Objevte nejlevnější lety

Grenada Belmont Estate

Ubytování Grenada Belmont Estate


Belmont Estate je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí na Grenadě. Nachází se v krajině St. Patrick na západním pobřeží ostrova a nabízí úžasné ubytování pro turisty, kteří hledají autentický zážitek v tomto karibském ráji.

Belmont Estate je rodinný podnik, který se zaměřuje na udržitelnou zemědělskou produkci a ochranu přírodního dědictví. Estate se věnuje produkci organického kakaa, hřebíčkového oleje, tropických ovoce a zeleniny. Navíc zde naleznete také pravou grenadskou výrobu rumu.

Kromě zemědělských aktivit nabízí Belmont Estate také ubytování ve dvou různých stylu - domy na plantáži a horské chaty.

Domy na plantáži jsou postaveny v tradiční karibské architektuře a jsou vybaveny moderními vybaveními. Každý dům nabízí pohodlné postele, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a prostornou terasu s výhledem do okolní zeleně. Hosté mají možnost si sami vařit a vychutnávat si své jídlo na terase s dokonalým výhledem na okolní přírodu.

Horské chaty jsou o něco odlehlé a zajišťují větší míru soukromí. Vzhledem ke své poloze nabízejí úchvatný výhled na okolní krajinu a karibské moře. V chatách se hosté mohou těšit na pohodlné postele, plně vybavenou kuchyni, venkovní terasu a koupelnu s teplou sprchou. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí zažít autentickou atmosféru venkovské Grenady.

Ať už se rozhodnete pro ubytování v domech na plantáži nebo horských chatách, budete mít přístup k všem atrakcím domu Estate. Zahrnují to procházky plantáží, ochutnávky organických produktů, exkurze do rumové destilerie a mnoho dalších zážitků. Sem také patří dechberoucí prohlídka přírodního parku Grand Etang, kde si můžete prohlédnout místní flóru a faunu.

Belmont Estate je skvělým místem pro ty, kteří hledají nejen příjemný pobyt, ale také chtějí poznat místní kulturu a tradice. Zdejší personál je přátelský a ochotný pomoci vám objevit to nejlepší z Grenady.

Pokud se chystáte na Grenadu a hledáte ubytování mimo klasické resorty a hotely, určitě uvažujte o Belmont Estate. Zdejší atmosféra a přírodní krása vás ohromí a zanechají vám trvalý dojem.


Dovolená Grenada Belmont Estate


Grenada je krásný karibský ostrov s bohatou historií, exotickou přírodou a úchvatnými plážemi. Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou, neměli byste minout příležitost navštívit Belmont Estate. Tento zelený ráj nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek, který kombinuje relaxaci na pláži s poznáváním místní kultury a tradičního způsobu života.

Belmont Estate je historická plantáž na ostrově Grenada, která se specializuje na produkci kvalitního kakaa a koření. Plantáž je také domovem pro mnoho zvířat, jako jsou kolibříci, opice a netopýři, díky čemuž je tu bohatý biodiverzitou. Areál Belmont Estate se rozkládá na rozloze 400 akrů a je v provozu již od roku 1944.

Po příjezdu na Belmont Estate budete vítáni širokou škálou aktivity. Můžete si prohlédnout „Jungle Bar“, kde vám ochotní průvodci poskytnou všechny potřebné informace o historii plantáže a o tom, jak se zde pěstují a zpracovávají kakao boby a koření. Odborníci vám ukážou každý krok procesu, od sběru plodů po zpracování až po finální výrobky, jako jsou čokolády, nápoje a různé koření.

Ale to není vše, co můžete na Belmont Estate zažít. Budete mít také možnost ochutnat pochoutky připravené z čerstvých surovin z plantáže. Kromě toho můžete objevovat bludiště zahrad, krásné výhodné vyhlídky na zelené pláně a jezera, a dokonce se pokochat úžasnými výhledy na kráter aktivní sopky Mount St. Catherine.

Belmont Estate také nabízí návštěvníkům aktivitu zvanou „Farm to Table“. Tato zážitková prohlídka vás zavede do místních farem, kde se budete moci setkat s místními zemědělci a osobně poznat jejich způsob života. Poté budete mít možnost ochutnat tradiční grenadské speciality, které byly připraveny z čerstvých a organických surovin.

Grenada je také známá svými nádhernými plážemi a azurově modrým mořem. Navštívte Grand Anse, jednu z nejznámějších pláží na ostrově, která je z Belmont Estate snadno dostupná. Užijte si den na pláži, užívajte si slunce, relaxujte v teplých vodách karibského pobřeží a vychutnávejte si nezapomenutelný výhled na Grenadský záliv.

Belmont Estate je skutečným pokladem na ostrově Grenada. Toto místo je jedinečné kombinací historie, přírody a kultury, která vám umožní poznat a zažít autentický karibský život a zanechá ve vás nezapomenutelné vzpomínky. Pokud jste na dovolené na Grenadě, nezapomeňte navštívit Belmont Estate a objevte vše, co vám tento magický ostrov může nabídnout.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Belmont Estate


Níže je uveden seznam nejčastějších dotazů a odpovědí o Grenada Belmont Estate:

1. Co je Grenada Belmont Estate?
Grenada Belmont Estate je historická plantáž na ostrově Grenada, která se specializuje na pěstování a zpracování kvalitního kakaa.

2. Jak se dostanu na Grenada Belmont Estate?
Grenada Belmont Estate se nachází v obci St. Patrick na severu ostrova Grenada. Je přístupný automobilem z hlavního města St. George's.

3. Jaké aktivity a atrakce nabízí Grenada Belmont Estate?
Na Grenada Belmont Estate si můžete prohlédnout plantáž kakaovníků, naučit se o procesu zpracování kakaa, vyzkoušet si ruční výrobu čokolády a ochutnat širokou škálu výrobků z kvalitního grenadského kakaa.

4. Kolik stojí vstup na Grenada Belmont Estate?
Vstup na Grenada Belmont Estate je zdarma, ale za některé aktivity (jako například výrobu čokolády) se platí poplatek.

5. Kdy je nejlepší čas navštívit Grenada Belmont Estate?
Nejlepším časem pro návštěvu Grenada Belmont Estate je během období sklizně kakaa, které probíhá od prosince do dubna. Během tohoto období se můžete účastnit procesu sklizně a zpracování kakaa.

6. Nabízí Grenada Belmont Estate exkurze nebo prohlídky?
Ano, Grenada Belmont Estate nabízí exkurze a prohlídky po plantáži, během nichž lze vidět kakaovníky, naučit se o procesu zpracování kakaa a vyzkoušet si ruční výrobu čokolády.

7. Je možné nakoupit výrobky z Grenada Belmont Estate?
Ano, na Grenada Belmont Estate si můžete zakoupit různé výrobky z kvalitního grenadského kakaa, včetně čokolády, kakaa v prášku a kosmetiky s kakaovým olejem.

8. Může Grenada Belmont Estate pořádat soukromé události?
Ano, Grenada Belmont Estate má možnost pořádání soukromých událostí, jako jsou svatby, oslavy nebo firemní akce. Je vhodné se předem dohodnout přes kontaktní formulář na jejich webových stránkách.

Doufám, že vám tyto informace pomohou při plánování vaší návštěvy na Grenada Belmont Estate!


Letenka Grenada Belmont Estate


Letenka Grenada Belmont Estate: Objevte kouzlo karibského ráje

Pokud hledáte cestovní destinaci, která kombinuje plážové radovánky s bohatou historií a exotickou kulturou, pak byste měli zvážit cestu na Grenadu. Tato malebná karibská ostrovní země nabízí návštěvníkům neuvěřitelný mix přírodních krás, fascinující historie a jedinečné kulturní bohatství.

Přílet na letiště Grenada Belmont Estate je vstupní bránou do této malebné země. Pro mnoho turistů je letenka na tuto destinaci prvním krokem k objevení všeho, co Grenada nabízí.

Grenada, známá také jako "Ostrov koření", je domovem překrásných pláží s bílým pískem a tyrkysově modrým mořem. Oblast kolem letiště Grenada Belmont Estate se nachází na úžasném pobřeží Karibského moře. Po příletu na ostrov si můžete užít osvěžující koupání v malebné zátoce, relaxovat na pláži se sklenkou chlazeného punče nebo se pokochat úchvatným západem slunce nad horizontem.

Ale Grenada není jen o plážích. Tato ostrovní země se pyšní bohatou historií, která je zřejmá na každém kroku. Po příletu na ostrov si můžete udělat výlet do historického města St. George, které je jedním ze sedmi divů Karibského světa. Skalnatý výběžek s řadou barevných koloniálních domů se tyčí nad město a nabízí úchvatný výhled na okolní přístav a záliv.

Další zajímavou atrakcí je belmontské panství, které je jedním z nejstarších a největších dómských panství na ostrově. Toto historické místo, které bylo založeno v 17. století, je dnes známé jako centrum produkce čokolády. Návštěvníci si mohou prohlédnout proces výroby čokolády od pěstování kakaových bobů až po konečný produkt. Zde si můžete také vychutnat čokoládové dobroty a nakoupit suvenýry připomínající vaši návštěvu belmontského panství.

Při objevování Grenady byste neměli vynechat ani národní parky a přírodní rezervace, které zde najdete. Ostrov je známý svou bohatou biodiverzitou a ochranou unikátních druhů. Můžete si udělat túru do Národního parku Grand Etang, který nabízí nepřekonatelnou krásu horského deštného pralesa a je domovem vzácných ptáků a jiných zvířat.

Letenka Grenada Belmont Estate je vstupenkou do fantastického karibského ráje, který nabízí mnohem víc než jen slunné pláže. Rezervujte si svou letenku a zažijte dobrodružství, relaxaci a poznávání na této malé, ale malebné ostrově.


Počasí Grenada Belmont Estate


Grenada Belmont Estate je krásné ostrovní odpočinkové místo, které se nachází v tropickém klimatu Grenady. Pro návštěvníky, kteří chtějí cestovat do Grenady pro relaxaci, zábavu a adrenalin, Grenada Belmont Estate nabízí vynikající počasí.

Grenada Belmont Estate se může pochlubit nejlepším počasím v červnu až srpnu, kdy je nejteplejší a suché období v roce. Tento čas je také nejoblíbenější sezónou pro turisty, kteří se v tomto období vydávají na dovolenou. S průměrnou teplotou kolem 30 ° C a minimálními srážkami jsou tyto letní měsíce ideální pro pobyt na pláži, potápění, šnorchlování a další vodní aktivity.

V listopadu začínají srážky a trvají až do ledna. Toto období může být deštivé, ale stále je možné zažít slunečný den a provádět aktivní aktivity. Teploty se pohybují mezi 25 ° C až 29 ° C, což je stále příjemná teplota, kterou lze snadno tolerovat.

Od února do května se počasí v Grenadě zlepšuje a opět se stává jasným a slunečným. Tyto měsíce jsou ideální pro turisty, kteří hledají mírněji teplejší počasí a menší dav turistů. Teploty se pohybují kolem 28 ° C a srážky se postupně snižují.

Protože Grenada Belmont Estate leží v tropické oblasti, mohou se v každém období vyskytovat i náhlé bouřky a silné větry. Doporučuje se mít vždy s sebou deštník nebo pláštěnku, protože počasí se může během dne rychle změnit.

Celkově je Grenada Belmont Estate pro návštěvníky vynikající oblastí s příjemným počasím a řadou aktivit, které lze podniknout. Nejlepší období pro návštěvu jsou od června do srpna a od února do května, kdy jsou teploty nejvyšší a srážky minimální. I když jsou deštivé období v listopadu až lednu, stále je možné plánovat aktivity a užít si krásy Grenady Belmont Estate.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky