Objevte nejlevnější lety

Čierna Hora Buljarica

Dovolená Čierna Hora Buljarica


Čierna Hora je zemí s nádherným pobřežím a malebnou přírodou a její přímořské letovisko Buljarica je jedním z nejvíce nedotčených a neznámých turistických destinací v regionu. Buljarica se nachází v oblasti Budvanské riviéry a tvoří jeden z nejdelších a nejkrásnějších plážových úseků v zemi.

Pro milovníky přírody je Buljarica ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Tento přírodní ráj nabízí nádherné výhledy na tyrkysově modré moře, rozlehlé olivové háje a malebná horská zákoutí. Oblast je bohatá na endemickou flóru a faunu, a proto je velkým lákadlem pro ekoturisty a ornitology.

Buljarica je také známá svými krásnými plážemi. Díky své vzdálenosti od hlavních turistických center Černé Hory ještě není tak přeplněná jako jiná přímořská letoviska. Návštěvníci si zde mohou užívat klidného a nerušeného relaxování na pláži, a to i v hlavní sezóně. Pláže jsou ohraničeny vysokými horami, což poskytuje nezapomenutelné pozadí a atmosféru pro relaxaci na slunci.

Buljarica má také bohatou historii a kulturu. V blízkém okolí se nachází řada historických památek, jako například středověká pevnost Gradina nebo klášter Praskvica. Pro ty, kteří mají rádi procházky a pěší túry, je zde také mnoho tras a stezek, které vás provedou okolní krajinou a odhalí krásy Černé Hory.

Pokud jde o ubytování, Buljarica nabízí širokou škálu možností. Zdejší hotely a apartmány jsou často v menším měřítku než v jiných přímořských letoviscích, což poskytuje pocit autenticity a pohodlí. Místní obyvatelé jsou také velmi přátelští a vstřícní vůči turistům, což přispívá k příjemnému prostředí.

Čierna Hora je fantastickou destinací pro dovolenou a Buljarica je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a relaxaci daleko od turistických davů. Toto malebné letovisko nabízí nádhernou kombinaci přírody, pláží a kulturního dědictví, což z něj činí ideální cíl pro dovolenou pro každého, kdo touží po odpočinku na pobřeží.


Počasí Čierna Hora Buljarica


Čierna Hora je známá svou nádhernou přírodou a malebnými plážemi. Jednou z nejkrásnějších pláží v této zemi je Buljarica. Tato pláž se nachází v blízkosti města Petrovac a je jedním z nejoblíbenějších letovisek v regionu.

Návštěvníci si na této pláži mohou vychutnat jemný písek, čistou a teplou vodu a nádherný výhled na Jaderské moře. Buljarica je ideálním místem pro strávení letní dovolené a nabízí širokou škálu aktivit, jako je plavání, potápění, surfování a slunění na písku. Pláž je také vhodná pro rodiny s dětmi, protože voda je plytká a klidná.

Co se týče počasí, Čierna Hora a zejména oblast Buljarica má typické středomořské klima. Léta jsou horká a suchá, s teplotami dosahujícími průměrně 30 °C. Během července a srpna je tedy mnoho slunečných dní a minimální srážky. Tato oblast je proto ideálním místem pro ty, kteří chtějí vychutnat si sluneční koupání a léto na pláži.

Jaro a podzim jsou také příjemné období pro návštěvu Buljarici. Teploty jsou mírnější, především na začátku a konci sezóny, s průměrnými teplotami kolem 20-25 °C. Může zde však být trochu více srážek než v létě.

Zimy v Černé Hoře jsou mírné a vlhké, s průměrnými teplotami kolem 10 °C. V této době je pláž Buljarica klidná a tichá, ale stále nabízí krásné výhledy na moře a klidné procházky podél pobřeží.

Pokud plánujete návštěvu Buljarice, nezapomeňte si vzít opalovací krém, klobouk a jiné předměty na ochranu před slunečním zářením. V létě je také vhodné mít s sebou osvěžující nápoje a plavky, abyste si mohli vychutnat plavání v teplém moři.

Celkově řečeno, počasí v okolí Buljarice je ideální pro letní dovolenou na pláži. Teploty jsou vysoké, slunce svítí téměř každý den a voda je teplá. Ať už se rozhodnete navštívit Buljaricu v létě nebo v jiném ročním období, určitě nebudete zklamáni krásou tohoto místa a příjemným počasím.


Letenka Čierna Hora Buljarica


Pokud hledáte pohodovou dovolenou plnou krásných výhledů, spojených s mořským vzduším a sluncem, pak je Černá Hora ta pravá destinace pro vaši letní dovolenou. Pokud se rozhodnete pro Buljarici, pak si budete užívat zázemí přímo u moře a mnoho dalších aktivit.

Jak se dostat do Buljarice?

Letenka na letiště Podgorica v Černé Hoře je z České republiky celkem snadno dostupná. Z letiště v Podgorici do Buljarice je to kolem 60 km a několik možností, jak se tam dostat - můžete využít taxi, autobus, nebo si pronajmout auto přímo na letišti.

Místo na dovolenou

Buljarica je zcela nová turistická destinace, která nabízí zároveň možnost klidného protáhlého pláže a díky četným restauracím, kavárnám a barům, které se nacházejí v blízkosti Buljarice, se zde můžete bavit celý den.

Pláž

Pláž je uzpůsobena do kruhu, který dává možnost malým dětem hrát si blízko vody a zároveň udržovat klidné prostředí pro dospělé. Většina kempů nabízí přímý vstup na pláž, což vám umožní skvěle trávit čas u vody a současně si užít dovolenou v letním karavanu.

Aktivity a zábava

Pokud máte chuť na vodní sporty, pak je Buljarica ideální volbou kvůli dostupnosti windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardingu a dalších akcí. Vokolí se můžete vydat na pěší nebo cyklo výlety, a pokud máte rádi kone, můžete si pronajmout koně a projet se po pláži, což je naprosto úžasný zážitek.

Zkrátka a dobře, Buljarica a Černá Hora jsou místa, která stojí za návštěvu. Letenky nejsou příliš drahé a stojí za to investovat své peníze do neobvyklé, inspirativní dovolené s dobrou a slunečnou atmosférou.


Ubytování Čierna Hora Buljarica


Černá Hora je jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě. Je známá svými úchvatnými plážemi, nádhernou krajinou a bohatou historií. Mezi populární místa pro dovolenou v Černé Hoře patří i malebná oblast Buljarica.

Buljarica je přímořské letovisko nacházející se na jihu Černé Hory. Je obklopena zelenými kopcemi, které se směřují k azurovému Jadranu. Toto území je proslulé svou krásnou a nedotčenou přírodou. Tím, že se nachází na pobřeží, nabízí mnoho možností pro vodní aktivity a slunné lenošení na pláži.

Buljarica je ideální destinací pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační atmosféru, daleko od rušného městského života. Tato oblast si zachovala svůj autentičnost a je stále velmi málo turisticky zasažená, což ji činí ideálním místem k odpočinku a obdivování krás Černé Hory.

Co se týče ubytování, Buljarica nabízí širokou škálu možností, které uspokojí všechny typy cestovatelů. Od luxusních hotelů s výhledem na moře až po rodinné hotely a apartmány ve středomořském stylu. Čím častěji je Buljarica vyhledávaným turistickým cílem, tím větší je nabídka ubytovacích služeb a vybavení.

Místní ubytování je často blízko pláže, což umožňuje hostům snadný a pohodlný přístup k moři. Zařízení jsou často moderní a dobře vybavená, s možností využití bazénů, spa centra a wellness zařízení. Mnoho hotelů a apartmánů také nabízí venkovní restaurace a bary, kde si hosté mohou vychutnat tradiční černohorskou kuchyni a obdivovat nádherné západy slunce nad mořem.

Pokud hledáte ještě víc dobrodružství, Buljarica je také výchozím bodem pro různé outdoorové aktivity. Můžete se vydat na pěší túru do horského zákoutí, vyrazit na cyklistický výlet z krajinou nebo si pronajmout vodní sporty na pláži. Možnosti jsou nekonečné a vaše dovolená v Buljarici bude plná vzrušení a nových zážitků.

Nezapomeňte však také prozkoumat okolní regiony, jako je Budva, která je známá svou historií a krásným starým městem, nebo malé rybářské vesnice v blízkosti Buljarice, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a autentickou atmosféru.

Buljarica v Černé Hoře je skutečným rájem pro dovolenou. Krásná příroda, úchvatné pláže a bohatá ubytovací možnosti zde nabízejí ideální prostředí pro dokonalý relaxační pobyt. Ať už hledáte klid a odpočinek nebo dobrodružství a zábavu, Buljarica vás nenaplní.


Nejčastější dotazy a odpovědi Čierna Hora Buljarica


Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu Černé Hory a Buljaricy?

Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Černé Hory a Buljaricy je v letních měsících, zejména v červenci a srpnu, kdy jsou k dispozici teplé teploty a krásné pláže.

Dotaz: Kde se nachází Buljarica a jak se tam dostanu?

Odpověď: Buljarica se nachází na jihu Černé Hory, v blízkosti města Budva. Nejlépe se tam dostanete letecky do letiště v Podgorici nebo Tivatu a poté si můžete pronajmout auto nebo použít taxislužbu.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v Buljarice?

Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Buljarice patří pláž Buljarica, Petrovac, Sveti Stefan, Miločer a Budva.

Dotaz: Kde se dá ubytovat v Buljarice?

Odpověď: V Buljarice a jeho blízkém okolí je k dispozici množství ubytovacích možností, včetně hotelů, apartmánů, vil a penzionů. Nejoblíbenější jsou ubytování přímo u pláže nebo v jejím blízkém okolí.

Dotaz: Co dělat v Buljarice, kromě koupání?

Odpověď: V Buljarice a jeho okolí lze dělat řadu aktivit, jako jsou turistika, cykloturistika, návštěva historických památek, ochutnávky místních delikates a kulturních akcí.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky