Objevte nejlevnější lety

Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park

Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park


1. Jak se dostanu do Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park?
Odpověď: Park se nachází na ostrově Mauricius v obci Riviere des Anguilles. Nejjednodušší způsob, jak se dostat do parku, je cestou autem nebo taxíkem.

2. Kolik stojí vstupné do parku?
Odpověď: Vstupné do parku Mauricius Crocodile & Giant Tortoises je 300 Mauricijských rupií (MUR) za dospělou osobu a 150 MUR za dítě (ve věku 4-12 let).

3. Jaké jsou otevírací hodiny parku?
Odpověď: Park je otevřen každý den od 9:00 do 17:00.

4. Co všechno mohu vidět v parku?
Odpověď: V parku Mauricius Crocodile & Giant Tortoises můžete vidět krokodýly, obří želvy a další druhy divokých zvířat. Park také nabízí několik ukázkových představení se zvířaty.

5. Je možné se fotografovat s krokodýly nebo obřími želvami?
Odpověď: Ano, v parku je možné se fotografovat s krokodýly nebo obřími želvami za poplatek. Můžete tak mít jedinečnou fotografii jako vzpomínku na návštěvu parku.

6. Je v parku k dispozici stravování?
Odpověď: Ano, v parku Mauricius Crocodile & Giant Tortoises je k dispozici restaurace, kde si můžete objednat jídlo a nápoje.

7. Mohu v parku nakoupit suvenýry?
Odpověď: Ano, v parku je také suvenýrový obchod, kde si můžete zakoupit různé suvenýry jako památku na vaši návštěvu parku.

8. Je vhodné park navštívit s dětmi?
Odpověď: Ano, park Mauricius Crocodile & Giant Tortoises je vhodný pro návštěvu s dětmi. Děti si mohou prohlédnout zvířata a také se mohou zúčastnit ukázkových představení se zvířaty.

9. Je v parku k dispozici průvodce?
Odpověď: Ano, v parku je k dispozici průvodce, který vám poskytne informace o zvířatech a odpoví na vaše dotazy.

10. Kolik času bych měl strávit v parku?
Odpověď: Doporučuje se strávit v parku alespoň 2-3 hodiny, abyste mohli v klidu prohlédnout všechna zvířata a vychutnat si představení.


Počasí Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park


Na východním pobřeží Mauricia, v malebném letovisku v oblasti Grand Port, se nachází jedno z nejzajímavějších míst na ostrově - Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park. Tento park je domovem pro více než tisíc žraloků, krokodýlů a želv a láká návštěvníky z celého světa svou unikátní atmosférou a důrazem na ochranu těchto ohrožených druhů.

Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park je opravdovým rájem pro milovníky zvířat a přírody. Jeho rozsáhlé areály nabízejí návštěvníkům možnost vidět a dokonce se dotknout několik druhů krokodýlů, včetně obřích krokodýlů a žraloků, kteří se chovají v rybnících a bazénech parku. Návštěvníci se mohou dívat na krmení těchto predátorů a sledovat jejich chování pod dohledem zkušených průvodců.

Další velkou atrakcí v parku jsou obří želvy. Tato mírumilovná stvoření jsou malou ukázkou historie Mauricia, kde kdysi obývala celý ostrov. Díky úsilí parku při zachování těchto vzácných tvorů můžete nyní vidět některé z nich, které dosahují úctyhodných rozměrů. Návštěvníci si mohou pohladit jejich krunýře a dokonce se projít s nimi po speciálním stezce, která je přizpůsobena jejich velikosti.

Kromě krokodýlů a želv park také nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat mnoho jiných druhů zvířat, včetně ptáků a hadů. V parku je také vyhrazeno místo pro interakci s opicemi, které jsou velmi hravé a zábavné. Návštěvníci si mohou koupit ovoce a krmit opice přímo z ruky, což je nepochybně jedinečný zážitek.

Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park se také snaží edukovat návštěvníky o důležitosti ochrany těchto ohrožených druhů. Park spolupracuje s místními organizacemi na výzkumu, chovu a záchraně krokodýlů, želv a dalších ohrožených zvířat v Mauriciu. Pomocí informačních tabulí a přednášek park vysvětluje důležitost každého živočicha ve svém specifickém ekosystému a podporuje úsilí o udržitelnou ochranu.

Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park je tedy nejen zábavnou atrakcí pro turisty, ale také zdrojem informací a ochrany ohrožených druhů. Návštěvníci zde mají možnost nejen prozkoumat ohromující krásu mauricijské fauny, ale také se dozvědět o výzvách, kterým čelí a jak mohou pomoci při jejich ochraně. Pokud plánujete návštěvu Mauricia, nezapomeňte si zarezervovat čas pro návštěvu tohoto fascinujícího místa, které je domovem krokodýlů, želv a mnoha dalších ohrožených tvorů.


Letenka Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park


Pokud plánujete svou dovolenou na Mauriciu, rozhodně byste neměli vynechat návštěvu Mauricijského parku krokodýlů a obřích želv. Tento unikátní park se nachází na severozápadním pobřeží Mauritiusu a je domovem mnoha druhů krokodýlů a obřích želv.

Pro milovníky zvířat je toto místo dokonalým výletním cílem. Park se nachází na rozloze 2 hektarů a nabízí návštěvníkům úžasné zážitky v podobě pozorování ohromných krokodýlů a obřích želv ze všech koutů světa. Krokodýli zde žijí v přirozeném prostředí a návštěvníkům tak nabízejí unikátní pohled na jejich chování a způsob života.

Kromě krokodýlů a želv se v parku nacházejí i další druhy zvířat, jako jsou ptáci, krabi a ryby. Park nabízí také možnost prozkoumat krokodýlí farma a naučit se více o chovu krokodýlů a želv.

Pro ty, kdo chtějí prožít něco více adrenalinového, nabízí park možnost krokodýlího krmení, kde si mohou návštěvníci vyzkoušet krmit krokodýly pod dohledem zkušeného personálu.

Park se dá navštívit po celý rok, avšak v období dešťů může být přístup k některým oblastem parku omezen. Vstupné do parku je velmi přijatelné a pro rodiny s dětmi se nabízí zvýhodněné vstupné.

Celkově lze říci, že návštěva Mauricijského parku krokodýlů a obřích želv je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky zvířat. Park nabízí nejen unikátní zážitky, ale také vzdělávací možnosti pro ty, kteří chtějí získat více znalostí o těchto fascinujících tvorech. Pokud se chystáte na Mauricius, rozhodně neváhejte a navštivte tento krásný park!


Ubytování Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park


Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park je úžasným místem, které stojí za to navštívit při návštěvě Mauricia. Tento park se nachází v oblasti Souillac a je domovem více než 1000 krokodýlů a obrovských korytnaček. Navíc, park nabízí různé zábavné aktivity, jako jsou prohlídky parku, krmení zvířat a mnoho dalšího.

Pokud plánujete utratit velkou část svého času během pobytu v Mauriciu, pak byste měli určitě navštívit toto místo. Park je ideální pro rodiny s dětmi, kteří si chtějí užít přírodu a pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Zvířata jsou velmi přátelská a nebudou vás zbytečně stresovat.

V parku můžete vidět obrovské krokodýly různých druhů a velikostí. Je to skutečně ohromující pohled, když vidíte tyto ohromné tvory, jak se volně procházejí v prostoru dokola. Navíc, park je domovem několika druhů obrovských korytnaček, které jsou mnohem větší, než jste kdy viděli, a s mnoha z nich se můžete dokonce potěkat.

Pokud jste zvědaví, jak tyto zvířata vypadají z blízka, můžete si prohlédnout některé z exotických druhů, jako jsou šneci a hmyz. V parku najdete i teráriové expozice, kde můžete vidět žije různé druhy hmyzu a hadů.

Kromě toho, pokud máte rádi adrenalinové aktivity, park nabízí prozkoumání úžasné labyrintu, který se nachází v parku. Tento labyrint se skládá ze tří různých místností, a pokud se jim podaří najít východ z každé místnosti, dostanou se na závěrečné místo s nádherným výhledem na okolní krajinu.

Celkově vzato, ubytování v Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park není jen obyčejným ubytováním, tak jak je to vidět v jiných parquech. Je to jedinečná a nezapomenutelná zkušenost, kterou si zde můžete prožít. Zvířata v parku jsou zcela úžasná a park nabízí mnoho aktivit, které si můžete vyzkoušet. Pokud se chystáte do Mauricia, nezapomeňte navštívit tento park a prožijte výjimečné zážitky, které vám zůstanou v paměti navždy.


Dovolená Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park


Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park je jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na Mauriciu. Tento park se nachází v oblasti Rivière des Anguilles, na jihu ostrova. Kromě krokodýlů a želv zde můžete také vidět mnoho dalších exotických zvířat, jako jsou například opice, papoušci, hadi a mnoho dalších.

Park byl založen v roce 1985 a od té doby se stal velmi populárním místem pro turisty. V parku se nachází mnoho jezer a lagun, které jsou domovem pro mnoho druhů ryb a krokodýlů. Kromě toho, park také nabízí mnoho možností pro návštěvníky, kteří si chtějí vyzkoušet různé aktivity, jako je například koupání s krokodýly a želvami, nebo projížďka na hřbetě krokodýlů.

Právě velké želvy jsou jednou z hlavních atrakcí parku. Tyto obrovské želvy, některé z nich ještě pocházejí ze 17. století, mohou dosáhnout hmotnosti až 200 kilogramů. Návštěvníci se mohou projít okolo nich, pozorovat je a dokonce se s nimi fotografovat.

Další fascinující částí parku jsou samozřejmě krokodýli, kteří se zde nacházejí v mnoha různých velikostech. Některé jsou velmi mladé a malé, zatímco jiné mohou být staré až 100 let. Krokodýli jsou umístěni v různých jezerech a návštěvníci si mohou zakoupit krmivo a krmit je z břehu.

Park také nabízí mnoho dalších aktivit, jako je například projížďka na hřbetě krokodýla, nebo procházka v tropické zahradě. K dispozici jsou také různé restaurace a stánky s občerstvením, kde si můžete koupit například tradiční místní pokrmy.

Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park je skvělým místem pro rodinný výlet, kde si mohou děti vyzkoušet unikátní zážitky, jako je koupání s krokodýly nebo krmení velkých želv. Park je otevřen po celý rok a ceny vstupenek se pohybují od 10 až do 20 eur.

Pokud se chystáte na dovolenou na Mauriciu, Mauricius Crocodile & Giant Tortoises Park by neměl chybět na vašem seznamu zážitků. Tento park nabízí mnoho unikátních zážitků a je pro celou rodinu skvělým místem pro strávení nezapomenutelného dne.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky