Objevte nejlevnější lety

Bahamy Green Turtle Cay

Ubytování Bahamy Green Turtle Cay


Green Turtle Cay je vyhlášený malý ostrov v severních Bahamách s malebnou atmosférou a krásnými bílými plážemi. Mnoho cestovatelů se sem vydává pro relaxační dovolenou poblíž karibského moře. Pokud chcete prožít vaši dovolenou zde, zde jsou některé z nejlepších ubytování dostupných v tomto regionu.

Green Turtle Club Resort & Marina

Green Turtle Club Resort & Marina je luxusní resort v Green Turtle Cay, odkud se nabízí úžasný výhled na okolní ostrovy a moře. Resort nabízí kompletní nakupování pro potřeby vaší dovolené, včetně bazénu, restaurace a báru. Resort také nabízí půjčovnu lodí, vodní sporty a mnoho dalších atrakcí.

Bluff House Beach Resort & Marina

Bluff House Beach Resort & Marina je kabátkový resort, který vyniká svou polohou na klidném poloostrově v blízkosti Green Turtle Cay. Tento resort nabízí mnoho aktivit, jako jsou golf, potápění, rybaření a snorkelování. Kromě toho nabízí půjčení lodí a katamaránů, aby vaše dovolená na Bahamách byla nezapomenutelnou záležitostí.

Cocobay Cottages

Cocobay Cottages nabízí útulné a vkusné ubytování pro ty, kteří chtějí prožít svou dovolenou na útulném a klidném místě. Cottages jsou vybaveni moderními sadou zařízení a nacházejí se v blízkosti bílé pláže, která je ideální pro procházky a koupání. Kromě toho nabízí restauraci, kde si můžete pochutnat na místních pokrmech.

Bay Street Suites

Bay Street Suites nabízí exkluzivní bydlení pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v luxusu na Bahamách. Tyto byty jsou luxusně zařízené a nabízejí plně vybavenou kuchyň, prostorné společenské prostory a vzdušná ložnice. Suite se nacházejí v blízkosti mnoha atrakcí, jako jsou pláže, obchody a restaurace.

Vítejte na Bahamách

Bahamy jsou úžasné místo pro trávení vaší dovolené, a pokud se rozhodnete navštívit Green Turtle Cay, máte velký výběr ubytování, abyste si zde mohli odpočinout v klidu a pohodlí. Prozkoumejte krásy ostrova, bílé pláže a okolní vodu v tropickém prostředí a prožijte si jedinečnou dovolenou na tomto malém ostrově v Bahamách.


Letenka Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy jsou rozmanitou skupinou ostrovů ležících v Atlantském oceánu a patří mezi nejpopulárnější turistické cíle na světě. Mezi těmito ostrovy se nachází i Green Turtle Cay, který je jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších turistických cílů na Bahamách.

Green Turtle Cay je oblíbený turistický cíl, což ho činí jedním z nejpopulárnějších míst na Bahamách. Letenky na Green Turtle Cay jsou snadno dostupné a mohou být zakoupeny online nebo u cestovní kanceláře. Letiště se nachází na vzdálenosti 15 minut jízdy od města New Plymouth, hlavního města na ostrově.

Jakmile přistanete na Green Turtle Cay, budete ohromeni krásou tohoto místa. Tento ostrov je známý svými bílými plážemi s tyrkysovou vodou, které se rozprostírají po celém ostrově. Tyto pláže jsou ideálním místem pro slunění, plavání a další vodní sporty.

Green Turtle Cay má však mnohem více než jen pláže. Můžete prozkoumat staré městečko New Plymouth, plné barevných domů a starých stromů, nebo se vydat na rybářskou výpravu a chytit si vynikající ryby a další mořské plody.

Mimo to, Green Turtle Cay nabízí vynikající restaurace, malebné kavárny a bary, a také malé obchody, kde můžete nakoupit souveniry a místní výrobky. Tento ostrov je jedinečným a fascinujícím místem, které rozhodně stojí za návštěvu.

Pokud hledáte únik z každodenního shonu a toužíte po klidu a kráse, Green Turtle Cay na Bahamách je pro vás tou správnou volbou. Letenky na Green Turtle Cay jsou cenově dostupné, a tak se můžete těšit na nezapomenutelnou dovolenou plnou krás, dobrodružství a pohody.


Dovolená Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy jsou velmi oblíbenou turistickou destinací a to zejména pro svou exotickou atmosféru, bílé písečné pláže a azurově modré moře. Jedním z míst, která rozhodně stojí za návštěvu, je Green Turtle Cay - malý ostrov o rozloze pouhých 5 km².

Green Turtle Cay nese jméno po množství zelených mořských želv (anglicky "Green Turtle"), které ho obývají. Tento krásný ostrov leží na severu Bahamských ostrovů a je doporučován pro rodiny s dětmi, milovníky vodních sportů, ale také pro ty, kteří chtějí užít si klid a odpočinek.

Návštěvníci zde mohou užít koupání v karibském moři, potápění se a šnorchlování, windsurfing i rybaření, ale také si mohou pronajmout malou jachtu a prozkoumat okolní ostrovy.

Green Turtle Cay má bohatou historii, kterou lze vidět na mnoha místech na ostrově. Například by měli navštívit New Plymouth - malebné městečko, které je plné koloniální architektury a starých křesťanských hrobů s nápisy z 17. a 18. století.

Kromě toho, zde najdete mnoho místních restaurací, kde si můžete vychutnat exotická jídla z mořských plodů a dokonce i z ryb, které si ulovíte sami.

Green Turtle Cay zkrátka nabízí nezapomenutelný zážitek plný klidu a relaxace. Vydejte se sem a nechte se okouzlit krásou Baham a lagun, které zde najdete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Green Turtle Cay


Níže najdete seznam nejčastějších dotazů týkajících se Green Turtle Cay na Bahamách spolu s odpověďmi:

1. Jak se dostat na Green Turtle Cay?
Na Green Turtle Cay se nejlépe dostanete letecky z mezinárodního letiště v Nassau. Existuje také trajektová služba, která spojuje Green Turtle Cay s jinými ostrovy v Bahamách.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Green Turtle Cay?
Nejlepší doba pro návštěvu Green Turtle Cay je od prosince do dubna, kdy je nejmenší pravděpodobnost dešťových srážek a teploty jsou příjemné. Léto je také populární, ale může být dost horké a vlhké.

3. Kde se na Green Turtle Cay ubytovat?
Green Turtle Cay nabízí různé možnosti ubytování, včetně hotelů, penzionů a pronájmů dovolených domů. Nejznámějším hotelem na ostrově je Green Turtle Club Resort and Marina.

4. Jaké jsou nejoblíbenější aktivity na Green Turtle Cay?
Nejoblíbenější aktivity na Green Turtle Cay zahrnují potápění, šnorchlování, rybaření, procházky po pláži, návštěvu historických míst a ochutnávání místní kuchyně.

5. Které pláže byste doporučili na Green Turtle Cay?
Na Green Turtle Cay jsou některé z nejkrásnějších pláží v Bahamách. Oblíbené pláže zahrnují Coco Bay Beach, Gilliam Bay Beach a Bluff House Beach.

6. Existují restaurace na Green Turtle Cay?
Ano, Green Turtle Cay má několik restaurací, které nabízejí místní speciality, mořské plody a mezinárodní kuchyni. Některé z oblíbených restaurací zahrnují Green Turtle Club Restaurant, Pineapples Bar & Grill a Sundowners.

7. Jaký je průměrný rozpočet na pobyt na Green Turtle Cay?
Průměrný rozpočet na pobyt na Green Turtle Cay závisí na tom, jak luxusní ubytování a aktivity si vyberete. Celkově lze očekávat, že průměrné náklady na ubytování, jídlo a aktivity budou kolem 200 až 300 USD za den.

Toto jsou pouze některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Green Turtle Cay na Bahamách. Pokud máte další specifické dotazy, doporučuji se obrátit na místní cestovní agenturu nebo turistické informační centrum na ostrově.


Počasí Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, azurově modrou vodou a slunečným počasím po většinu roku. A pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, Green Turtle Cay je tou správnou volbou.

Green Turtle Cay je malý ostrov, který se nachází na severu Baham a je součástí ostrova Abaco. Tento malebný ostrov o rozloze pouhých 3,5 mil² je domovem pouhých 500 obyvatel, což mu přidává na své autentičnosti a klidu. Je zde pouze jedno hlavní město, New Plymouth, které nabízí návštěvníkům pestrou paletu tradičních koloniálních budov a úzkých uliček.

Co se týče počasí, Bahamy jako celek se pyšní teplým subtropickým klimatem s mírnými zimami a horkými léty. Green Turtle Cay není výjimkou. V létě zde teploty dosahují příjemných hodnot kolem 30 °C, s vlahým mořem, které láká k příjemnému koupání. V zimě se teploty pohybují kolem 20-25 °C, což je také stále ideální počasí pro dovolenou na pláži a prozkoumávání ostrova.

Deště na Bahamách jsou vzácné, ale občas se může objevit průtrž mračen. Nejčastěji se vyskytují během července a srpna, kdy je vlhkost vzduchu vyšší. Nicméně, i během deštivých období je stále dostatek slunečního svitu, který vás pobytu nádherně osvětlí.

Green Turtle Cay nabízí také spoustu aktivit a atrakcí pro všechny věkové kategorie. Oblast je ideální pro potápění a šnorchlování, díky svým korálovým útesům a pestrobarevným tropickým rybám. Fandové vodních sportů se mohou věnovat surfingu, kajakování nebo windsurfingu. Nechybí zde ani možnost rybaření, delfíních výletů nebo plavby na loďkách s proskleným dnem, aby bylo možné pozorovat podmořský svět.

Pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a historii, Green Turtle Cay nabízí několik muzeí, která vás zavedou do minulosti. Můžete navštívit Albert Lowe Museum, kde se dozvíte o historii ostrova, nebo Wyannie Malone Historical Museum, které se zabývá rodinou Wyannie Malone a osidlováním ostrova v 18. století.

Zkrátka, Green Turtle Cay je opravdu rájem pro ty, kteří hledají idylické místo s krásným počasím a spoustou možností pro zábavu a relaxaci. Přijeďte a užijte si slunce, písek a vynikající atmosféru, kterou Bahamy a Green Turtle Cay nabízejí.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky