko Kanin-Sella Nevea se nachází na pomezí Slovinska a Itálie, v pohoří Julské Alpy. Toto centrum je obklopeno impozantními hory a strmými svahy, které jsou ideální pro zimní a letní sporty.

Pokud jste zimní nadšenci, Kanin-Sella Nevea je pro vás nebezpečné místo. Nabízí skvělé sjezdovky pro lyžování a snowboarding, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Kromě toho, díky své lokalitě mezi dvěma státy, můžete využít možnost tří různých lyžařských pasů - slovinský, italský a kombinovaný.

Zážitek v Kanin-Sella Nevea však není pouze o zimních radovánkách. Během letních měsíců můžete objevovat krásy přírody a prozkoumávat okolní pohoří Julských Alp. Tato oblast je ideální pro turistiku, horské túry a cyklistiku. Existuje několik stezek, které vás zavedou k malebným horským chatám a vrcholům s úchvatnými výhledy.

Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, Kanin-Sella Nevea nabízí také skvělé podmínky pro horolezectví. Zde se můžete vydat na významné horolezecké trasy, které vedou přes skalní stěny a vrcholy hor. Pro bezpečnost je však nezbytné mít zkušenosti a znalosti horolezení, nebo si najmout průvodce.

Další zajímavou atrakcí Kanin-Sella Nevea je lanová dráha, která vás zavede na vrchol hory. Během cesty budete moci obdivovat nádherné výhledy na okolní kopce a údolí. Po dosažení vrcholu můžete pokračovat pěšky na další turistické trasy nebo se jenom zrelaxovat a vychutnat si panoramatický výhled.

V samotné oblasti Kanin-Sella Nevea najdete také ubytování, restaurace a další vybavení. Existuje několik hotelů a horských chat, které nabízejí pohodlné ubytování a výbornou stravu. Místní restaurace servírují tradiční slovinská jídla i mezinárodní kuchyni.

Pokud plánujete dovolenou na Kanin-Sella Nevea, měli byste se dopředu informovat o aktuálních podmínkách a povoleních. Některé části oblasti jsou citlivé z hlediska ochrany přírody a vyžadují zvláštní povolení, zejména pro horolezectví.

Pokud hledáte dovolenou s nádhernou přírodou, outdoorovými aktivitami a skvělými sportovními možnostmi, Kanin-Sella Nevea je perfektní místo pro vás. Přidejte se k dobrodružství a prozkoumejte toto skvostné horské středisko v Slovinsku.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky