Objevte nejlevnější lety

Bahamy Crooked Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Crooked Island


1. Jak se dostanu na Crooked Island na Bahamách?
- Nejbližším letištěm na Crooked Island je letiště Colonel Hill Airport. Lze se sem dostat ze Nassau nebo z jiných ostrovů Baham. Přímé lety jsou provozovány od různých leteckých společností.

2. Jaké jsou hlavní atrakce na Crooked Island?
- Na Crooked Island můžete navštívit krásné pláže jako Sandy Point Beach a Bird Rock Beach. Další populární atrakcí je Provozní muzeum odvětví rybolovu a ostrovní historie.

3. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Crooked Island?
- Nejlepší čas na návštěvu Crooked Island je v období mezi listopadem a dubnem, kdy je počasí příjemné a většinou teplé. V tomto období je také nižší pravděpodobnost výskytu hurikánů.

4. Jsou na Crooked Island k dispozici ubytovací zařízení?
- Ano, na Crooked Island si můžete najít různé ubytovací zařízení, včetně hotelů, resortů, hostinců a pronájmu soukromých domů.

5. Jaká je místní kuchyně na Crooked Island?
- Místní kuchyně na Crooked Island je ovlivněna karibskou kuchyní a nabízí čerstvé mořské plody, čerstvé ovoce a zeleninu, grilované maso a tradiční karibské pokrmy jako conch salad a stewed fish.

6. Jaké aktivity lze na Crooked Island podniknout?
- Na Crooked Island si můžete užít šnorchlování a potápění v korálových útesech, rybaření, procházky po plážích, pozorování ptáků, návštěvu muzea a prozkoumávání místní přírody.

7. Existují nějaké historické památky na Crooked Island?
- Ano, na Crooked Island najdete historické památky, například staré britské pevnosti, které sloužily k ochraně ostrova před nepřátelskými invazemi. Existuje také několik starých osad a historických budov, které odrážejí bohatou historii ostrova.

8. Je možné na Crooked Island provozovat vodní sporty?
- Ano, na Crooked Island můžete provozovat různé vodní sporty, včetně šnorchlování, potápění, windsurfingu, kajaků a rybaření.

9. Jaký je životní styl a atmosféra na Crooked Island?
- Crooked Island je spíše klidné místo s relaxační atmosférou. Místní obyvatelé jsou přátelští a vítají turisty. Na ostrově se nachází pouze několik obchodů a restaurací, což přispívá k autentickému charakteru místa.

10. Kde mohu získat další informace o Crooked Island?
- Pro další informace o Crooked Island můžete navštívit místní turistické informační centrum, kde získáte detailní průvodce a mapy ostrova. Rovněž je možné vyhledat informace online prostřednictvím oficiálních webových stránek nebo turistických fór.


Počasí Bahamy Crooked Island


Crooked Island je malý ostrov na Bahamách, který je známý svou krásnou přírodou a příjemným klimatem. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají útočiště před každodenním shonem a chtějí si užít pláže, moře a slunce.

Počasí na Crooked Island je většinou slunečné a teplé po celý rok. Ostrov má tropické klima, což znamená vysoké teploty a vlhkost. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27-32 stupňů Celsia, s minimálními rozdíly mezi létem a zimou.

Léto na ostrově znamená vysoké teploty a vlhkost. Denní teploty se mohou vyšplhat až nad 30 stupňů Celsia a vlhkost vzduchu je velmi vysoká. Díky tomu je moře příjemně teplé, s teplotou kolem 28-30 stupňů Celsia. Léto je také obdobím dešťů na Bahamách, takže se očekávají občasné krátkodobé lijáky, které většinou nezůstávají dlouho a nebrání turistům v užívání venkovních aktivit.

Zima na Crooked Island je mírnější, přesto zde stále panuje teplé počasí. Denní teploty se pohybují kolem 25-28 stupňů Celsia a noční teploty klesají na příjemných 18-22 stupňů Celsia. Možná nebudete potřebovat plavky, ale stále budete moci využít příjemného podnebí pro procházky na pláži a další venkovní aktivity.

Na Crooked Island je moře obvykle klidné a teplé po celý rok, ideální pro potápění, šnorchlování a další vodní aktivity. Bílé pláže s pískem a tyrkysovým mořem jsou neodmyslitelnou součástí této destinace.

Pokud plánujete navštívit Crooked Island, doporučuje se přinést lehké oblečení, slunečník, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany a plavky. Nezapomeňte také na dýchací přístroje pro šnorchlování nebo potápění, pokud se chystáte objevovat podvodní krásy Baham.

Celkově vzato, počasí na Crooked Island je ideální pro ty, kdo touží po teplém a slunečném počasí. Tohle malé místo na Bahamách nabízí fantastickou kombinaci krásné přírody a příjemného počasí, které vás jistě okouzlí.


Letenka Bahamy Crooked Island


Krásné bílé pláže, tyrkysová voda a nádherné slunce - to jsou Bahamy! Tato oblíbená turistická destinace leží v Karibiku a každý rok láká tisíce turistů z celého světa. Pokud se chystáte na konkrétní ostrov, který se ještě nezdál, vzvažte pro svou další dovolenou letenku na Bahamy - Crooked Island.

Crooked Island se nachází v jižních vodách Bahamského souostroví a představuje malebné pobřeží s palmovými háji, křišťálovými zálivy a klidným životem v tropech. Kromě přírodní krásy je Crooked Island také plná historie a kultury. Ostrov byl původně osídlen Arawaky, poté Hočtí a nakonec kolonizován Španěly v roce 1648. Během tohoto období byli na ostrově založeny mnohé historické památky, jako jsou kameny s daty, zbytky starých komínů a ruiny mnoha starých budov.

Turisté, kteří hledají klid a pohodu, zjistí, že Crooked Island je ideální destinací pro plážová dobrodružství a klidné procházky. Na ostrově najdete celou řadu aktivit na volném vzduchu, jako jsou běhání, šnorchlování, přistávání v divočině a pikniky na plážích. Návštěvníci si také mohou užít vodní sporty, jako je windsurfing, vodní lyžování, rýžování s čluny a další.

Pro milovníky přírody, Crooked Island nabízí také možnost pozorování ptáků, zejména v oblasti potápěk a fauny. Ostrov je také domovem mnoha druhů orchidejí, mechy a kapradin.

Když hledáte letenky na Crooked Island, nejbližší letiště se nachází na ostrově San Salvador, odkud si můžete pronajmout auto nebo taxi a pohodlně se dostat na Crooked Island. Existuje také možnost přistát na malém letišti, které slouží pouze pro soukromé lety.

Pokud hledáte relaxaci, klid a překrásnou přírodu, Crooked Island je perfektní destinací pro vaši další dovolenou. Zde se můžete projít po prohlídkách, koupaná se v turkysovém moři, užít si vodní sporty a pozorovat fascinující druhy ptáků. Neváhejte a rezervujte si letenku na Crooked Island na Bahamách ještě dnes!


Ubytování Bahamy Crooked Island


Bahamy jsou známé svými krásnými plážemi, modrou vodou a teplým klimatem. Jednou z nejvíce odlehlých a tichých destinací těchto ostrovů je Crooked Island.

Crooked Island se nachází v jihovýchodní části Baham, a je největším z ostrovů které tvoří Ragged Island Chain. Sundej se z letadla a ocitneš se v malé rybářské vesnici, kde uprostřed nicoty zjistíš, jak tady atmosféra působí uklidňujícím dojmem. Nedovolíš si mluvit nahlas, neboť by to mohlo rušit harmonii ostrova.

Ubytování na Crooked Island se nachází nedaleko pobřeží a nabízí překrásný výhled na moře. Na výběr máš z několika druhů ubytování, včetně malých a útulných kabin, které jsou ideální pro páry a malé rodiny. Pokud hledáš větší komfort, můžeš zvolit bytové domy, které nabízejí moderní vybavení a soukromí.

Jídlo na ostrově je také velmi dobré, s důrazem na čerstvé ryby a plody moře, a samozřejmě můžeš ochutnat i tradiční bahamskou kuchyni se svými sladkokyselými omáčkami a kořením. Ve vesnici najdeš také malé obchody, kde si můžeš koupit základní potraviny a další potřeby.

Co se týče aktivit na ostrově, nabízí Crooked Island skvělé podmínky pro rybolov, potápění a snorklování. Můžeš si také vzít kajak a plynně se proplouvat krásnými vodami nebo se vydat na výlet po ostrově a navštívit místními obývané chrámy, muzeum nebo ruiny historických budov.

Celkově je ubytování na Bahamách, a zejména na Crooked Island, skvělou volbou pro ty, kteří chtějí užít si klid a pohodu daleko od davů turistů. Ostrov nabízí nádherné scenérie a místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní. Pokud tedy hledáš ideální útočiště k odpočinku a relaxaci, bahamský Crooked Island je to pravé místo pro tebe.


Dovolená Bahamy Crooked Island


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších turistických cílů na světě a přitahují návštěvníky z celého světa. Jedním z nejzajímavějších míst, které byste měli navštívit, je Crooked Island.

Crooked Island je jedním z 700 ostrovů, které tvoří Bahamy. Ostrov leží na jihozápadě řetězu ostrovů, kolem 320 km od hlavního města Nassau. Crooked Island je spojen s dalšími ostrovy pontonovými mosty.

Crooked Island je malý ostrov, který si zachoval svou původní krásu. Ostrov má pouze jedno město s názvem Colonel Hill s asi 350 obyvateli. Návštěvníci se mohou těšit na malebné bílé pláže, kde mohou relaxovat a užít si nezapomenutelný západ slunce.

Jedním z největších přínosů Crooked Island pro turisty je potápění. Voda kolem ostrova je neuvěřitelně čistá a čirá, takže viditelnost při potápění je fantastická. Kromě toho se pod hladinou nachází úžasné korálové útesy, kde se obvykle skrývají různé druhy ryb.

Pro ty, kteří nechtějí trávit svou dovolenou na potápění, Crooked Island nabízí další aktivity. Můžete si například půjčit kajak a prozkoumat ostrov z jiné perspektivy, nebo se vydát na procházku, během které budete mít možnost pozorovat různé druhy ptáků, včetně pelikánů.

Pokud plánujete návštěvu Crooked Island, měli byste si uvědomit, že není tam mnoho možností ubytování. Naštěstí si však můžete pronajmout domy nebo apartmány, které jsou pronajímány přímo od místních obyvatel.

Celkově vzato, Crooked Island je krásné a unikátní místo, které stojí za návštěvu. Ostrov nabízí spoustu aktivit a krásnou přírodu, kterou si můžete užít. Takže pokud chcete na své dovolené objevovat něco nového a neotřelého, neváhejte a navštivte Crooked Island na Bahamách!


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky