Objevte nejlevnější lety

Filipíny Coron Island

Dovolená Filipíny Coron Island


Filipíny jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě, zejména díky svému tropickému klimatu, bělostným plážím a průzračnému moři. Coron Island je jedním z nejkrásnějších ostrovů a je vyhledávaný zejména pro svou pobřežní krásu.

Pokud hledáte dovolenou plnou aktivit a zážitků, je Coron Island ideální volbou. Tento ostrov nabízí mnoho překrásných pláží, úchvatných vodopádů, bludišť krasových jeskyní a především nádherných koralových útesů.

Coron Island je především známý pro své koralové útesy a potápění a najdeme zde řadu potápěčských center, která nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče. Pod vodou se můžete setkat s ohromujícími druhy ryb a korálů, ale také s vraky z druhé světové války, které leží při dně.

Neváhejte též navštívit přírodní barevnou lagunu Kayangan, která je nejznámější v oblasti. Tato laguna láká svou krystalickou vodou, kterou obklopují velké vápencové skalní útesy a pevninská zeleň. Z výše položených útesů se můžete kochat panoramatem laguny a rašeliniště.

Odměnou vám bude také návštěva slavné pláže Twin Lagoon, kde se setkávají hluboké laguny, mezi kterými si všichni užijí plavání a koupání. Pokud máte chuť na skákání ze skal, k vodopádu Barracuda se musíte vydat. Úžasně se poslouchají zvuky padající vody.

Jak vidíte, Coron Island nabízí mnoho aktivit pro všechny typy turistů, od potápěčů až po milovníky pláží. A když se ponoříte do klidné atmosféry ostrova a relaxujete na pláži, můžete si užít úžasného pobytu na tomto nádherném ostrově. Navštivte Coron Island a vraťte se domů s mnoha nezapomenutelnými zážitky a vzpomínkami!


Ubytování Filipíny Coron Island


Coron Island je malebný ostrov ležící na Filipínách, který je známý svou krásnou přírodou a bohatým podmořským světem. Turisté z celého světa sem proudí, aby si užili dovolenou plnou dobrodružství, relaxace a poznávání nových kultur.

Ubytování na Coron Island je velmi pestré a nabízí něco pro každého cestovatele. Pokud hledáte luxusní ubytování, zdejší resorty vám nabídnou vše, co potřebujete pro skvělou dovolenou. Tyto hotely se nacházejí buď přímo na pláži, nebo v blízkosti, a často mají vlastní soukromé pláže pro své hosty. Vybrané resorty mají také bazény, wellness centra a restaurace s tradiční filipínskou kuchyní.

Pokud hledáte něco cenově dostupnějšího, Coron Island má také několik malých hotelů a penzionů. V těchto zařízeních se můžete ubytovat za nižší cenu a stále se těšit na příjemné prostředí a pohodlí. Ve městě Coron je také mnoho nabídek levných ubytovacích možností, jako jsou hostely a rodinné domy.

Během pobytu na Coron Island můžete zažít nespočet dobrodružství. Nejpopulárnější aktivitou je potápění, při kterém si můžete užívat krásy korálových útesů a prozkoumávat zatopené vraky lodí. Korálové útesy kolem Coron Island jsou jedny z nejkrásnějších na Filipínách a potápěči sem přijíždějí ze všech koutů světa.

Další aktivitou, kterou můžete na Coron Island vyzkoušet, je ostrovní hopping. Můžete si pronajmout loď a objevovat okolní ostrovy a laguny. Nezapomeňte si vzít s sebou šnorchelovací masku, abyste mohli pozorovat pestrou podmořskou faunu.

Pokud toužíte po relaxaci, můžete si užívat vzácný klid na soukromé pláži nebo se odpočívat v jednom z místních lázní. Místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní vám pomoci s čímkoli potřebujete.

Coron Island je jedinečným a krásným místem na Filipínách, které stojí za návštěvu. S úchvatnou přírodou, bohatým podmořským životem a širokým výběrem ubytování pro každý rozpočet je to skvělá destinace pro dovolenou. Připravte se na dobrodružství a relaxaci na tomto malebném ostrově a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na Coron Island.


Počasí Filipíny Coron Island


Coron Island je jedním z mnoha krásných míst, která můžete navštívit na Filipínách. Tento ostrov, nacházející se na severu provincie Palawan, je domovem několika nejkrásnějších pláží, lagun a korálových útesů na světě. Navštívit Coron Island je nezapomenutelný zážitek, který si zamilujete.

Pokud budete cestovat na Coron Island, budete mít skvělou příležitost zažít některé z nejkrásnějších pláží na světě. Jednou z nejznámějších je bílá pláž Banol, která je známá svou bílou měkkou pískou, azurovou vodou a nádherným výhledem na okolní hory. Další místem, které musíte navštívit, je Kayangan Lake, které je známo svou křišťálově čistou vodou, která se opírá o útesy a hory. Je to ideální místo pro plavání a potápění.

Coron Island je také znám díky svým nádherným lagunám. Lagoons Twin Peaks jsou například dvě spřízněné laguny oddělené nízkým průchodem v útesech. Tam najdete křišťálově čistou vodu s jedinečným množstvím korálů a různých druhů ryb.

Podvodní svět na Coron Island je ohromující a nezapomenutelný. Můžete si pronajmout potápěčské vybavení a prozkoumat podmořské útesy, které jsou tvořeny množstvím různých korálů a ryb. Podvodní svět zde je neuvěřitelně pestrobarevný a plný nezapomenutelných zážitků.

Pokud chcete navštívit Coron Island, doporučuje se cestovat v období od listopadu do května, kdy je počasí sušší a teplejší. Během deštivých období, obvykle od června do října, může být přístup na některé pláže a útesy omezen.

Celkově Coron Island nabízí nezapomenutelné zážitky, plné krásné přírody, podmořských pokladů a bílých písků. Pokud plánujete cestu na Filipíny, Coron Island by měla být na vrcholu vašeho seznamu míst, která chcete navštívit.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Coron Island


1. Jak se dostat na Coron Island?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Coron Island, je letecky z Manily do letiště Busuanga, odkud je třeba vydat se trajektem na Coron. Alternativou je cesta autobusem z Manily do města Coron.

2. Kdy je nejlepší doba pro návštěvu Coron Island?
- Nejlepší dobou pro návštěvu Coron Island je od prosince do dubna, kdy jsou nejlepší povětrnostní podmínky a voda je průzračná. Nicméně, květen až listopad jsou méně turisticky přeplněné a cenově dostupnější.

3. Co je nejlepší místo pro potápění na Coron Island?
- Nejlepší místa pro potápění na Coron Island jsou vraky japonských lodí z druhé světové války, jako je například vrak Kyokuzan Maru a Okikawa Maru, které leží na dně spoře obydlené části ostrova.

4. Jakou měnu používat na Coron Island?
- Měnou používanou na Coron Island je Filipínské peso (PHP).

5. Které pláže jsou nejlepší na Coron Island?
- Nejoblíbenější pláže na Coron Island jsou Twin Lagoon Beach a CYC Beach, , ale každá pláž má své kouzlo a stojí za to je vyzkoušet.

6. Jaký je průměrný rozpočet na pobyt na Coron Island?
- Průměrný rozpočet na pobyt na Coron Island je asi 1000-2000 PHP denně na dopravu, stravu a ubytování. Nicméně, za luxusnější hostely nebo hotely a výlety může být cena výrazně vyšší.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity na Coron Island?
- Populárními aktivitami na Coron Island jsou potápění, morčátské plavání, kajakování, průzkum mangrovů, vodopádů a jeskyní a výlety na okolní ostrovy.


Letenka Filipíny Coron Island


Coron Island, ležící na Filipínách, je jednou z nejmalebnějších a nejkrásnějších destinací na světě. Tento malý a nedotčený kousek ráje nabízí návštěvníkům nádherné pláže, průzračné vody, křišťálově čisté jezera a ohromující podmořský život.

Coron Island, nacházející se v severní části Palawanu, je známý svými úchvatnými vápencovými skalisky, které se zvedají nad tyrkysovou vodou. Tento ostrov je velmi žádaný mezi potápěči a vodními sportovci díky svým výjimečným možnostem pro šnorchlování a potápění. Podvodní svět kolem Coron Island je bohatý na faremní a korálové zahrady, vraky také zahrnující proslulý japonský vrak vraku, kde se potápěči mohou vypravit na dobrodružství a objevování.

Coron Island se také chlubí slavnými termálními prameny v Maquinit Hot Springs. Tyto přírodní prameny jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek po dni plném dobrodružství. Teplé vody pramenů dokážou uvolnit svaly a povzbudit duševní pohodu.

Dalším impozantním prvkem Coron Island jsou jeho jezera. Například slavný Kayangan Lake, který je jedním z nejčistějších jezer na světě a nabízí nádherné výhledy na okolitou krajinu. Tímto jezerem mohou návštěvníci plout a šnorchlovat a obdivovat krásnou vodní vegetaci a různé druhy ryb.

Existuje několik možností, jak se dostat na Coron Island. Nejpraktičtější způsob je vzít letadlo do města Coron na ostrově Busuanga a pak využít trajekt nebo motorovou loď, které spojují Coron Island s ostatními okolními ostrovy.

Pokud plánujete návštěvu Filipín, Coron Island je určitě místem, které musíte navštívit. Jeho jedinečná krása a přírodní bohatství si zaslouží být na seznamu každého cestovatele. Od krásných pláží po fascinující podvodní svět a termální prameny, Coron Island nabízí neopakovatelný a nezapomenutelný zážitek.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky