Objevte nejlevnější lety

Brazílie Campo Grande

Ubytování Brazílie Campo Grande


Campo Grande je hlavním městem brazilského státu Mato Grosso do Sul a je jedním z nejdůležitějších kontaktních bodů mezi Brazílií a sousedními zeměmi. Díky své rozmanité a exotické fauně a flóře a také nádhernému krajinnému reliéfu, přitahuje obrovské množství turistů po celý rok. Pokud plánujete cestu do Campo Grande, zde jsou některé z nejlepších možností ubytování v této oblasti.

Hotel Jandaia

Pokud se chcete ubytovat v pohodlí a luxusu, Hotel Jandaia je skvělou volbou pro vás. Tento hotel se nachází v centru města a nabízí moderní a vkusně zařízené pokoje s vysokým standardem vybavení. Kategorie pokojů zde je rozmanitá a přizpůsobí se tak požadavkům a potřebám každého hosta. Hotel má také restauraci s regionální kuchyní, bazén a posilovnu a je ideálním místem k odpočinku po dlouhém dni prozkoumávání města.

Pousada Olho D' Água

Pokud preferujete menší a víc intimní ubytování během vaší návštěvy Campo Grande, Pousada Olho D'Água je skvělou alternativou pro vás. Tento pension se nachází přímo u chráněného parku, kde si můžete vychutnat veškeré místní zvuky a klid. Pokoje jsou vkusně zařízené a vybavené klimatizací, minibarem a vlastním sociálním zařízením. Kromě toho má pension také bazén, fitness centrum a restauraci s regionálními specialitami.

Cerrado Hotel

Cerrado Hotel se nachází v oblasti, která je vzdálenější od centra města, ale přesto nabízí vynikající možnosti ubytování pro turisty, kteří chtějí prozkoumat oblast a okolí. Tento hotel se nachází v blízkosti národního parku a nabízí pokoje s výhledem na park a také lázeňské centrum s saunou a masážemi. Kromě toho má hotel také restauraci s regionálními specialitami a bazén.

Splendore Hotel

Pokud vám záleží na kvalitě a vybavenosti hotelu, určitě byste se měli podívat na Splendore Hotel. Tento hotel se nachází v obchodní čtvrti města, jeho pokoje jsou prostorné a elegantně zařízené a vybavené veškerým moderním komfortem jako jsou klimatizace, minibar, Wi-Fi a LCD televizory. Hotel má také lázeňské centrum, fitness centrum a restauraci s bohatým sortimentem jídel.

V souhrnu lze říci, že Campo Grande nabízí širokou škálu ubytování a vybrat si můžete od malých penzionů až po luxusní hotely. V závislosti na vašich požadavcích a zájmech si můžete najít to správné ubytování, které bude dokonalým základem pro vaši dovolenou v této nádherné oblasti Brazílie.


Počasí Brazílie Campo Grande


Campo Grande, hlavní město brazilského státu Mato Grosso do Sul, má roční teplotu průměrně mezi 21 a 24 stupni Celsia a je známé pro své horké a vlhké počasí. Podnebí je subtropické, s průměrnými srpnovými teplotami kolem 23 stupňů Celsia a průměrnými lednovými teplotami kolem 26 stupňů Celsia.

Během letních měsíců od prosince do února jsou teploty v Campo Grande občas velmi vysoké, s průměrnými teplotami převyšujícími 30 stupňů Celsia. V letních měsících je také období deště, kdy lze očekávat bouřky a silné deště. Východní deště z Atlantiku se mohou rozvinout v silné bouřky, které mohou způsobit velké množství srážek během krátké doby. Tyto deště mohou vést k povodním a záplavám.

Naopak v zimních měsících červenec a srpen jsou denní teploty příjemné, s průměrnými teplotami kolem 23 stupňů Celsia a nočními teplotami od 10 do 15 stupňů Celsia. Zimní měsíce jsou suché a slunečné, což je ideální období pro turisty, kteří chtějí prozkoumat okolní přírodní památky a parky.

Většinou je v Campo Grande sezóna plánování v červenci. Protože podnebí je v tuto roční dobu příjemné, mohou turisté lépe vychutnat místní přírodu a kulturu. V závislosti na čase návštěvy lze tedy na plánu zahrnout různé aktivity, jako jsou výlety na koni, turistiku, opečení na ohni a pozorování zvířat.

Když návštěvníci plánují cestu do této části Brazílie, měli by být dbáni na příslušné oblečení a vybavení, aby mohli lépe ochránit své tělo před extrémními teplotami a deštěm. Doporučuje se mít na sobě lehké oblečení a chránit si oči slunečními brýlemi a pokrývkami hlavy. V zimních měsící je vhodné si přinést i teplejší oblečení a zimní boty, protože některé místa v Campo Grande mohou být v této době chladnější.

Pokud jste milovníkem tepla a poznávání nové kultury, Campo Grande v Brazílii je ideálním místem pro Vaší návštěvu. S velkou nabídkou zážitků a atrakcí je tento region stále více populární mezi turisty z celého světa. A pokud si naplánujete návštěvu v nejlepší sezóně, budete mít příležitost zažít krásné dny na slunci a nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli.


Letenka Brazílie Campo Grande


Brazílie je země plná ohromujících krás a Campo Grande je jedno z míst, které stojí za to navštívit. Tento překrásný region, který se nachází ve státě Mato Grosso do Sul, je skvělým cílem pro všechny, kdo mají rádi přírodu, dobrodružství a kulturu.

Když se rozhodnete pro letenku do Campo Grande, očekávejte nejen úžasnou krajinu a divokou zvěř, ale také bohatou historii a fascinující kulturu. Region je známý především svou ohromující přírodou a národními parcemi, které nabízejí perfektní místo pro turisty, kteří chtějí prozkoumat unikátní ekosystémy.

Jedním z hlavních lákadel je Národní park Pantanal, který je největším mokřadním územím na světě. Je to domov tisíců druhů ptáků, savců a dalších živočichů, což z něj činí jedno z nejlepších míst pro pozorování divokého života. Turisté mohou podnikat procházky s průvodcem nebo se vydat na jeepové safari, aby objevili tento jedinečný ekosystém.

Dalším zajímavým místem, které byste měli navštívit, je Národní park Serra da Bodoquena. Tato oblast plná přírodních vodopádů, soutěsek, jezer a jeskyní je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi dobrodružství. Můžete si vyzkoušet potápění, kajakování, trekování a další aktivity.

Pokud se vám líbí kulturní cestování, pak je v Campo Grande spousta možností, jak se seznámit s tradicemi a historií této oblasti. Město je domovem rozmanitého kulturního dědictví, které odráží směsici původních indiánských, evropských a afrických vlivů. Místní muzea, galerie a historické památky nabízejí možnost prozkoumat bohatou minulost regionu.

Letenky do Campo Grande jsou snadno dostupné z mnoha destinací po celém světě. Můžete využít přímé lety z hlavních světových letišť, jako je São Paulo nebo Rio de Janeiro. Existují také možnosti přestupu na třetí místa, které vám umožní rozšířit vaše cestování po Brazílii.

Pokud plánujete navštívit Brazílii a poznat skutečnou krásu přírody a bohatý kulturní život, letenka do Campo Grande je skvělou volbou. Tento region nabízí nespočet možností pro dobrodružné výlety i odpočinek užívání si krás Brazilského venkova. Tak neváhejte a vyrazte objevovat tento úchvatný koutek Brazílie.


Dovolená Brazílie Campo Grande


Campo Grande je hlavním městem brazilského státu Mato Grosso do Sul a jedním z nejvýznamnějších turistických cílů v Brazílii. Město se nachází v centru země, nedaleko od hranic s Paraguayem a Bolívií. Jeho strategická poloha, bohatá kultura a krásná příroda lákají každý rok tisíce návštěvníků z celého světa.

Campo Grande je známé především pro své přírodní parky a rezervace. Jeden z nejznámějších je Národní park Pantanal, který je domovem mnoha druhů vzácných živočichů a rostlin. Tento park je ideálním místem pro milovníky přírody a nabízí možnost pozorovat například kajmany, jaguáry či různé druhy ptáků.

Dalším oblíbeným místem pro turisty je řeka Paraguay, která protéká přímo kolem města. Tato řeka je proslulá svými malebnými břehy a je ideálním místem pro rafting, rybaření nebo jen relaxaci na pláži. Mnoho turistů si také vychutnává projížďky lodí po řece, během kterých mohou obdivovat okolní krajinu a bohatou biodiverzitu.

Campo Grande je bohaté na kulturní dědictví. Ve městě se nachází několik muzeí, která ukazují historii a kulturu této oblasti. Nejznámější z nich je Muzeum kultury Dom Bosca, které nabízí zajímavé exponáty z období dřívějšího života v Mato Grosso do Sul. Dalším zajímavým místem je Muzeum Native Race, které se zaměřuje na původní indiánské kmeny, které obývají tuto oblast.

Město Campo Grande také nabízí bohatou gastronomickou scénu. Mezi nejpopulárnější brazilské speciality patří churrasco (grilované maso), feijoada (tradiční směs fazolí a masa) a brigadeiro (sladká čokoládová kulička). V Campo Grande je spousta restaurací, které tyto speciality nabízejí, a tak si můžete vychutnat autentickou brazilskou kuchyni.

Pokud plánujete návštěvu Brazílie, nezapomeňte zahrnout do svého itineráře i Campo Grande. Toto krásné město nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou v nádherné přírodě, poznání bohaté kultury a ochutnání výborné brazilské kuchyně. Nechte se okouzlit atmosférou a krásou Campo Grande!


Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Campo Grande


1. Jaké jsou nejlepší památky v Campo Grande?

Mezi nejlepší památky v Campo Grande patří přírodní parky, historické budovy a muzea. Mezi nejoblíbenější patří Parque das Nações Indígenas, Muzeum kultury domorodých lidí, Mercado Municipal a historická čtvrť Morada dos Baís.

2. Jaké jsou nejlepší restaurace v Campo Grande?

V Campo Grande najdete mnoho skvělých restaurací, které nabízí klasické brazilské jídlo, stejné jako mezinárodní kuchyně. Mezi nejlepší patří Churrascaria Gaúcha, Casa do Cupim, Porto do Sabores a Armazém do Peixe.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi v Campo Grande?

Campo Grande nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi, včetně návštěvy zoologické zahrady, parků, vodních parků a muzeí. Nejoblíbenějšími jsou Parque das Nações Indígenas, Acqua Lokos a Muzeum kultury domorodých lidí.

4. Jak mohu získat vízum pro Brazílii?

Víza pro Brazílii lze získat na brazilských konzulátech a ambasádách v zahraničí. Je také možné žádat o víza online na oficiálních webových stránkách brazilské vlády nebo osobně na brazilských letištích při příletu. V současné době jsou cesty do Brazílie kvůli pandemii COVID-19 omezené.

5. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do centra města?

Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do centra města, je taxi nebo osobní doprava. Existují také autobusové linky, ale jsou mnohem pomalejší a méně pohodlné. Cena taxi je zpravidla mezi 20 a 30 BRL (v přepočtu asi 100-150 Kč) a trvá asi 20-30 minut.

6. Kolik stojí průměrná cena za ubytování v Campo Grande?

Průměrná cena za ubytování v Campo Grande se pohybuje mezi 60 a 150 BRL (v přepočtu asi 300-750 Kč) za noc. Cena se však může lišit v závislosti na umístění, počtu hvězd a sezónnosti.

7. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Brazílie a Campo Grande?

Nejlepší doba na návštěvu Brazílie a Campo Grande je od května do září, kdy je většina deštivých dnů již za námi a teploty jsou příjemné. V tuto dobu je také menší turistický ruch, což znamená nižší ceny. V období od prosince do března je v Campo Grande velmi horko a vlhko.

8. Jaké jsou nejznámější festivaly v Campo Grande?

V Campo Grande se koná mnoho festivalů během roku, mezi nejznámější patří Festival de Inverno, Festival de Dança a Churrascada. Během těchto festivalů najdete vynikající jídlo, hudbu a divadelní vystoupení.

9. Je v Campo Grande bezpečno pro turisty?

Campo Grande je obecně bezpečné pro turisty, ale přesto je třeba být opatrný a dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako jsou uzamčení vozidel a cenných věcí a vyhýbání se tmavým a osamělým místům v noci.

10. Jaká je místní měna v Campo Grande a Brazílii?

Místní měna v Brazílii a Campo Grande je brazilský real (BRL). Bankomaty jsou běžně k dispozici, ale často nemají dostatek hotovosti. Proto byste měli mít vždy nějaké hotovost u sebe, zejména v menších městech a v oblastech mimo centrum.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky