Objevte nejlevnější lety

Brazílie Natal

Počasí Brazílie Natal


Natal je hlavním městem brazilského státu Rio Grande do Norte a nachází se na východním pobřeží země. Toto město je vyhlášeno svým teplým a slunečným klimatem, které láká turisty z celého světa. Pojďme se tedy podívat na počasí v Natalu a na to, jaké je zde nejlepší období k návštěvě.

Natal se nachází na severovýchodě Brazílie a je oceánským městem. Jeho poloha u pobřeží ovlivňuje počasí, které je zde typicky tropické. Průměrná teplota v Natalu se pohybuje kolem 26-30 stupňů Celsia po celý rok. Nejvyšší teploty jsou zaznamenávány v letních měsících (prosinec až únor), kdy se teploty mohou vyšplhat i na 35 stupňů Celsia.

Dešťovým obdobím v Natalu je od března do srpna. V tuto dobu spadne přibližně 1000-1500 mm srážek. Nejde však o neustálé lijáky, ale spíše o krátké, intenzivní přeháňky. Osobně bych doporučovala vyhnout se těmto měsícům, pokud plánujete do Natalu cestovat. Pláže jsou během dešťového období většinou opuštěné a turistické atrakce mohou být omezeny.

Nejlepší období k návštěvě Natalu je od září do února, kdy je suché období. Během těchto měsíců je počasí slunečné a teplé a je zde minimální šance na dešťové přeháňky. Pláže jsou plné lidí, místní podniky a atrakce jsou otevřené a turistický ruch je v plném proudu.

Další výhodou návštěvy Natalu je teplá voda oceánu. Teplota oceánu se pohybuje kolem 24-28 stupňů Celsia po celý rok, což je ideální pro plavání, surfování nebo potápění.

Kromě toho, že Natal nabízí slunečné počasí a teplé moře, město má také mnoho dalších turistických atrakcí. Patří sem krásné pláže, jako například Ponta Negra, která je oblíbená jak u turistů, tak u místních obyvatel. Dále je tu také Forte dos Reis Magos, což je historická pevnost postavená Portugalskem. Natal je také výchozím bodem pro návštěvu dunových písků v okolí města a prozkoumávání půvabné okolní přírody.

Celkově lze tedy říci, že Natal je skvělým místem k návštěvě pro ty, kteří mají rádi teplé a slunečné počasí. Město nabízí pestrou paletu aktivit a atrakcí, které uspokojí jak turisty hledající dobrodružství, tak ty, kteří chtějí jen relaxovat na krásných plážích.


Ubytování Brazílie Natal


Brazílie je zemí, kterou mnozí lidé spojují s krásnými plážemi, sluncem a dovolenou. Jedno z míst, které stojí za návštěvu, je bezesporu město Natal. Nachází se na východním pobřeží Brazílie a je známé svými bílými písečnými plážemi a neobvyklými dunami.

Když přemýšlíte o návštěvě tohoto města, je důležité vybrat si kvalitní ubytování. Natal má spoustu možností, ať už hledáte hotelový pokoj, apartmán, resort nebo hostel.

Jednou z nejlepších oblastí pro ubytování v Natalu je pláž Ponta Negra. Tato čtvrť má dlouhou písečnou pláž, spoustu restaurací, barů a obchodů a je ideální pro turisty. Zde můžete najít různé typy ubytování od levných hostelů až po luxusní rezorty.

Pokud se rozhodnete připlout do Natalu lodí, můžete se ubytovat v portové oblasti. Máte také možnost zůstat ve vnitřní části města přímo v centru dění. Tato oblast nabízí krásné hotely v koloniálním stylu a několik historických památek, jako například katedrálu a městský trh.

Další možností je ubytování v oblasti Praia dos Artistas. Tato čtvrť je menší než Ponta Negra, ale nabízí skvělou atmosféru a krásné výhledy. Když se rozhodnete pro ubytování v této oblasti, můžete také navštívit některé z nejoblíbenějších míst v Natalu, jako je například Forte dos Reis Magos a záliv dos Golfinhos.

Bez ohledu na to, kterou oblast si pro ubytování vyberete, mějte vždy na paměti bezpečnost. Pokud plánujete cestovat s rodinou, je dobré si zkontrolovat, zda hotel má vhodné prostory pro děti. Pokud cestujete s mazlíčky, bude lepší si vybrat hotel, který je přátelský k zvířatům.

V Natalu najdete ubytování pro každý rozpočet, a mnohé z nich nabízejí různé výhody. Většina turistů si vybírá hotely s bazénem a blízkostí pláže, protože tato kombinace je ideální pro odpočinek a relaxaci. Další výhodou je, že mnoho hotelů má vlastní restaurace, kde můžete ochutnat místní speciality.

Pro ty, kdo chtějí více soukromí a svobody, jsou apartmány ideálním řešením. Tato možnost nabízí pohodlí a nezávislost, a to za přijatelnou cenu. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, mějte na paměti, že budete muset zajistit si jídlo sami.

Hostely jsou další možností pro ubytování v Natalu. Jsou cenově dostupné a ideální pro ty, kteří chtějí poznat nové lidi a vytvořit si přátelství. Hostely jsou většinou umístěny v blízkosti turistických atrakcí a centra města.

Celkově lze říci, že Natal je skvělým místem pro dovolenou a má mnoho možností pro ubytování. Bez ohledu na to, kterou variantu si vyberete, užijete si spoustu slunce, krásných pláží a vynikající pohostinnost místních obyvatel.


Dovolená Brazílie Natal


Brazílie je exotická země plná zábavy, zajímavé kultury a nádherných přírodních scenérií. Je těžké se rozhodnout, které město v této oblasti navštívit, ale Natal, hlavní město Rio Grande do Norte, by mělo být na vrcholu seznamu turistů.

Natal je město plné života s krásnými plážemi, slunečním zářením a bohatou kulturou. Je to ideální dovolená pro ty, kteří hledají odpočinek, dobrodružství a poznávání nových kultur. Město je známé pro svoji různorodost, krásné pláže a vysoké vlny.

Jednou z nejvíce navštěvovaných pláží v Natalu je Ponta Negra. Pláž je ideální k sezení, opalování a koupání. Zdejší restaurace jsou vynikající, nabízejí mnoho druhů ryb a mořských plodů, ujistěte se, že si dáte aztéckou rybu.

Dále jihovýchod od Natalu se nachází pláž Pipa, která je jednou z nejoblíbenějších v celé Brazílii. Pláž je známá pro svoje obrovské útesy, nádherný krajinný výhled a opravdu bohatý život pod mořskou hladinou.

Nejvíce fascinující částí Natalu je Forte dos Reis Magos, který byl postaven na konci 16. století. Pevnost je umístěna v zálivu a nabízí nádherný výhled na okolní oblast.

Pro ty, kteří hledají opravdové dobrodružství, Navštivte Duna Park. Tato oblast je spousta písku a nádherných písečných dun, které jsou ideální pro toulání a koupání. Je zde mnoho akce pro adrenalinové nadšence, jako například jízda na sandboardingu, buggy jízdu nebo jízdu na člunu.

Natal je opravdový klenot Brazílie se spoustou krajinných scenérií a zábav. Nabízí mnoho atraktivních a nezapomenutelných zážitků pro všechny. Tak si vyberte vhodný termín a buďte připraveni na cestu plnou zábavy a dobrodružství.


Letenka Brazílie Natal


Brazílie, jedna z největších zemí světa, skrývá mnoho fantastických míst, která stojí za návštěvu. Jedním z nich je Natal, slunečné město ležící na východním pobřeží země. Pokud plánujete cestu do Brazílie a hledáte nové a exotické místo k prozkoumání, Natal by mohlo být tou správnou volbou.

Letenka do Natalu, hlavního města státu Rio Grande do Norte v Brazílii, je prvním krokem na vaší cestě do tohoto tropického ráje. Natal je známý svými krásnými plážemi, slunečným počasím po většinu roku a fascinujícími přírodními scenériemi.

Při příletu do Natalu se ihned ocitnete ve městě, které je obklopeno nádhernou přírodou. Nejoblíbenější pláží je Ponta Negra, která je známá svým písčitým pobřežím, vysokými písečnými dunami a rozhlednou Morro do Careca. Tato rozhledna nabízí úchvatný výhled na město a moře a je jedním z oblíbených míst pro turisty.

Další atrakcí v Natalu je Parque das Dunas (Park dun), což je největší písečný park v Brazílii. Tento park nabízí desítky kilometrů písečných dun, zalesněné oblasti a úžasnou floru a faunu. Je to ideální místo pro procházky, pěší turistiku a pozorování ptáků.

Pokud máte rádi historii a kulturu, určitě si nenechte ujít návštěvu pevnosti Forte dos Reis Magos. Tato pevnost byla postavena Portugalským impériem v roce 1598 a byla klíčovou obrannou pozicí. Nyní je otevřena pro veřejnost a slouží jako muzeum a historické místo.

Natal má také své vlastní karnevalové festivaly. Každoročně jsou zde pořádány parády, taneční představení a zábavy, které oživují město. Pokud máte štěstí, můžete zažít kouzlo karnevalu a plně se ponořit do místní kultury a tradice.

Letenka do Natalu vás vezme do jedné z nejkrásnějších částí Brazílie. Ať už jste milovníkem přírody, historie nebo jen toužíte po relaxaci na pláži, Natal nabízí něco pro každého. Ochutnejte místní kuchyni, vyzkoušejte surfování nebo jednoduše relaxujte na písečných dunách. Natal je místem, kde se můžete oddat slunečnému kouzlu Brazílie a odpočinout si od každodenního shonu.

Nezapomeňte si rezervovat letenku do Natalu a objevujte krásy tohoto nádherného místa na vlastní oči. Pokud toužíte po nezapomenutelné dovolené plné dobrodružství a krás, Natal je pro vás tou správnou volbou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Natal


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Natalu?

Nejlepší pláže v Natalu jsou Ponta Negra, Genipabu, Pipa a Praia dos Artistas.

2. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Natalu?

V Natalu jsou k dispozici různé možnosti ubytování včetně hotelů, apartmánů a penzionů. Nejoblíbenější jsou hotely v blízkosti pláže Ponta Negra.

3. Kolik stojí taxi z letiště do Natalu?

Cena za taxi z letiště do Natalu se pohybuje kolem 50-70 BRL (asi 10-15 USD).

4. Potřebuji vízum pro návštěvu Natalu?

Pro vstup do Brazílie je potřeba mít platný pas a vízum. Vízum pro Brazílii lze získat na brazilském konzulátu.

5. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Natalu?

Nejlepší čas na návštěvu Natalu je od února do června, kdy jsou méně deště a příjemnější teploty.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity v Natalu?

Nejlepší aktivity v Natalu jsou návštěva pláží, potápění se, surfování, kitesurfing a rafting v blízkých řekách.

7. Je Natal bezpečné pro turisty?

Natal je relativně bezpečné pro turisty, ale jako v každém velkém městě je třeba být obezřetný a dávat pozor na kapesní zloděje.

8. Jak se nejlépe dostat do Natalu?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Natalu, je letadlem. Natal má mezinárodní letiště, které je spojeno s mnoha městy po celém světě.

9. Jaká je místní měna v Natalu?

Místní měnou v Natalu je brazilský real (BRL).

10. Co si vzít s sebou do Natalu?

Do Natalu si vezměte lehké letní oblečení, plavky, opalovací krém, klobouk nebo sluneční brýle a dobrou obuv pro chůzi po písku nebo vodních sportech.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky