Objevte nejlevnější lety

Bahamy Andros Island

Letenka Bahamy Andros Island


Bahamy, překrásné souostroví v Karibiku, jsou pro mnohé turisty snem o tropické dovolené. Jedním z největších ostrovů tohoto ráje je Andros Island. Tento ostrov nabízí nádherné pláže, rozmanitou flóru a faunu a mnoho aktivit pro milovníky přírody. Pokud se chystáte navštívit Andros Island, letenka je prvním krokem k nezapomenutelné dovolené.

Andros Island je největší a nejjižnější z ostrovů Baham. Přestože je jeden z nejmenších ostrovů z hlediska počtu obyvatel, nabízí obrovskou rozlohu přírodních krás. Přijetí na Andros Island je snadné, protože se na ostrově nachází mezinárodní letiště Leonard M. Thompson, které přijímá lety z mnoha destinací. Můžete se dostat sem přímo z USA nebo přestupem z některého dalšího ostrova v Karibiku.

Letenka na Andros Island Vám otevře dveře k úžasným zážitkům. Především jsou tu nádherné pláže s jemným bílým pískem a tyrkysově modrým oceánem. Můžete se tak slunit na břehu, užívat si osvěžujícího koupání nebo si vyrazit na potápění do korálových útesů. Andros Island je proslulé také svými přírodními rezervacemi, jako je například Andros Barrier Reef, který je třetím největším korálovým útesem na světě. Pro milovníky přírody je zde mnoho možností pro procházky, pěší turistiku a pozorování místní flóry a fauny.

Andros Island je také domovem pro místní komunitu, která si stále udržuje autentickou bahamskou kulturu. Můžete navštívit místní trhy, kde můžete ochutnat tradiční jídla a poslechnout si místní hudbu, jako je například rake and scrape. Přátelští místní obyvatelé vás uvítají s otevřenou náručí a budou se snažit, aby váš pobyt na Andros Island byl co nejpříjemnější.

Jednou z atrakcí ostrova je také návštěva modrých děr. Tato podzemní sladkovodní jezera jsou jedinečná a nabízejí nezapomenutelné zážitky při potápění nebo šnorchlování. Pokud rádi rybaříte, Andros Island je pro vás také rájem. Tento ostrov je známý jako ráj pro úlovky kostnatých ryb a mnoho sportovních rybářů sem míří kvůli jedinečným rybářským zážitkům.

Vyrazit na dovolenou na Andros Island je snem mnoha cestovatelů. Stojí za to si zajistit letenku, abyste mohli zažít jedinečné krásy tohoto místa. Letenka vás přivede na tento karibský ostrov, který je vzdálen od světa a nabízí úžasné zážitky a relaxaci na pláži. Nezapomeňte si tedy zařídit letenku a připravte se na nezapomenutelné dobrodružství na Andros Island.


Ubytování Bahamy Andros Island


Andros Island je největší a nejlidnatější ostrov na Bahamách. Nachází se na severu země v Atlantském oceánu a rozkládá se na ploše 5 957 kilometrů čtverečních. Tento ostrov je oblíbeným turistickým cílem díky svým krásným plážím, úchvatným koralovým útesům a neporušené přírodě.

Jednou z hlavních atrakcí Andros Island je jeho nabídka ubytování. Zdejší hotely a resorty nabízejí luxusní služby a relaxační prostředí pro návštěvníky, kteří touží po odpočinku a zároveň jsou si vědomi přítomnosti nádherných přírodních scenérií.

Mezi nejpopulárnější hotely na Andros Island patří například Kamalame Cay, který nabízí soukromé chaty přímo u pláže. Hosté si mohou užívat soukromí a klid daleko od davů turistů. Resort také poskytuje širokou škálu aktivit, jako je potápění, rybaření, plavání s delfíny a relaxace v luxusním lázním centru.

Dalším oblíbeným ubytováním je Tiamo Resort, který leží na soukromém pláži v klidné oblasti Andros Island. Tento eco-friendly resort nabízí pokoje s výhledem na moře, soukromé vily s bazénem a relaxační wellness centrum. Hosté se mohou potápět ve stejně tak nádherném podvodním světě, jako je ten na souši, a také si vychutnat místní speciality v restauraci, která používá pouze čerstvé suroviny.

Pro ty, kteří preferují více nezávislosti a soukromí, je tu možnost pronajmout si plážový dům nebo chatu. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí prozkoumat ostrov na vlastní pěst a zažít autentický život na Bahamách. Mnoho z těchto ubytování nabízí soukromou pláž, atraktivní výhled na oceán a vlastní přístup k řadě vodních aktivit.

Na Andros Island je také možné najít cenově dostupnější ubytování v menších hotýlcích a penzionech. Tyto ubytování často nabízí základní pokoje se vším potřebným pro pohodlný pobyt. Jsou ideální pro ty, kteří většinu času tráví v přírodě a na pláži a pouze potřebují místo pro spánek a odpočinek.

Z výběru ubytování na Andros Island si mohou hosté vybrat podle svých preferencí a rozpočtu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnou pro luxusní resort, soukromou chatu nebo cenově dostupný penzion, budou mít možnost prozkoumat krásy Baham a vychutnat si nezapomenutelnou dovolenou na Andros Island.


Dovolená Bahamy Andros Island


Bahamy jsou jedním z nejnavštěvovanějších karibských ostrovů, a to nejen díky bílým plážím, azurově modrému moři a palmovým stromům, ale také pro svou neuvěřitelně krásnou přírodu a různé druhy zvířat, která zde žijí.

Jeden z největších ostrovů Baham, Andros Island, se pyšní rozmanitou flórou a faunou, a také tím, že je domovem pro největší přírodní rezervaci na Bahamách. Proto je Andros Island ideálním místem pro ty, kteří se chtějí v průběhu své dovolené věnovat spíše aktivitám než jen lehání na pláži.

Andros Island se rozprostírá na ploše více než 2500 km² a je tvořen řadou malých ostrovů a mělkých lagun. Turisté mohou objevovat okolí na pěších nebo cyklistických výletech, nebo se mohou vypravit na kanoe či kajak po místních vodách. Andros Island je také velmi oblíbený mezi pozorovateli ptáků, kteří zde najdou mnoho různých druhů ptáků, včetně trpasličích kolibríků, čápů nebo supů.

Při pobytu na Andros Island nesmí chybět ani potápění, které se zde provozuje po celý rok. Pod hladinou Andros Island nabízí úchvatné podmořské scenérie a mnoho různých druhů ryb, korálů a dalších vodních živočichů. Pokud se chcete podívat na vraky lodí a potopěné letadla, pak si nenechte ujít lovecký vrak. Pokud chcete vidět něco neuvěřitelného, pak se můžete vypravit na místo zvané "Modrá díra". Jedná se o velmi hlubokou propast, která je obehnaná korálovými útesy.

Na Andros Island je mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční bahamskou kuchyni, jako jsou ryby, humry a další mořské plody.

Celkově lze říci, že Andros Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou, zapomenout na stres a odloučit se od každodenního shonu. Andros Island nabízí úchvatnou přírodu, nádhernou krajinu a mnoho možností pro aktivní odpočinek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Andros Island


1. Jak se dostanu na Andros Island?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Andros Island, je letecky. Existují pravidelné lety z hlavního města Bahamy, Nassau.

2. Jak se dostanu z letiště na Andros Island do ubytování?
Odpověď: Většina hotelů a resortů na Andros Island nabízí přepravu ze letiště. Můžete si také pronajmout auto nebo využít místní taxislužby.

3. Jaké jsou nejpopulárnější atrakce na Andros Island?
Odpověď: Mezi nejpopulárnější atrakce na Andros Island patří nekonečné pláže, přírodní rezervace a národní parky, potápění a šnorchlování a rybaření.

4. Kdy je nejlepší čas navštívit Andros Island?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Andros Island je od prosince do května, kdy jsou teploty příjemné a dešťové srážky jsou nižší.

5. Kolik stojí průměrná dovolená na Andros Island?
Odpověď: Cena dovolené na Andros Island se může lišit v závislosti na délce pobytu, vybraném ubytování a aktivitách. Průměrná cena se pohybuje kolem 1500-2000 USD za osobu.

6. Jaké aktivity mohu podniknout na Andros Island?
Odpověď: Na Andros Island můžete provádět různé aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybaření, kayaking, turistika nebo prosté užívání krásné pláže.

7. Existují na Andros Island nějaké historické památky?
Odpověď: Ano, Andros Island má bohatou historii a existují zde některé historické památky, jako je například St. Bartholomew Anglican Church nebo Andros Lighthouse.

8. Jaký druh ubytování je na Andros Island k dispozici?
Odpověď: Na Andros Island najdete různé druhy ubytování, včetně luxusních resortů, menších hotelů, soukromých vil a pronájemních apartmánů.

9. Jaké jsou místní speciality v gastronomii na Andros Island?
Odpověď: Na Andros Island se můžete těšit na místní speciality, jako jsou čerstvé plody moře (např. humr, langusta), conch (měkkýš) a tradiční bahamské pokrmy.

10. Jaká je místní kultura na Andros Island?
Odpověď: Místní kultura na Andros Island je ovlivněna africkým a bahamským dědictvím. Můžete se těšit na místní hudbu, tance a umělecká řemesla.


Počasí Bahamy Andros Island


Bahamy jsou známé svým krásným a tropickým počasím, které se týká i ostrova Andros Island. Tento ostrov se rozprostírá na ploše 5 957 kilometrů čtverečních a je nejen největším ostrovem Baham, ale také jedním z nejkrásnějších.

V období od června do listopadu se na Andros Island vyskytuje největší množství srážek, které mohou být doprovázeny i bouřemi a hurikány. Pokud však žádná bouře není, tak jsou tyto měsíce ideální pro pozorování exotické fauny a flóry tohoto ostrova. Díky velkému množství srážek se zde nachází mnoho přírodních parků, které jsou oázou roztodivných živočichů a rostlin.

V období od prosince do května se na Andros Island střídají období sušších dnů a období deštivých dnů. Zvláště v měsících leden a únoru jsou na ostrově velmi příjemné teploty, které se pohybují kolem 22 °C. V těchto měsících se na Andros Island nachází mnoho turistů, kteří si zde užívají slunce, bílé písky a tyrkysovou hladinu moře.

Teploty na Andros Island bývají velmi příjemné a pohybují se mezi 20 a 30 °C. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 35 °C. Vzhledem k této horké teplotě je nutné dodržovat pitný režim a chránit se před přímým slunečním zářením.

Andros Island je velmi oblíbeným turistickým místem, které nabízí nejen výjimečné počasí, ale také pestré vodní a aktivní sporty, jako jsou potápění, rybaření nebo plavání s delfíny. Pokud hledáte místo na relaxaci a načerpání nových sil, tak Andros Island je správnou volbou.

Konečný verdikt? Andros Island nabízí celoročně příjemné počasí, kde si můžete užít krásné panorámy ostrova a aktivní dovolenou nebo naopak relaxační pobyt u pláže. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, Andros Island Vás jistě nezklame.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky