Objevte nejlevnější lety

Bahamy Alice Town (Bimini Islands)

Počasí Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou nádherný a oblíbený cíl pro turisty z celého světa. Mezi ně patří také Alice Town na Bimini Islands, což jsou ostrovy v Bahamském souostroví. Toto místo je velmi oblíbené pro své bílé písečné pláže a průzračnou vodu, kterou můžete vidět až k samému dně.

Alice Town se nachází na nejzápadnějším bodě Baham a má spoustu unikátních atrakcí. Kromě pláží můžete také navštívit mnoho muzeí a památek, jako například Bimini Museum a Bahamian Historical Society Museum. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, můžete si vyzkoušet také potápění a šnorchlování.

Co se týče počasí, můžete očekávat slunečné a teplé dny téměř celý rok. Průměrná teplota se pohybuje mezi 25-30 °C a voda má teplotu okolo 26-28 °C. Toto místo však také trpí sezónními dešti, zejména v období od května do října, kdy je nejvíce srážek. Nicméně, déšť v této oblasti obvykle netrvá příliš dlouho a slunce se opět brzy ukáže na obloze.

V zimě se počasí může trochu změnit a ochladit, ale i tak jsou dny stále slunečné a teplé. Moře může být v tomto období trochu chladnější, ale stále dost horké na to, abyste si mohli vychutnat své vodní aktivity.

Pro cestovatele je nejvhodnějším obdobím pro návštěvu Alice Town na Bimini Islands březen až duben, kdy je počasí slunečné a příjemné bez velkého počtu turistů. Pokud se tedy chystáte na výlet na Bahamy, nezapomeňte si přibalit kromě plavek také opalovací krém a ochrannou přilbu pro potápění.


Ubytování Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Alice Town je malebné město na Bimini ostrovech, které se nachází na Bahamách. Tohle utopené město je přímořským rájem a vyniká krásnými plážemi, teplým mořem a jedinečným pohostinstvím. Kromě toho má město také širokou nabídku ubytování, které uspokojí potřeby každého cestovatele.

Pro ty, kteří hledají luxusní ubytování, existuje několik luxusních hotelů ve městě. Tyto hotely nabízejí prvotřídní služby a vybavení, včetně bazénů, wellness center a soukromých pláží. Tato ubytování jsou ideální pro ty, kteří si přejí nechat se hýčkat a užívat si veškeré pohodlí a luxus, který může Alice Town nabídnout.

Pro ty, kteří preferují menší a intimnější ubytování, existuje mnoho malých rodinných penzionů a opravdových pokladů. Tyto ubytování jsou vedeny místními rodinami a nabízejí útulné a pohodlné pokoje za přijatelné ceny. Hosté se tu cítí jako ve svém druhém domově a mají možnost poznat místní kulturu a tradice.

Pokud hledáte něco více dobrodružného a jedinečného, možná jste si všimli nabídky plážových chat nebo chatek na vodě. Tyto jednoduché chatky nabízejí nezapomenutelný zážitek, když si hosté mohou užívat výhled na azurové moře přímo ze svého plážového nebo vodního domku. To je ideální volba pro ty, kteří se chtějí probudit do vůně slaného vzduchu a zaspat při zvuku šumění oceánu.

Kromě toho lze v Alice Town nalézt i několik cenově přijatelných hotelů a apartmánů, které nabízejí pohodlné pokoje za příznivé ceny. Tyto ubytovací možnosti jsou ideální pro cestovatele s menším rozpočtem, kteří stále chtějí zažít kouzlo pobytu na Bahamách.

Není pochyb o tom, že Alice Town nabízí široký výběr ubytování pro každého cestovatele. Bez ohledu na to, jestli preferujete luxus nebo dobrodružství, v tomto malebném městě na Bahamách určitě najdete ubytování, které splní vaše očekávání. Ať už se rozhodnete zůstat v luxusních hotelech, útulných rodinných penzionech, plážových chatkách nebo cenově dostupných hotelech, Alice Town vám poskytne nezapomenutelný pobyt na těchto krásných ostrovech.


Dovolená Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších a nejžádanějších destinací pro dovolenou na Karibských ostrovech. Mezi mnoha ostrovy, které Bahamy nabízejí, je jedna malá oáza klidu nazývaná Alice Town, která se nachází na Bimini Islands. Tato malebná vesnice je jednou z nejúžasnějších lokalit na Bahamách a nabízí turistům nejen nádherné pláže, ale také bohatou historii a kulturu.

Alice Town je jedno z nejstarších a nejostatnějších měst na Bahamách. Je pojmenováno po slavné řecko-americké spisovatelce Alici Rhein Steinhart, kterou tato oblast inspirovala k napsání několika jejích nejoblíbenějších románů. Město je stále silně spojeno s uměním a literaturou, a to jak domácím, tak i zahraničním, což přináší velkou kulturní hodnotu pro turisty.

Pláže v Alice Town jsou jedny z nejkrásnějších na Bahamách. Bílý písek a azurové vody Karibského moře tvoří kombinaci, která přináší dokonalý pocit tropického ráje. Na plážích je také možno si zajezdit na jetových skútrech nebo se potápět a objevovat korálové útesy, které Bahamy nabízejí. Plážové bary a restaurace jsou ohromující a nabízejí tradiční bahamskou kuchyni, včetně čerstvých ryb a mořských plodů.

Pokud jste milovníky historie, Alice Town má pro vás také mnoho nabídnout. Při procházce ulicemi města narazíte na staré karibské domy a pozůstatky pevnosti z 18. století. Můžete také navštívit legendární konzum, který slouží jako kulturní centrum a muzeum o obyvatelích Bimini. Zde se dozvíte o životě místních obyvatel, jakými jsou rybáři a korálový výrobce, a také o historii ostrova.

Kromě toho, Alice Town je také známé pro svou divokou noční scénu. Město nabízí různé noční kluby, kde si můžete užít hudbu a tance bahamského stylu. Jejich rytmická hudba a vřelost místních lidí vytvářejí jedinečnou atmosféru, která vám umožní opravdu zažít kulturu Baham.

Přestože je Alice Town malou lokalitou, její krása a bohatá kultura ji dělá jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na Bahamách. Pokud se rozhodnete navštívit Alice Town na Bimini Islands, zajisté nebudete zklamáni. Pláže, historie, kultura a noční život vám vytvoří dovolenou, kterou budete pamatovat celý život.


Letenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku. Skládají se z více než 700 ostrovů a ostrůvků a nabízejí nádherné pláže, tyrkysové laguny a bohaté mořské ekosystémy. Mezi nejzajímavější ostrovy patří i Bimini Islands, které jsou jedním z nejmenších souostroví v Bahamách.

Alice Town, které se nachází na ostrově North Bimini, je největším městem Bimini Islands. Je to malá vesnička s koloritními domky a příjemnou atmosférou. Obchody, restaurace a bary jsou soustředěny na hlavní třídě, kde se také nachází malebný rybářský přístav. Alice Town má také svou vlastní pláž, kde si turisté mohou užít moře a slunce.

Pro turisty jsou největším lákadlem Bimini Islands především vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování. Vody okolo ostrovů jsou plné různých druhů korálů, ryb a dalších mořských tvorů. Bimini Islands jsou také známé díky své poloze, protože se nacházejí na trase velkých mořských žraloků. Mnoho potápěčů sem přijíždí právě za účelem setkání s těmito zvířaty.

Na ostrovech se také nachází mnoho dalších zajímavých míst. Turisté se mohou vydat například na výlet do 80 metrů dlouhé jeskyně, která se nachází na jižním konci ostrova South Bimini. Další zajímavostí je Dolphin House Museum, které připomíná život a dílo samotného stavitele, který si sám zhotovil mnoho zajímavých soch a dalších artefaktů.

Pokud plánujete dovolenou na Bahamách a chtěli byste navštívit malé a kouzelné Bimini Islands, neváhejte a zarezervujte si letenku na Alice Town. Existuje mnoho leteckých společností, které létají do tohoto malého letiště. Cena letenky se bude lišit v závislosti na sezóně a předpovědi poptávky. Nicméně, pokud si včas zajistíte letenku, můžete se těšit na skvělou dovolenou na této malebné malé části Baham a na možnost poznat jedny z nejkrásnějších pláží a podmořských světů na světě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


1. Jak se dostanu na Bahamy, konkrétně do Alice Town (Bimini Islands)?
Nejlepší způsob, jak se dostat na Bahamy, je letecky. Existuje několik mezinárodních letišť na Bahamách, a jedno z nich se nachází na Bimini Islands. Lety jsou dostupné ze Spojených států Amerických a dalších karibských ostrovů.

2. Jak dlouho trvá let na Bahamy do Alice Town (Bimini Islands)?
Délka letu závisí na vašem místě odletu, ale obvykle trvá zhruba 2-3 hodiny.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Alice Town (Bimini Islands)?
Alice Town nabízí nádherné pláže, skvělé potápění a šnorchlování, rybaření, nákupy a procházky po historickém centru města. Další populární atrakce zahrnují Bimini Shark Lab, Dolphin House Museum a návštěvu ostrova západně od Alice Town, kde se nachází pláž s vodopády a stříbrným pískem.

4. Kde se dá najít ubytování v Alice Town (Bimini Islands)?
V Alice Town (Bimini Islands) najdete různé typy ubytování, včetně hotelů, resortů a pronájmu dovolených. Doporučuje se rezervovat si ubytování předem, zejména během hlavní turistické sezóny.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Alice Town (Bimini Islands)?
Nejlepší čas na návštěvu Alice Town a Bimini Islands je v období od prosince do dubna, kdy jsou teploty příjemné a srážky minimální. Během letních měsíců je možné setkat se s vyššími teplotami a lehkými dešti.

6. Co jsou Bimini Shark Lab a Dolphin House Museum?
Bimini Shark Lab je výzkumná zařízení, které se zaměřuje na studium žraloků a jejich ekologie. Nabízí prohlídky a možnost se dozvědět více o těchto fascinujících tvorech. Dolphin House Museum je muzeum, kde se můžete dozvědět o historii a kultuře Bimini Islands. Je postavené z mořských ulovených předmětů a je to opravdová zajímavost v Alice Town.

7. Jak se lze pohybovat po Bimini Islands?
Bimini Islands jsou relativně malé a snadno se prozkoumají pěšky. Pokud chcete objevovat vzdálenější oblasti, doporučuje se pronájem auta nebo taxislužba.


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky