Objevte nejlevnější lety

Řecko Rhodos Kolymbia

Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Rhodos Kolymbia


1. Co je nejlepší čas na návštěvu Rhodosu?

Nejlepší čas na návštěvu Rhodosu je od května do října, kdy je počasí teplé a slunečné. V letních měsících (červenec a srpen) může být velmi horko, ale na druhé straně je to také nejrušnější období s největším počtem turistů.

2. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště na Rhodosu do Kolymbie?

Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště na Rhodosu do Kolymbie, je taxíkem nebo pronájmem auta. V Kolymbii se nacházejí také autobusové zastávky, ale spoje jsou poměrně omezené, zejména mimo sezónu.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Kolymbii?

V Kolymbii se nachází několik pěkných pláží, např. Tsambika Beach, Kolymbia Beach nebo Afandou Beach. Všechny tyto pláže mají jemný písek a průzračnou vodu.

4. Co dělat v Kolymbii v noci?

V Kolymbii se nachází několik barů a restaurací, kde můžete strávit příjemný večer. Také se v blízkosti nachází města Faliraki a Rodos, které nabízejí bohatší noční život.

5. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v okolí Kolymbie?

V okolí Kolymbie se nachází několik zajímavých turistických atrakcí, např. Akropol v Lindosu, Vodopády Sedmi pramenů nebo termální prameni v Kallithéě. K dispozici je také mnoho možností k vodním sportům, jako je potápění, šnorchlování, windsurfing atd.


Počasí Řecko Rhodos Kolymbia


Rhodos, jedno z nejkrásnějších řeckých ostrovů, je vyhledávaným turistickým cílem díky své nádherné přírodě, bohaté historii a slavným plážím. A když mluvíme o Rhodu, nemůžeme se vyhnout zmínění počasí, které je jedním z důvodů, proč se sem lidé rádi vracejí.

Kolymbia, malá písečná plážová obec ležící na východním pobřeží Rhodu, je jasným příkladem toho, proč je ostrov tak oblíbený. Tento klenot nabízí návštěvníkům skvělé počasí téměř po celý rok, což je hlavním důvodem, proč sem lidé cestují za svými dovolenými.

Rhodos se nachází v oblasti Středozemního moře, což znamená, že má středomořské podnebí s teplými lety a mírnými zimami. V létě teploty stoupají až na 30°C a slunečních dní je většinou velmi mnoho. Pokud se rozhodnete navštívit Rhodos v letním období, nezapomeňte si s sebou vzít lehké oblečení, krém s vysokým ochranným faktorem a sluneční brýle.

Podzim na Rhodu je také velmi příjemný, s teplotami kolem 25°C a slunečnými dny. To je ideální čas pro procházky po pláži a objevování okolních malebných vesniček.

Zima na Rhodu je mírná, s teplotami okolo 15-20°C. Ostrov může být v zimě poněkud deštivý, takže si s sebou vezměte nepromokavou bundu a deštník, pokud se sem rozhodnete jet v této části roku.

Na jaře se Rhodos opět probouzí k životu. Teploty stoupají a rozkvétají květiny a rostliny. Oba jarní měsíce, duben a květen, jsou vynikající dobou pro turisty, kteří chtějí využít předsezónní nabídky a užívat si klidného pobytu na pláži.

Kolymbia, se svými dlouhými písečnými plážemi a teplým Středozemním mořem, je ideálním místem pro dovolenou. Místní obyvatelé jsou přátelští a turisté zde najdou všechny vybavenosti, které potřebují.

Takže ať už se rozhodnete navštívit Rhodos a Kolymbii kdykoliv během roku, můžete si být jisti, že vás čeká příjemné a slunečné počasí. Připravte si plavky, opalovací krém a užijte si dovolenou na tomto úchvatném řeckém ostrově.


Letenka Řecko Rhodos Kolymbia


Rhodos je oblíbeným cílem turistů, kteří hledají slunce, krásné pláže a bohatou historii. Mezi nejatraktivnější destinace na ostrově patří i malebné letovisko Kolymbia, které nabízí všechny tyto lákavé atributy.

Pro cestovatele, kteří touží po exotické dovolené na slunném ostrově, je letenka Řecko Rhodos Kolymbia neodolatelným lákadlem. Kolymbia je menší, ale stále rostoucí letovisko, které leží na východním pobřeží Rhodu. Díky své strategické poloze je Kolymbia ideální základnou pro objevování krás Rhodského ostrova.

Před odletem si můžete vybrat ze široké nabídky leteckých společností, které létají na Rhodos. Některé z nich nabízí přímé lety z různých evropských destinací, jako například Londýna, Paříže nebo Berlína. Celková délka letu se liší podle místa odletu, ale obvykle se pohybuje kolem 3-4 hodin. Po příletu na mezinárodní letiště v Rhodosu je možné využít dopravy do Kolymbie, která zahrnuje taxislužby, autobusové linky a pronájem aut.

Když se ocitnete v Kolymbii, budete ohromeni krásou světoznámých pláží, které okolí nabízí. Zlatý písek, průzračně modré moře a sluneční paprsky jsou ideální kombinací pro dokonalou plážovou dovolenou. Nejoblíbenější pláží v Kolymbii je Zephyros, která je dobře vybavena lehátky, slunečníky a kavárnami. Pokud hledáte klidnější a opuštěnější pláž, můžete navštívit Tsambika, která je vzdálenější od letoviska a nabízí únik od turistických davů.

Kromě pláží je Kolymbia známá také svou bohatou historií. Pokud jste fanoušky antického umění a historie, můžete navštívit nedaleký Akropolí Lindos, který je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších historických památek na Rhodu. Z vrcholu kopce, na kterém se Akropolis nachází, si můžete vychutnat úchvatný výhled na celou oblast. Další zajímavou lokalitou je Byzantský hrad v městečku Kolymbia, který nabízí pohled na středověkou architekturu a historii.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je z Kolymbie také možné podniknout výlety do národních parků a chráněných oblastí, jako je Ranč Tsambika nebo Sedmidomská soutěska. Tato místa nabízí možnost procházek, jízdy na koni a objevování unikátních krajinných tvarů.

Letenka Řecko Rhodos Kolymbia je skvělou volbou pro ty, kteří touží po relaxační dovolené na krásném ostrově s bohatou historií. Bez ohledu na to, zda se chcete potápět do azurového moře, objevovat historické památky nebo prozkoumávat přírodní krásy, Kolymbia a Rhodos mají vše, co potřebujete pro dokonalou letní dovolenou.


Ubytování Řecko Rhodos Kolymbia


Rhodos je krásný řecký ostrov, který je oblíbeným cílem turistů z celého světa. Rhodos je rozdělen na několik různých oblastí, mezi nimiž je oblíbenou destinací pro ubytování město Kolymbia.

Kolymbia se nachází na východním pobřeží ostrova Rhodos a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidný a relaxační pobyt. Oblast se pyšní krásnými písčitými plážemi a klidnými azurovými vodami. Kolymbia je také známá svou přírodou a zelení. Můžete se těšit na romantické procházky podél olivových hájů a cypřišových stromů.

Kolymbia nabízí širokou škálu ubytování, které odpovídá všem potřebám a rozpočtům. Můžete si vybrat z mnoha luxusních resortů, hotelů a apartmánů.

Luxusní hotely v Kolymbii mají širokou nabídku služeb a vybavení. Tyto hotely jsou ideální pro ty, kteří si chtějí užít klidu a pohodlí. Spousta těchto hotelů má přímý výhled na moře a nabízí soukromé pláže, bazény a wellness centra. V těchto hotelech se můžete těšit na vynikající gastronomii a perfektní obsluhu.

Pokud hledáte něco cenově dostupnějšího, Kolymbia nabízí také mnoho pěkných rodinných hotelů a apartmánů. Tyto ubytovací zařízení jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Apartmány mají obvykle vlastní kuchyňský kout, což je skvělé pro ty, kteří chtějí vařit sami. Tato možnost šetří finance a umožňuje vám ochutnat tradiční řeckou kuchyni.

Kolymbia je také výchozím bodem pro objevování dalších malebných částí Rhodu. V blízkosti se nachází přírodní rezervace Sedmi pramenů, kde můžete podniknout malebné procházky a obdivovat krásné vodopády a zelené údolí. Nedaleko je také městečko Lindos s jeho slavnou akropolí a úzkými křivolakými uličkami.

Kromě toho, Kolymbia se nachází v relativní blízkosti Rhodského města, které je jedním z hlavních turistických center ostrova. Můžete si užít návštěvu historických památek, jako je Rhodský hrad nebo starověké stadiony. Město je také plné života, s rušnými trhy, obchody a restauracemi, kde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni a zároveň nakoupit suvenýry.

Výběr ubytování v Kolymbii na Rhodu je zcela záležitostí vašich preferencí. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel nebo rodinný apartmán, určitě si užijete klidný a relaxační pobyt v této malebné části ostrova. Vydejte se na Rhodos a objevujte krásy této řecké perly.


Dovolená Řecko Rhodos Kolymbia


Pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou, Řecko a konkrétně destinace Rhodos Kolymbia by mohla být tou pravou volbou pro vás. Tato oblast nabízí krásné pláže, skvělé počasí a mnoho atrakcí.

Rhodos je největší ostrov Dodekanésu, který se nachází v Egejském moři, blízko tureckého pobřeží. Rhodos je velmi oblíbenou turistickou destinací a Kolymbia je jedna z mnoha atraktivních lokalit tohoto ostrova.

Pláže jsou samozřejmě nejdůležitějšími turistickými destinacemi v Kolymbii. Nejznámější pláží je Mořský záliv Kolymbia, který je obklopený klidnými vodami a pohádka v podobě korálových útesů.

K dispozici je mnoho možností vodních sportovních aktivit, během kterých můžete objevovat okolní ostrovy. Svou přízeň si mohou získat i milovníci potápění a mohou tak pozorovat bohatství života v moři. Populární je také jízda na kole kolem pláže.

Pro romantičtější typy cestovatelů nabízí Rhodos procházky po městském centru, kde se mohou obdivovat starověké budovy, skvostné fontány a malebné uličky. Z historického hlediska je nejzajímavější památkou Kolymbie Epta Piges ‘The Seven Springs, což je zároveň i národní park s množstvím turistických tras pro vás posedlých dobrodruhů.

Na těchto tocích se můžete pohybovat mimo chodníky a mizet mezi skalisky na tuto zábavnou a napínavou výpravu!

Pokud hledáte turistický ráj, doporučujeme navštívit Rhodos Kolymbia. Zůstanete nejen naplnění vzpomínkami, ale také svěží silou pro vaše další cestování.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky