Objevte nejlevnější lety

Nový Zéland Lake Wanaka

Nejčastější dotazy a odpovědi Nový Zéland Lake Wanaka


1. Jak se dostanu k jezeru Wanaka?
- K jezeru se lze dostat autem, autobusem, taxíkem či letadlem.

2. Na jaké aktivity jsou v oblasti jezera Wanaka k dispozici?
- K dispozici je mnoho outdoorových aktivit, např. turistika, kajakování, plavání, windsurfing, lyžování, snowboarding, jízda na koni či golf.

3. Existují v oblasti jezera Wanaka nějaké zajímavé turistické atrakce?
- Ano, v oblasti jezera Wanaka se nachází řada zajímavých turistických atrakcí, včetně Puzzling World a Wanaka Transport & Toy Museum.

4. Jaký je nejlepší čas na návštěvu jezera Wanaka?
- Nejlepší doba na návštěvu jezera Wanaka je mezi listopadem a dubnem, kdy je zde největší počet slunečných dní a turistická sezóna je méně rušná.

5. Kde se dá v oblasti jezera Wanaka najíst?
- V oblasti jezera Wanaka se nachází mnoho restaurací, bister, kaváren a hospod, které nabízejí různé druhy jídel. Mezi oblíbené patří například Lake Bar & Brasserie, The Big Fig a Kai Whakapai.


Počasí Nový Zéland Lake Wanaka


Nový Zéland je země, která je známá svým neuvěřitelně krásným přírodním prostředím. Jedním z nejkrásnějších a nejvíce vyhledávaných míst na Novém Zélandu je Lake Wanaka. Tento nádherný jezero se nachází na jižním ostrově, asi 1,5 hodiny jízdy od největšího města na jižním ostrově, Queenstown.

Lake Wanaka je druhé největší jezero na jižním ostrově Nového Zélandu, na pobřeží nacházející se malé město Wanaka. Je obklopen krásnými horami, které mu dodávají nádhernou kulisu. Jezero Wanaka je populární mezi turisty i místními obyvateli, kteří si sem přicházejí odpočinout a užít si přírodu.

Počasí v oblasti Lake Wanaka je celkově velmi příjemné. V letních měsících (prosinec až únor) je teplota v průměru okolo 22 stupňů Celsia, ale může dosáhnout až 30 stupňů Celsia. V zimních měsících (červenec až srpen) je průměrná teplota okolo 6 stupňů Celsia, ale může být mnohem chladněji, zejména v noci.

V letních měsících můžete v jezeře Wanaka plavat, rybařit, vodní lyžovat, kajakovat nebo prostě užívat slunce na pláži. V zimě se oblast Lake Wanaka přeměňuje na ráj pro lyžaře a snowboardisty, kteří zde najdou několik skvělých středisek. Například středisko Treble Cone je jedním z největších lyžařských středisek v oblasti Wanaka.

Mimo turistickou sezónu je oblast Lake Wanaka klidnější a klidnější, ale stále obklopená tím samým úchvatným scenériem. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a užít si přírodu, je Lake Wanaka tou správnou volbou. Příroda zde nabízí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření a další outdoorové aktivity.

Kromě své krásy, poskytuje Lake Wanaka také útočiště pro mnoho ohrožených druhů zvířat, jako jsou tučňáci malí a kormoráni malí, kteří zde hnízdí. Pokud jste milovníkem přírody, nechte si procházku kolem jezera Wanaka zpříjemnit pozorováním stanovišť divokých zvířat.

Zkrátka, Lake Wanaka je úchvatná destinace, která nabízí krásnou přírodu a mnoho outdoorových aktivit. Bezpochyby stojí za to navštívit a prozkoumat tuto krásnou oblast Nového Zélandu.


Ubytování Nový Zéland Lake Wanaka


Lake Wanaka je malebné město nacházející se ve střední části Jižního ostrova v Novém Zélandu. Jeho největším lákadlem je nádherné jezero Wanaka, které přitahuje návštěvníky ze všech koutů světa. Kromě toho je zde také bohatá nabídka ubytování, která uspokojí potřeby a preference všech typů cestovatelů.

Pro ty, kteří preferují luxusní ubytování, je k dispozici řada pětihvězdičkových hotelů s neuvěřitelnými výhledy na jezero. Tyto hotely nabízejí širokou škálu vysoce kvalitních služeb, jako jsou wellness centra, bazény, gastronomické restaurace a mnoho dalšího. Hosté si zde mohou vychutnat luxusní a komfortní pobyt.

Pro ty, kteří preferují menší a útulnější ubytování, existuje na Wanace také řada boutique hotelů a penzionů. Tyto útulné a rodinné provozy nabízejí přátelskou atmosféru a často mají unikátní design, který odráží místní kulturu. Některé z nich jsou umístěny přímo u jezera, což umožňuje hostům nádherné výhledy přímo z jejich ložnic.

Pro cestovatele s menším rozpočtem je tu také možnost levného ubytování, jako jsou hosťovské domy, motely a kempy. Hosté zde získají základní vybavení za příznivé ceny, aniž by ztratili na pohodlí a kvalitě. Tyto ubytovací možnosti jsou ideální pro dobrodružné typy, kteří chtějí co nejvíce času trávit venku, poznávat přírodu a zažít dobrodružství.

Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, Lake Wanaka nabízí spoustu aktivit a atrakcí, které vás zabaví po celou dobu pobytu. Můžete se vydat na pěší túru nebo cyklistický výlet po okolních horách a prozkoumat nádherné zákoutí přírody. V jezeře Wanaka si můžete pronajmout kajak nebo přepad a prozkoumat jeho krásy přímo ze vody. A pokud máte rádi adrenalinové sporty, můžete se pokusit o paragliding nebo hop na padák a vyzkoušet si skoky ze strání.

Po celodenním objevování malebného města a jeho okolí se můžete vrátit do svého útulného ubytování a vychutnat si klid a pohodu. Lake Wanaka je opravdu ideálním místem pro relaxaci a odpočinek daleko od shonu velkoměsta.

Ať už jste milovníkem luxusu, dobrodružství nebo jednoduchých radostí přírody, Lake Wanaka nabízí širokou škálu ubytování, které splní vaše potřeby. Přijďte a zažijte krásu tohoto malebného města a vychutnejte si všechny nádherné přírodní poklady, které nabízí. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v tomto malém ráji na Novém Zélandu.


Letenka Nový Zéland Lake Wanaka


Již dlouho je Nový Zéland vyhledávaným cílem milovníků přírody a dobrodružství. Tato země je známa svými nádhernými scenériemi, čistou přírodou a pohostinnými obyvateli. Mezi mnoha malebnými místy, které stojí za návštěvu, patří také Lake Wanaka.

Lake Wanaka je jedním z nejkrásnějších jezer na Novém Zélandu. Nachází se na jižním ostrově mezi Alpami Jižního ostrova a je tvořeno ledovcovým původem. Je obklopen krásnými horami a lesy, které poskytují úchvatné výhledy a zážitky.

Letenka do této oblasti je snadno dostupná a mnoho leteckých společností nabízí přímé lety z různých destinací po celém světě. Po příletu na letiště ve městě Queenstown je od Lake Wanaka již jen kousek.

Jezero samotné nabízí mnoho aktivit a zážitků pro turisty. Jednou z hlavních atrakcí je vodní turistika. Můžete si pronajmout kajak nebo paddleboard a ve vlastním rytmu si užít klidné vody jezera. Pokud máte rádi adrenalinovější zážitky, můžete se vydat na vodní lyže nebo wakeboarding. Lake Wanaka je také výborným místem pro lov ryb, takže si můžete vychutnat rybolov na jeho čistých a chladných vodách.

Mezi další populární aktivity patří pěší turistika a horské túry. Okolní hory nabízejí nádherné trasy a výhledy, které stojí za to objevit. Pro ty, kteří mají rádi vyšší adrenalin, je tu také možnost horolezectví. Hora Roy's Peak je jedním z nejpopulárnějších výstupů, který nabízí úchvatný výhled na jezero a okolní krajinu.

Pokud máte rádi fotografování, budete nadšení z příležitosti zachytit krásné scenérie Lake Wanaka. Ranní a večerní světlo, spolu s odrazem hor v jezeře, nabízejí jedinečné fotografické příležitosti.

Lake Wanaka je také ideálním místem k poznání místní kultury a historie. Okolní obce jako Wanaka a Queenstown nabízejí mnoho kulturních festivalů, výstav a trhů, kde si můžete vychutnat tradiční jídlo, umění a řemesla.

Pokud máte rádi vinný turismus, Lake Wanaka je také známé pro své vinice a vinárny. Můžete ochutnat širokou škálu lahodných vín vyrobených z místních hroznů a dokonce si udělat výlet na vinařskou degustaci.

Není divu, že Lake Wanaka je oblíbeným cílem cestovatelů z celého světa. Jeho nádherná příroda, bohaté aktivity a pohostinní atmosféra lákají lidi, aby se sem vraceli znovu a znovu. Jestliže plánujete svou další dovolenou na Novém Zélandu, nezapomeňte zařadit Lake Wanaka do svého itineráře. Určitě nebudete zklamáni!


Dovolená Nový Zéland Lake Wanaka


Lake Wanaka je malebné jezero na Jižním ostrově Nového Zélandu. Nachází se ve skvělé poloze mezi Jižními Alpami a největším jezerem na Novém Zélandu, jezerem Taupo. Tato oblast je domovem nádherné přírody, stovky km pěších stezek, horských vrcholků a malebných vesnic.

Lake Wanaka je jedním z nejkrásnějších jezer v zemi. Jeho tyrkysově modré vody jsou omračující a okouzlující. Okolní vrcholky hor odvádějí dech každému, kdo se podívá na jejich výšku a majestátnost. Tulce tu mohou prozkoumat malebné vodopády, skalnaté útesy a zbytky ledovců.

Pro ty, kdo mají rádi outdoorové aktivity, je Lake Wanaka rájem. Můžete se věnovat různým druhům sportů, jako je cyklistika, pěší turistika, vodáctví, rybaření a jízda na kole.

Vlajkovou lodí jezera je městečko Wanaka. Je to tichá a klidná destinace, která nabízí útulné kavárny, restaurace a obchůdky se suvenýry. Okolní krajinu můžete prozkoumat na kole nebo si pronajmout veslici a vyplout na jezero. Kdo touží po adrenalinu, může si zkusit wakeboarding nebo jízdu na vodním skútru.

Pokud hledáte vyhlídky a jedinečné zážitky, musíte navštívit Roy's Peak. Je to jedna z nejikoničtějších turistických tras na Novém Zélandu. Po náročném výstupu na vrchol budete odměněni ohromujícím výhledem na jezero a okolní hory.

Dalším úchvatným místem je Diamond Lake Track, krátká turistická trasa, která zaujme milovníky přírody. Cestu zpestřují vodopády, vedle kterých můžete odpočinout a nasát klidné prostředí.

Jednou z nejznámějších atrakcí poblíž jezera je také Hooker Valley Track. Tato 10km dlouhá trasa vás provede malebným údolím, přes několik visutých mostů až na konec, kde narazíte na mohutný ledovec.

Kultura a historie jsou také nedílnou součástí Lake Wanaka. Můžete navštívit místní muzeum, které zobrazuje život a historii tamních obyvatel. Existuje také široká škála kulturních festivalů a akcí, které se konají během celého roku.

Lake Wanaka je ideálním místem pro dovolenou přímo v srdci přírody. Je to místo, které vás ohromí svou krásou a nabízí nekonečné možnosti pro dobrodružství. Díky své poloze je jedinečným cílem pro každého cestovatele, který touží po kombinaci úžasné přírody a dobrodružství.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky