Objevte nejlevnější lety

Austrálie Rottnest Island (Západní Austrálie)

Ubytování Austrálie Rottnest Island (Západní Austrálie)


Austrálie Rottnest Island (Západní Austrálie) je krásný ostrov, který se nachází nedaleko Perthu. Ostrov je známý pro svou fantastickou přírodu a nádherné pláže.

Co se týče ubytování, na ostrově Rottnest Island jsou k dispozici různé možnosti. Nejpopulárnější jsou bungalovy, které poskytují pohodlné a moderní ubytování přímo na pláži. Tyto bungalovy mají obvykle jeden nebo dva pokoje, koupelnu, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na oceán.

Další možností jsou apartmány, které se nacházejí blíže k centru ostrova. Tyto apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, obývacím pokojem, koupelnou a terasou. Některé z apartmánů poskytují také krásný výhled na oceán.

Pokud hledáte ubytování s větším soukromím a klidem, můžete si pronajmout vilu nebo dům. Tyto domy jsou obvykle větší a nabízejí vyšší stupeň soukromí. Většina z nich má také bazén a soukromou zahradu.

Na ostrově Rottnest Island jsou také kempy, které nabízejí klasické stany nebo karavany. Kempy jsou rozmístěny po celém ostrově a poskytují základní vybavení, jako jsou sprchy a toalety. Toto ubytování je skvělou volbou pro milovníky přírody a pro ty, kteří chtějí zažít ostrov Rottnest Island z blízka.

Kromě toho jsou na ostrově k dispozici i další ubytovací možnosti, jako jsou hostely nebo hotely. Tyto ubytování jsou obvykle levnější, ale také méně pohodlná.

Všechny výše zmíněné typy ubytování na ostrově Rottnest Island poskytují jedinečný zážitek, kdy si můžete vychutnat krásy ostrova přímo z vašeho ubytování. To vše dělá z Rottnest Island skvělé místo pro dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Austrálie Rottnest Island (Západní Austrálie)


Odpovědi jsou následující:

1. Jak se dostat na Rottnest Island?
- Na ostrov se dá dostat lodí z Perthu nebo Fremantle. Lodě odjíždějí každý den a cesta trvá přibližně 25-35 minut.

2. Kam se mohu ubytovat na ostrově?
- Na ostrově se nachází několik ubytovacích možností. Mezi nejpopulárnější patří hotely, kempy a ubytování v pronajatých bungalovech.

3. Co musím vidět na ostrově?
- Na ostrově se nachází mnoho krásných pláží, včetně nejpopulárnější pláže, která se nazývá "The Basin". Dále se na ostrově nachází řada historických památek, jako je například maják nebo staré vězení pro válečné zajatce.

4. Jak mohu vidět Quokkas (endemická zvířata na ostrově)?
- Quokku můžete vidět prakticky všude na ostrově, jsou velmi přátelští a nebojí se lidí. Nicméně, musíte se s nimi zacházet opatrně a nesmíte je krmit lidmi potravinami.

5. Mohu na ostrově půjčit kolo?
- Ano, na ostrově je možné si půjčit kolo a projet se po něm celý ostrov. Půjčovny kol se nacházejí přímo v hlavním přístavu ostrova.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity na Rottnest Island?
- Na ostrově si můžete užít mnoho aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, jízda na kajaku, rybaření nebo navštěvování historických památek. Nicméně, nejlépe si na ostrově užijete prostě jen relaxování na pláži a užívání si slunce a krásného prostředí ostrova.


Počasí Austrálie Rottnest Island (Západní Austrálie)


Australský ostrov Rottnest, ležící v Západní Austrálii, nabízí návštěvníkům neuvěřitelnou krásu a tropické počasí. Tato malá destinace je oblíbenou turistickou lokalitou pro koupání, potápění a relaxaci na pláži. Rottnest Island je jednou z nejoblíbenějších destinací v Austrálii, a to především díky svému nádhernému počasí.

Rottnest Island leží v Indickém oceánu, což znamená, že zde vládne přímořské podnebí. Léta jsou teplá a suchá, s průměrnými teplotami kolem 25 až 30 stupňů Celsia. To znamená, že je to ideální místo pro odpočinek na pláži a koupání v oceánu. Přes den se můžete opalovat a relaxovat na písečných plážích, které jsou na ostrově hojně k nalezení.

I přes horké počasí ostrova Rottnest, je důležité pamatovat na opalování a ochranu před sluncem. Nezapomeňte na sluneční brýle, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany a pokrývku hlavy, abyste se vyhnuli spáleninám či úžehu.

V zimě na Rottnest Island přichází mírné ochlazení, ale i tak je zde stále příjemné klima. Průměrné teploty se pohybují kolem 18 až 20 stupňů Celsia. I přes nižší teploty je zde stále možné těšit se na slunečné dny a procházky po krásných plážích ostrova.

Na Rottnest Island je také velmi populární potápění. Podvodní svět kolem ostrova je plný korálových útesů, ryb a dalšího mořského života. Pokud se vydáte na potápěčskou expedici, můžete se setkat s různými druhy ryb, žraloků, rejnoků a dalších vodních tvorů.

Další atrakcí ostrova Rottnest je setkání s takzvanými quokkami. Quokky jsou malí klokani, kteří na ostrově volně žijí. Jsou velmi přátelští a turisté si s nimi často fotí.

Nejlepší čas na návštěvu Rottnest Island je v létě, kdy je možnost těšit se na slunečné a teplé počasí. Vzhledem k tomu, že je to oblíbená turistická destinace, doporučuje se rezervovat ubytování a zájezdy dopředu.

Navštívit Rottnest Island znamená vstoupit do tropického ráje v Západní Austrálii. Nezáleží na tom, zda se chcete jen vyvalovat na pláži nebo prozkoumat podmořský svět, ostrov nabízí něco pro každého. A s počasím, které zde panuje, je jen těžké odolat návštěvě tohoto ostrovního ráje.


Dovolená Austrálie Rottnest Island (Západní Austrálie)


Austrálie je známá svými nádhernými přírodními scenériemi a fascinujícími ostrovy. Jedním z takových ostrovů je Rottnest Island, který se nachází přibližně 19 km severozápadně od města Perth v Západní Austrálii. Rottnest Island je oblíbeným cílem turistů ze všech koutů světa díky svému unikátnímu ekosystému, krásným plážím a fascinující historii.

Tento ostrov je známý především díky svému ohromnému bohatství flóry a fauny. Na Rottnest Island najdete mnoho druhů rostlin a zvířat, které nejsou jinde v Austrálii běžné. Vrchol turistických atrakcí tohoto místa je jednoznačně přítomnost quokka, jednoho z nejslavnějších australských živočichů. Quokka je malý savčí druh, který je velmi přátelský a není příliš plachý vůči lidem. Jejich fotografování je mezi turisty velmi populární a představuje nezapomenutelnou vzpomínku na Rottnest Island.

Dalším lákadlem je určitě nádherné pobřeží ostrova. Rottnest Island je obklopen tyrkysově modrým Indickým oceánem, který se táhne kolem jeho břehů. Pláže jsou tu nepopsatelně krásné - bílý písek, teplá voda a tropické rostliny tvoří jedinečnou kombinaci pro relaxaci a odpočinek. Ostrov nabízí mnoho možností pro vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění, surfování a rybaření. Každý návštěvník si zde najde to své, aby se mohl ponořit do krásy přírody a vodních radovánek.

Kromě přírodní krásy můžete na Rottnest Island navštívit také historická místa, která osvětlují kulturní a etnické dědictví ostrova. Na ostrově se nachází několik starých pevností, které sloužily k obraně před nepřáteli v minulých stoletích. Tyto pevnosti poskytují návštěvníkům nejen nádherný výhled na okolní krajinu, ale také možnost naučit se něco o historii ostrova a životě zdejších lidí.

Rottnest Island je snadno dostupný z Perthu pomocí trajektu nebo letadla. Na ostrově najdete také různé typy ubytování - od luxusních hotelů až po jednoduché kempování. Ostrov je chráněným národním parkem, takže je důležité respektovat přírodní prostředí a dodržovat pokyny a zákazy.

Pokud hledáte dovolenou plnou krásných pláží, unikátní flóry a fauny a bohaté historie, Rottnest Island je pro vás tou pravou volbou. Prozkoumejte toto nádherné místo, objevujte jeho tajemství a vychutnávejte krásy australského pobřeží.


Letenka Austrálie Rottnest Island (Západní Austrálie)


Rottnest Island leží nedaleko pobřeží Západní Austrálie, v Indiánském oceánu. Tento malebný, ostrovní ráj je jedním z nejnavštěvovanějších míst v celé Austrálii. S jeho nádhernými plážemi, korálovými útesy a fascinující flórou a faunou, Rottnest Island přitahuje návštěvníky z celého světa.

Hlavním městem Rottnest Islandu je Thomson Bay, které má vše, co si můžete na dovolené přát. Návštěvníci mohou užívat nádherné písečné pláže, které ostrov nabízí. Oblíbené jsou zejména zátoky, jako je Salmon Bay, Little Armstrong Bay a Pinky Beach s úchvatným výhledem na západ slunce. Zákonem je, že na ostrově nesmí být automobily, takže turisté si mohou pronajmout kolo nebo si prohlédnout ostrov pěšky.

Ostrov je také známý svými květinami a živočichy, z nichž nejznámější jsou "quokka". Tyto malé, přátelské zvířátka jsou na ostrově doma a jsou připravena na společenskou interakci se zvědavými turisty. Pokud přemýšlíte o návštěvě Rottnest Islandu, nejdělejte si hlavu o tom, že byste si nemohli s quokkou vyfotit.

Přes všechny tyto krásy, Rottnest Island se může zdát jako velmi odlehlé místo. Naštěstí lze ostrov snadno dosáhnout pomocí letu z Perthu. Z interního letiště Perthu (Perth Airport), trvá let na Rottnest Island pouze asi 25 minut.

Závěrem, Rottnest Island je skvělým cílem pro dovolenou plnou odpočinku a zábavy. Můžete si pronajmout kolo a prozkoumat ostrov, pozorovat podmořský život, navštívit pláž nebo se setkat s domácím quokkou. Určitě není pochyb o tom, že návštěva Rottnest Islandu bude nezapomenutelným zážitkem!


Garantovaná nejnižší cena

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Prohledat letenky