Objevte nejlevnější lety

Mauricius Domaine de l'Etoile

Počasí Mauricius Domaine de l'Etoile


Mauricius Domaine de l'Etoile je rozlehlý rezervát na Mauriciu, který nabízí nejen krásnou přírodu, ale také jedinečné počasí.

Mauricius se nachází v Indickém oceánu, přesněji v jihozápadní části. Má tropické oceánické podnebí, což znamená, že zde panuje horké a vlhké počasí po většinu roku. Průměrné teploty se pohybují kolem 25 až 30 stupňů Celsia, což je ideální počasí pro ty, kteří milují teplo.

V oblasti rezervace Domaine de l'Etoile, která se rozprostírá na 1200 hektarech, je počasí trochu jiné než na zbytku ostrova. Díky své vzdálenosti od moře je zde mírně chladnější, a to zejména ve vyšších nadmořských výškách. Teploty zde mohou být o několik stupňů nižší než v přímořských oblastech.

Dalším důležitým faktorem je vlhkost vzduchu. Mauricius je znám pro svou vysokou vlhkost, která je způsobena přítomností oceánu a tropickým klimatem. Místní jsou si však těmito podmínkami zvyklí a umí se s nimi vyrovnat. V rezervaci Domaine de l'Etoile je vlhkost vzduchu mírně nižší díky nižší nadmořské výšce.

Mauricius je také známý svými sezónními cykly, které ovlivňují počasí. Nejteplejší období je v létě, které zde trvá od listopadu do března. Teploty se mohou pohybovat kolem 30 až 35 stupňů Celsia. V létě může být také více srážek, což znamená, že je potřeba počítat s občasnými dešti.

Zima na Mauriciu, která zde trvá od května do října, je mírnější a suchší. Teploty klesají na příjemných 20 až 25 stupňů Celsia. Tento čas je také ideální pro turisty, kteří chtějí objevovat krásy rezervace Domaine de l'Etoile, protože počasí je příjemné a pravděpodobnost srážek je nižší.

Vzhledem k geografické poloze rezervace Domaine de l'Etoile se zde může vytvářet také jemná mlha, zejména v oblastech blízko hor. Toto je další jedinečný prvek počasí, který přidává na kráse této rezervace.

Domaine de l'Etoile je proto skvělým místem pro všechny milovníky přírody, kteří chtějí strávit dovolenou na Mauriciu. Ať už cestujete v létě nebo v zimě, počasí zde vám zajistí skvělé podmínky pro objevování této malebné oblasti.


Letenka Mauricius Domaine de l'Etoile


Letenka na Mauricius a pobyt v hotelu Domaine de l'Etoile představuje ideální kombinaci k odpočinku a poznávání krás této exotické destinace. Do centra Port Louis, hlavního města Mauricia, se dostanete během třiceti minut a můžete si užít pláže, koupání v oceánu, opálení, horské túry či golf.

Domaine de l'Etoile je velmi oblíbeným hotelem s vynikajícími možnostmi sportování a relaxace. Na hotelových pozemcích nabízí více než 120 km turistických stezek, které vám umožní objevit zdejší exotickou faunu a flóru. Další možnosti sportování zahrnují jízdu na koni, silniční a horská kola, ornitologické prohlídky a další. Za relaxací se můžete vydat do hotelového wellness centra, kde nabízejí široký výběr masáží, wellness a krásy.

Pokud se rozhodnete pro aktivní dovolenou, můžete si zde vyzkoušet několik golfových hřišť. Za oceánem je panoramatické hřiště s 18 jamkami, zatímco blíže u hotelu naleznete kompaktní hřiště s 9 jamkami, kde si můžete zařádit v hojném počtu různých turnajů.

I když je Mauritius oblíbenou destinací především pro letní dovolenou, i v zimě je tato země oázou pro milovníky nabídky zimních sportů. Nejen na samotné Mauriciu, ale také na skvělých destinacích poblíž, jako jsou Réunion a Madagaskar.

Koupě letenky na Mauricius a rezervace pokoje v hotelu Domaine de l'Etoile je skvělou volbou pro každého, kdo hledá uklidnění mysli a relaxaci v malebném a příjemném prostředí. Ubytování se sice nejedná o luxusní resort, ale představuje útulnou oázu, kde si člověk může odpočinout od každodenního shonu. Pro milovníky přírody a turistiky nebo také pro golfisty je toto místo nejlepší možnou volbou.

Pokud ještě váháte, zda-li letět na Mauricius a pobýt v Domaine de l'Etoile, neváhejte a rezervujte si letenku a ubytování právě zde. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Dovolená Mauricius Domaine de l'Etoile


Mauricius je kouzelný ostrov ležící v Indickém oceánu a známý svou neuvěřitelnou krásou a exotickým prostředím. Mezi jeho nejpopulárnější turistické atrakce patří národní parky, úchvatné pláže a samozřejmě korálové útesy, které jsou domovem pro mnoho druhů ryb a dalších mořských živočichů.

Jedním z nejzajímavějších míst, které na Mauriciu určitě stojí za návštěvu, je Domaine de l'Etoile. Tento pozoruhodný komplex se rozkládá na ploše přes 1200 hektarů a nabízí návštěvníkům pestrou škálu aktivit a zážitků.

Prvním lákadlem Domaine de l'Etoile je jeho překrásná příroda. Národní park, ve kterém se komplex nachází, je plný exotických rostlin a zvířat. Návštěvníci zde mohou objevovat bujné pralesy, průzračné vodopády a fascinující jeskyně. Procházky po dobrodružných stezkách jsou nezapomenutelným zážitkem a poskytují příležitost spatřit mnoho zvířecích druhů, jako jsou opice, lenochodi nebo netopýři.

Další atraktivitou Domaine de l'Etoile je možnost prozkoumávat krásnou krajinu na koni. Komplex nabízí zážitkové jízdy na koních, které umožňují návštěvníkům prozkoumat tajemné lesy a objevit okouzlující výhledy na ostrov. Pro ty, kteří preferují pohodlnější způsob cestování, jsou k dispozici také kočáry tažené koní.

Pro milovníky adrenalinu má Domaine de l'Etoile také připravené nejrůznější sportovní aktivity. Například zde najdete zipline, což je lezecká atrakce, která vás nechá projít vzduchem na laně, poskytující úžasný výhled na přírodní krásy ostrova. Také se zde můžete vydat na cyklistickou turistiku nebo zkusit paintball s přáteli.

Když jde o občerstvení a relaxaci, Domaine de l'Etoile neztrácí na své prestiži. V areálu se nachází elegantní restaurace, ve které si můžete vychutnat tradiční místní kuchyni. Po jídle si můžete odpočinout v krásném wellness centru a dopřát si masáže a další relaxační procedury.

Domaine de l'Etoile je skutečným rájem pro dobrodruhy, přírodovědce a milovníky krásy Mauricia. Tento rozlehlý komplex nabízí neuvěřitelné zážitky a aktivitu pro každého, ať už preferujete adrenalinové sporty nebo relaxaci v přírodě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Domaine de l'Etoile


1. Kde se nachází Domaine de l'Etoile?

Domaine de l'Etoile se nachází na východním pobřeží Mauricia, poblíž vesnice Roches Noires.

2. Jaké aktivity mohu na Domaine de l'Etoile podniknout?

Na Domaine de l'Etoile si můžete užít projížďku na koni, jízdu na horském kole, turistiku, rybaření, piknik nebo adrenalinovou jízdu na lanovce nad deštným lesem.

3. Kolik stojí vstup na Domaine de l'Etoile?

Vstupné se pohybuje od 30 do 50 eur na osobu, v závislosti na zvolené aktivitě.

4. Můžu si na Domaine de l'Etoile pronajmout horské kolo?

Ano, na Domaine de l'Etoile můžete si pronajmout horské kolo a prozkoumat okolní přírodu na vlastní pěst.

5. Je potřeba rezervovat si místo na adrenalinovou jízdu na lanovce předem?

Ano, pro adrenalinovou jízdu na lanovce je nutné si místo předem rezervovat.

6. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Domaine de l'Etoile?

Nejlepší čas návštěvy Domaine de l'Etoile je od června do září, kdy je na Mauriciu sušší období a počasí je více příjemné.

7. Nabízí Domaine de l'Etoile ubytování?

Ano, Domaine de l'Etoile nabízí ubytování v luxusních chatkách obklopených přírodou.

8. Jaký je nejbližší letiště k Domaine de l'Etoile?

Nejbližší letiště je Letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam na jižním pobřeží Mauricia. Odtud je k Domaine de l'Etoile asi hodinová cesta autem.

9. Je nutné se na Domaine de l'Etoile řídit pravidly bezpečnosti?

Ano, je důležité dodržovat pravidla bezpečnosti na Domaine de l'Etoile, zejména pokud se účastníte adrenalinových aktivit a jízd na koni.

10. Jakou měnu používají v Mauriciu?

Mauricius používá měnu mauricijská rupie (MUR).


Ubytování Mauricius Domaine de l'Etoile


Mauricius je známý svou krásnou přírodou, bílými plážemi a tyrkysovými vodami, což ho činí ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Pokud plánujete navštívit toto úžasné místo, není nic lepšího, než si zarezervovat ubytování v jednom z nejexkluzivnějších resortů na ostrově - Domaine de l'Etoile.

Domaine de l'Etoile je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v překrásném prostředí Réserve Domaine de l'Etoile. Tato rezervace leží na východním pobřeží ostrova a je jedním z nejlépe chráněných přírodních prostorů v Mauriciu. Je zde obrovský rozsah přírodní flóry a fauny, a navíc nabízí pohledy na malebnou krajinu Mauricia – členité kopce, plantáže čaje a nádherné horské řeky.

Samotný hotel Domaine de l'Etoile je luxusním skvostem. Nabízí příjemné pokoje a apartmány vybavené veškerými moderními vymoženostmi, které si můžete přát. Každý pokoj je prostorný, vkusně zařízený a disponuje vlastní koupelnou. Většina pokojů má krásný výhled na moře nebo na okolní zeleň.

Součástí ubytování je také vstup do hotelového wellness centra, kde si můžete dopřát luxusní masáže, relaxovat v sauně či jacuzzi, nebo si zacvičit ve fitness centru. Hotel také nabízí venkovní bazén s terasou, kde si můžete užít slunečních paprsků a osvěžujících nápojů servírovaných u bazénu.

Dalším lákadlem Domaine de l'Etoile je jeho fantastická restaurace, která servíruje široký výběr místních i mezinárodních specialit. Vychutnejte si tradiční mauricijská jídla připravená z čerstvých místních surovin nebo se nechte hýčkat gastronomickými lahůdkami připravenými šéfkuchařem.

Pokud jste dobrodružné povahy, Domaine de l'Etoile vám nabízí také širokou škálu aktivit a zážitků. Můžete si například vychutnat odpoledne v golfovém hřišti, projet se na koni po okolních lesích, nebo absolvovat adrenalinovou jízdu na horských kolech. K dispozici jsou také turistické trasy a možnost organizování vodních sportů.

Výhodou pobytu v Domaine de l'Etoile je také jeho blízkost k dalším atraktivním místům na Mauriciu. Například nedaleko se nachází turisticky oblíbená pláž Belle Mare s písečnými dunami a chráněnými korálovými útesy – ideálním místem pro potápění. Také se sem snadno dostanete do hlavního města Port Louis, kde najdete množství historických památek, obchodů a restaurací.

V ubytování v hotelu Domaine de l'Etoile na Mauriciu se můžete těšit na opravdu jedinečný a luxusní zážitek. Díky své poloze v nádherné rezervaci, pohodlnému ubytování, skvělému jídlu a širokému výběru aktivit je tento hotel ideální volbou pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásu Mauricia a zároveň si užít maximální komfort a relaxaci.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky