Objevte nejlevnější lety

Maledivy Rihiveli The Dream Island

Letenka Maledivy Rihiveli The Dream Island


Letuška je připravena… a odletěli jsme na Rihiveli The Dream Island na Maledivách!

Tento ostrovový ráj se nachází na souostroví Maledivy v Indickém oceánu a jeho návštěva je opravdovým snem mnoha lidí z celého světa. Leží asi 50 km jižně od hlavního města Male a rozkládá se na ploše 1,2 km².

Jak se tam dostat?

Pokud cestujete z České republiky, musíte se nejprve dostat do jedné z evropských metropolí, odkud budou létat letadla do Malé, hlavního města Malediv. Nejbližšími letišti jsou tedy londýnské Heathrow, francouzský Charles de Gaulle nebo německý Frankfurt. Odtamtud čeká let do Male a z Male je pak třeba si zajistit dopravu k ostrovu.

A co láká turisty k návštěvě?

Především turistickou nabídku ostrova tvoří krásné pláže s ideálními podmínkami pro potápění, když stále ještě hlasujete, jakou dovolenou je pro Vás ta nejlepší, potápění a šnorchlování, vám mohou poskytnout jedinečný zážitek. Pro ty, co si chtějí splnit nějaký ten sen, je tu možnost luxusního ubytování v boutique hotelu, kde si můžete užít různé sportovní aktivity, krásné západy slunce a relaxaci na pláži.

A co kromě užívání si sluníčka, písku a moře?

Procházky po ostrově, plážové hry, surfování, kajak, vodní lyže, wakeboarding nebo rybáření. Vzhledem k vodnímu prostředí je samozřejmě možnost různých vodních sportů. Pokud Vás láká potápění, tak se můžete těšit na krásné korálové útesy a pestrou paletu mořských živočichů.

Luxusní ubytování

Rihiveli The Dream Island nabízí luxusní ubytování v hotelu s 49 pokoji, přičemž každý pokoj má krásný výhled na moře. Tyto pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou s toaletními potřebami. Luxusní dovolení na této romantické destinaci jistě zapůsobí nejen na páry, ale i na ty, kteří si chtějí užít odpočinku v krásné přírodě, vypnout a načerpat nové síly.

Jaké jsou ceny?

Ceny se v průměru pohybují od 200-300 euro za jednu noc, přičemž cena se může měnit podle aktuální nabídky a obsazenosti hotelu. Nicméně, nezapomeňte si zkontrolovat cenu i v zimním období a mimo sezónu, kdy ceny mohou být omnoho nižší.

Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě a Rihiveli The Dream Island je pro mnoho lidí snem. Pokud jste plánovali cestu na Maledivy, rozhodně doporučujeme zvážit tuto destinaci. Je to vynikající místo pro relaxaci a užití si splnění snů o dokonalé dovolené.


Dovolená Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších turistických destinací na světě. Tyto ostrovy se nacházejí v Indickém oceánu a jsou známé svými bílými písčitými plážemi, teplým tyrkysovým mořem a úchvatnou podmořskou faunou a flórou. Jedním z nejúžasnějších míst na Maledivách je ostrov Rihiveli, který je známý jako The Dream Island (Ostrov snů).

Rihiveli se nachází na severovýchodě Malediv a je perfektním místem pro ty, kteří hledají klidnou a luxusní dovolenou. Ostrov je obklopen korálovým útesem, který je domovem mnoha druhů ryb a mořských živočichů. Toto místo je rájem pro potápěče, protože nabízí úchvatné podvodní scenérie, včetně korálových zahrad, vraků a žraločích stanovišť.

Rihiveli také nabízí bohatou škálu vodních aktivit, jako je šnorchlování, kajak, windsurfing a jachting. Turisté mohou také využít nabídku potápěčských kurzů, které jsou k dispozici na ostrově. Skvělé je také možnost výletu na maledivské tradiční plachetnici, zvané "dhoni", která vás vezme na prohlídku okolních ostrovů a nádherných lagun.

Pokud jde o ubytování, Rihiveli nabízí jedinečný zážitek. Na ostrově se nacházejí pouze soukromé bungalovy, které jsou postavené na písečných plážích nebo nad vodou. Každý bungalov je vybaven moderním nábytkem a nabízí unikátní výhled na okolní krajinu. Hosté mají také možnost relaxovat v soukromém bazénu nebo si užít odpočinek v lázních s výhledem na oceán.

Co se týče stravy, Rihiveli nabízí jedinečnou gastronomickou zkušenost. Na ostrově se nachází restaurace, která servíruje širokou škálu exotických jídel, včetně čerstvého ovoce a mořských plodů. K dispozici jsou také barevné koktejly a nápoje, které si můžete vychutnat při zacházení slunce.

Celkově vzato, Rihiveli je opravdu ostrov snů na Maledivách. Tato malebná destinace nabízí zážitky a památky, které nemají konkurenci. Vše od podvodního světa až po luxusní ubytování, nabízí jedinečný únik od každodenního života. Pokud hledáte dovolenou snů, Rihiveli je bezpochyby správnou volbou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Rihiveli The Dream Island


- Jak se dostanu na Maledivy Rihiveli The Dream Island?
Spojení na Maledivy je možné buď letecky nebo lodí. Nejbližší mezinárodní letiště je Male International Airport. Poté se můžete dostat na Rihiveli lodí, která trvá přibližně 45 minut.

- Jaké jsou aktivity a atrakce na Maledivách Rihiveli The Dream Island?
Na Maledivách Rihiveli The Dream Island si můžete užít širokou škálu vodních sportů, jako jsou šnorchlování, potápění, windsurfing, kayak nebo plachtění. Můžete si také užívat relaxaci na bílých písečných plážích, masáže nebo zábavu v nočním klubu.

- Jaké jsou ubytovací možnosti na Maledivách Rihiveli The Dream Island?
Maledivy Rihiveli The Dream Island nabízí různé druhy ubytování, včetně nadstandardních plážových chat, vodních bungalovů a vil na vodě. Všechny ubytovací jednotky jsou zařízeny moderním nábytkem a mají výhled na moře.

- Jak je zajištěna stravování na Maledivách Rihiveli The Dream Island?
Na Maledivách Rihiveli The Dream Island se nacházejí restaurace a bary, které nabízí širokou škálu mezinárodních a místních pokrmů. All-inclusive balíčky jsou také k dispozici pro hosty, kteří si chtějí užít bezstarostné stravování.

- Jaké jsou doporučené doby návštěvy Malediv Rihiveli The Dream Island?
Maledivy Rihiveli The Dream Island je ideálním místem k návštěvě po celý rok, protože má tropické podnebí. Nicméně, doporučuje se vyhnout období dešťů a hurikánů, které může trvat od května do října.

- Jak se mohu zarezervovat pobyt na Maledivách Rihiveli The Dream Island?
Rezervace pobytu na Maledivách Rihiveli The Dream Island je možná prostřednictvím oficiálních webových stránek nebo prostřednictvím cestovní kanceláře. Doporučujeme vám si rezervovat dostatečně předem, protože popularita tohoto místa je vysoká.


Počasí Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou známy svým nádherným slunečným počasím a báječnými plážemi. Rihiveli The Dream Island, jedna z nejkrásnějších destinací na Maledivách, není výjimkou.

Počasí na Maledivách je téměř neustále dokonalé. Tropické podnebí znamená teplé a slunečné dny po většinu roku. Rihiveli The Dream Island se nachází ve středních Maledivách, kde jsou počasí a klima obzvláště příznivé.

Maledivy mají dvě základní roční období - suché a deštivé. Suché období, které je ideální pro dovolenou na pláži, trvá od listopadu do dubna. Těšíte se na slunečné dny a teploty kolem 30°C. Mořská voda je teplá a příjemná pro plavání a potápění.

Deštivé období na Maledivách trvá od května do října. I přesto, že se nazývá deštivé období, neznamená to, že vám bude pršet každý den. Déšť je obvykle krátký, silný a přichází spíše v podobě lijáku než celodenních dešťových přeháněk. Teploty se pohybují kolem 25°C a mořská voda zůstává dostatečně teplá.

Rihiveli The Dream Island se nachází na souostroví Malediv v centrálním Atolu Alifu Dhaalu, který se nachází jižně od hlavního města Male. Je obklopena krásnými korálovými útesy, tyrkysovou lagunou a písečnými plážemi. Díky své poloze je Rihiveli chráněna před velkými vlnami a větry, což zajišťuje klidné a příjemné moře.

Díky svému exotickému podnebí a nádherným plážím si Rihiveli The Dream Island získala pověst jedné z nejlepších maledivských destinací pro šnorchlování a potápění. Jasná voda a hojnost tropických ryb a korálů vytváří ideální podmínky pro objevování podvodního světa. Pokud jste milovníkem vodních aktivit, jako je šnorchlování, potápění nebo jízda na delfínech, Rihiveli je místo, kde své sny zvýšíte na další úroveň.

Takže ať už se rozhodnete navštívit Rihiveli The Dream Island ve vedru suchého období nebo zažít dobrodružství v deštivé sezóně, nebude vás zklamat. Toto maledivské rájové území vám zaručuje nezapomenutelný pobyt plný slunce, tepla a přírodních krás.


Ubytování Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou známé svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními resorty. Jedním z těchto exkluzivních míst k ubytování je Rihiveli The Dream Island.

Rihiveli The Dream Island leží na souostroví Maledivy a je obklopený korálovými útesy a tropickou vegetací. Resort má pro své hosty připraveno mnoho aktivit a zážitků, které vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou na tomto rájovém ostrově.

Okamžitě po příjezdu na Rihiveli The Dream Island vas zaujme luxusní a elegantní design resortu. Bungalovy jsou navrženy tak, aby poskytovaly soukromí a výhled na oceán. Každý bungalov je vybaven moderními vybaveními a má vlastní terasu či balkon, ze kterého si můžete užívat nádherného výhledu na moře.

Jednou z nejpopulárnějších aktivit na tomto ostrově je potápění a šnorchlování. Rihiveli The Dream Island je obklopen několika korálovými útesy, které jsou domovem neuvěřitelně pestrobarevného podmořského světa. Hosté si mohou zapůjčit potápěčské vybavení nebo se zúčastnit organizovaného potápěčského výletu, aby objevili Marine National Park nebo wracky v okolí.

Pro ty, kteří preferují aktivní dovolenou na souši, je na Rihiveli The Dream Island také dostatek možností. Zde si můžete zahrát tenis, beach volejbal nebo ping-pong. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici windsurfing, kajaky a paddleboarding. Příjemným zpestřením je také plavba na katamaránu, který vám umožní objevit okolní ostrovy a dokonce se vydat na romantický piknik na opuštěném pláži.

Když jde o vaše chuťové buňky, Rihiveli The Dream Island vám nabídne široký výběr jídel z různých kuchyní. Zde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody, tradiční maledivské pokrmy nebo mezinárodní speciality. Hosté mají také možnost vyzkoušet ochutnávku vín v resortovém baru nebo si objednat koktejl a relaxovat u bazénu.

Pokud se rozhodnete pro pobyt na Rihiveli The Dream Island, můžete si být jisti, že budete mít nezapomenutelnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst na Maledivách. Tento resort vám nabídne luxusní ubytování, skvělé aktivity a fantastickou gastronomii. Připravte se na to, že opustíte tento ráj s nezapomenutelnými vzpomínkami a touhou se sem vrátit znovu.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky