Objevte nejlevnější lety

Maledivy Kandolhu Island

Počasí Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou známé svým krásným tropickým počasím a jednou z nejvzácnějších lokalit na světě, která nabízí úžasné možnosti pro cestování a relaxaci. Jedným z nejvíce vyhledávaných míst na Maledivách je ostrov Kandolhu.

Kandolhu Island se nachází v severní části Malediv a nabízí svým návštěvníkům exkluzivní zážitky a jedinečnou atmosféru. Ostrov je poměrně malý, s rozlohou pouhých 200 metrů, což z něj činí intimní a soukromé místo pro odpočinek.

Kandolhu Island je obklopen turkizními vodami Indického oceánu, které jsou známé svou klaustrofobně modrou barvou a neuvěřitelnou průzračností. To je ideální podmínka pro potápění a šnorchlování, díky čemuž mohou návštěvníci spatřit úžasné korálové útesy a rozmanitost mořského života, včetně pestrobarevných ryb a žraloků.

Maledivy jsou také známé svým tropickým klimatem. Ostrov Kandolhu má slunečné počasí téměř po celý rok, s teplotami dosahujícími průměrně 30 °C. Přestože v některých obdobích může být vlhko, deště jsou krátkodobé a rychle ustupují. Nejlepší čas k návštěvě Malediv je však obvykle mezi listopadem a dubnem, kdy deštivé období končí a teploty jsou ideální pro plavání a opalování.

Ostrov Kandolhu nabízí také luxusní ubytování ve formě soukromých vil, umístěných buď přímo na pláži, nebo nad vodou, což poskytuje nádherný výhled na okolní oceán. Každá vila je vybavena soukromým bazénem nebo jacuzzi, což zajišťuje dokonalý relaxační zážitek.

Kromě relaxace a vodních aktivit Kandolhu Island také nabízí různé možnosti pro stravování. Ostrov má několik restaurací, které servírují širokou škálu jídel z celého světa. Nabízí se také možnost romantických večeří přímo na pláži, což je ideální volba pro páry a ty, kteří hledají něco zvláštního.

Celkově vzato, počasí na Maledivách a zejména na ostrově Kandolhu je téměř vždy perfektní pro slunnou dovolenou na pláži. Mořské vody jsou teplé a jasně modré, nabízející nezapomenutelnou podmořskou scenérii. Bez ohledu na to, zda přijedete na Maledivy za relaxací, dobrodružstvím nebo romantikou, ostrov Kandolhu a jeho klima jsou bezkonkurenční volbou.


Letenka Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou bezpochyby jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na světě. Tato ostrůvková země se těší nádherným plážím, křišťálově čistému moři a úchvatné podmořské fauně. Mezi mnoha ostrovy v této oblasti se vynořuje jeden, který je obzvláště atraktivní a nádherný. Tento ostrov se jmenuje Kandolhu Island a nabízí návštěvníkům nejen úchvatné pláže, ale také skvělé ubytování, restaurace a mnoho dalších zajímavých aktivit.

Kandolhu Island se rozprostírá na ploše 300 metrů a je obklopen korálovými útesy. Tento úchvatný ostrov se nachází ve Středních Maledivách a je jedním z nejkrásnějších míst v této oblasti. Kandolhu Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v krásné přírodě. Kandolhu Island je ideálním místem pro páry, kteří hledají romantiku a klidné místo pro odpočinek.

Ostrov Kandolhu je vybaven moderním ubytováním, které se skládá z villas. Tyto villas mají balkon nebo terasu, klimatizaci a TV se satelitním příjmem. Všechny villas jsou velké a prostorné a nabízejí soukromí pro každého hosta.

Ostrov Kandolhu nabízí několik restaurací, které nabízejí nejlepší kuchyni na ostrově. Tyto restaurace nabízejí různé chutě a zážitky, které se budou líbit každému.

Pro turisty, kteří hledají aktivní dovolenou, Kandolhu Island nabízí mnoho aktivit jako potápění, šnorchlování, plavání, tenis, badminton a mnoho dalších. Ostrov Kandolhu nabízí i wellness centrum, které nabízí masáže a další relaxační procedury.

Letenky na Maledivy jsou velmi populární a oblíbený turistický cíl. Určitě byste měli zvážit návštěvu ostrova Kandolhu, pokud hledáte nezapomenutelnou a romantickou dovolenou. Se svým nádherným prostředím, relaxačním ubytováním a širokou škálou aktivit je Kandolhu Island tím pravým místem pro každého turistu. Pokud si chcete užít nezapomenutelnou dovolenou v krásné přírodě, pak by Kandolhu Island neměl být chybějícím cílem na vašem seznamu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Kandolhu Island


1. Jak se dostanu na ostrov Kandolhu na Maledivách?
Odpověď: Nejsnáze se dostanete lodí nebo hydroplánem ze mezinárodního letiště Malé.

2. Jaký je počet pokojů na ostrově Kandolhu?
Odpověď: Na ostrově Kandolhu se nachází celkem 30 pokojů.

3. Jaká strava je k dispozici na ostrově Kandolhu?
Odpověď: Na ostrově Kandolhu si můžete vybrat z několika restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu mezinárodních a místních jídel.

4. Nabízí ostrov Kandolhu sportovní vyžití?
Odpověď: Ano, na ostrově Kandolhu si můžete zahrát například tenis, plavat, potápět se nebo využít fitness centrum.

5. Jaká je nepřetržitá doba slunečního svitu na Kandolhu?
Odpověď: Nejdelší doba slunečního svitu na Maledivách je v průměru 11-12 hodin denně.

6. Nabízí ostrov Kandolhu různé vodní aktivity?
Odpověď: Ano, na ostrově Kandolhu si můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování, jízdu na kajaku nebo jachting.

7. Je možné navštívit okolní ostrovy z Kandolhu?
Odpověď: Ano, můžete se vydat na výlety do okolních ostrovů, kde můžete objevovat místní kulturu a tradice.

8. Nabízí Kandolhu Island soukromé pláže pro hosty?
Odpověď: Ano, každý pokoj na ostrově Kandolhu má přístup k soukromé pláži.

9. Jaké jsou oblíbené atrakce poblíž ostrova Kandolhu?
Odpověď: Oblíbené atrakce poblíž ostrova Kandolhu zahrnují návštěvu Male, místní trhy a potápění v útesech v okolí.

10. Jaký je průměrný počet hostů na ostrově Kandolhu?
Odpověď: Průměrný počet hostů na ostrově Kandolhu je kolem 60-70 osob.


Dovolená Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou považovány za jedno z nejkrásnějších tropických rájů na světě. Kandolhu Island, který se nachází v oblasti Severní Malé Atolu, je jedním z nejoblíbenějších a nejexkluzivnějších rekreačních ostrovů v této oblasti. S plážemi s bílým pískem, tyrkysově modrou vodou a úchvatnými korálovými útesy, nabízí Kandolhu Island nezapomenutelnou dovolenou pro každého cestovatele.

První věc, kterou si turisté všimnou při příjezdu na Kandolhu Island, je jeho velikost. S pouhými 200 metry na délku a 150 metry na šířku je to jeden z nejmenších ostrovů na Maledivách. Tato malá velikost však znamená, že na ostrově panuje úžasná intimita a soukromí. Vzhledem k tomu, že Kandolhu Island je dospělý hotel s pouze 30 luxusními vilami, budete mít pocit, že jste na soukromém ostrově.

Jedním z hlavních lákadel Kandolhu Island je jeho fantastické ubytování. Každá vila je navržena tak, aby zajistila maximální komfort a luxus pro hosty. Vilas nabízejí soukromé bazény, venkovní sprchy, terasy s lehátky a úžasný výhled na oceán. Vnitřní prostor je elegantně zařízený s moderním nábytkem a vybaven všemi pohodlími, které si můžete přát.

Navíc, ostrov Kandolhu nabízí širokou škálu dalších aktivit a zařízení, která zde hosté mohou využívat. Můžete si například vychutnat relaxační masáže a wellness procedury v luxusním lázeňském centru, nebo se vydat na potápění a objevování bohatství podmořského života v korálových útesech. Na ostrově je také k dispozici fitness centrum, soukromá pláž a několik restaurací, které vás potěší gastronomickými zážitky.

Pokud jde o stravu, Kandolhu Island se pyšní širokou nabídkou gastronomických zážitků. Můžete si vybrat ze tří restaurací, každá s vlastním menu a atmosférou. Nejvyhlášenější z nich je "Sea Grill", která nabízí čerstvé mořské plody a grilované speciality přímo na pláži s úžasným výhledem na oceán.

Kandolhu Island není pouze o parádní pláži a luxusním ubytování. Je to také destinace, která se snaží být ekologicky udržitelná a chránit své přírodní prostředí. Resort se zaměřuje na snižování spotřeby energie a vody a také na podporu a ochranu korálových útesů a mořského života.

Pokud tedy hledáte dokonalou exotickou destinaci pro relaxaci a únik od každodenního stresu, neváhejte si rezervovat dovolenou na Kandolhu Island na Maledivách. To je místo, kde se vám splní vaše nejdivočejší představy o tropické dovolené a zároveň vás okouzlí svým luxusem a soukromím.


Ubytování Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů na světě a to především díky krásným plážím, nádhernému mořskému světu a luxusním resortům. Jeden z takových resortů je Kandolhu Island, který se nachází na stejnojmenném ostrově.

Kandolhu Island je luxusní resort s pouhými 30 vilami, což zajišťuje soukromí a klid. Každá vila je navíc vybavena vlastním bazénem a je umístěna přímo na bílé písčité pláži.

Kandolhu Island nabízí svým hostům nejen dokonalé služby a ubytování, ale také fantastický výhled na azurově modré moře a korálový útes. Perfektní pro milovníky potápění a šnorchlování, kteří si zde mohou vychutnat neuvěřitelnou diverzitu mořského života.

Pro hosty, kteří si chtějí odpočinout a zrelaxovat, je zde nabídka spa a wellness služeb. Kromě toho je také možné si užít řadu aktivit a zážitků, jako například plavání s delfíny či výlety na okolní ostrovy.

Není se čemu divit, že Kandolhu Island se stává stále více oblíbeným místem pro svatební cesty a romantické pobyty.

Jídlo je na Maledivách vždycky vynikající a i v Kandolhu Island nebudete zklamáni. Resort nabízí několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality, jako například čerstvé ryby a mořské plody.

Celkově lze říci, že Kandolhu Island je dokonalým místem pro ty, kteří si chtějí užít luxusní dovolenou v exotické destinaci. Resort vám nabídne vše, co si můžete přát - klid, soukromí, nádherné pláže, krásné moře a fantastické služby.

Ať už se rozhodnete trávit čas u bazénu, prozkoumávat korálové útesy nebo si užít wellness procedury, bude to určitě zážitek, který si budete pamatovat ještě dlouho po návratu domů.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky